Call of Duty: Modern Warfare 2

Peek

New member
Bez reklam
Uncharted 2 już w Stellboxie kupiłem, ten tytuł też musi być w Steelboxie, bo są takie gry, które wymagają lepszego traktowania niż inne.
 

Peek

New member
Bez reklam
Pytanie tylko....po co?

MW2 jest grą, która ma FPSowy charakter i dziwnie będzie się grało w nią na widoku TPP, choc nieywkluczone, że sam tak zagram.
 

Ogr

New member
Bez reklam
Witam ,właśnie wróciłem od kolegi gdzie miałem ogromną przyjemność przejść pierwszą misje MW2 :D ( jak to możliwe ;)? to xbox360).
Wrażenia ,opad szczeny na glebe :shock: postęp graficzny bardzo duży ,realizm na maxa ,postacie jak żywe ,coś pięknego :D
Zdecydowanie kolejny kandydat na grę roku :D stwierdzam to po przejściu pierwszej misji :D .
 

Carbon_

New member
Bez reklam
Ze względu na zapewne krótki single player, który jest jedyną rzeczą która mnie interesuje, kupię jak mocno stanieje. Obecnie priorytet ma Dragon Age.
 
Ostatnia edycja:

WojtR

Member
Bez reklam
ja tylko wtrące swoje 2 grosze , od niedawna mam PS3 kupę lat wszystkie FPS-y tłukłem na blaszakach czytaj PC COD-y itd. .... na PS3 zacząłem zabawę od KZ2 potem Uncharted 2 i jak czytam , że na pad-zie można tak samo wymiatać jak klawa + mycha albo , że trzeba czasu , żeby się przyzwyczaić to mnie śmiech ogarnia

ludzie te dream team-y w KZ2 to człowiek z rodem z PC w połączeniu mysz klawiatura to w proch obraca w kilkadziesiąt sekund :p

dynamika , czasy reakcji to jest nieprawdopodobna pomyłka nie wyobrażam sobie COD na PS3 to musi być jakiś dramat
 

Ogr

New member
Bez reklam
WojtR napisał:
ja tylko wtrące swoje 2 grosze , od niedawna mam PS3 kupę lat wszystkie FPS-y tłukłem na blaszakach czytaj PC COD-y itd. .... na PS3 zacząłem zabawę od KZ2 potem Uncharted 2 i jak czytam , że na pad-zie można tak samo wymiatać jak klawa + mycha albo , że trzeba czasu , żeby się przyzwyczaić to mnie śmiech ogarnia

ludzie te dream team-y w KZ2 to człowiek z rodem z PC w połączeniu mysz klawiatura to w proch obraca w kilkadziesiąt sekund :p

dynamika , czasy reakcji to jest nieprawdopodobna pomyłka nie wyobrażam sobie COD na PS3 to musi być jakiś dramat
Dramatem jest realizm gry na PC :p

Możesz się mocno przejechac rywalizując z kolesiami grającymi na padzie :p
Mam ogromna ochotę zawstydzić cię hehe Do ps3 dokup adapter obsługujący klawe i mysz ?(działa to idealnie) a potem mozesz mierzyć sie z kolesiami grającymi na padzie ;) Po tej wypowiedzi z czystym sumieniem stwierdzam ze mało widziałes ;)
 

pysio78

New member
mataman napisał:
Dokładnie. WojtR grając na klawie tak byś dostał po pupie od "padowców" że uciekłbys z płaczem.

Szczególnie od tych co mają już swoje paluszki na padzie wyrobione jak się patrzy.
Ja kiedyś na PC dostawałem łomot od padowców taki, że hej. Potem przestawiłem sie na pada i faktycznie jak się człowiek wprawi to żadna myszka przeciwnikowi nie pomoże... chyba, że myszką zwiesz swoją kobietę to wtedy może i cię pocieszy ... jakoś :p
 

Ogr

New member
Bez reklam
Kolega,wtrącił swoje 2 słowa nie mając pojęcia co się dzieje w świecie gier :? :shock:A moze to brak umiejętności :D
Wybaczmy !
 

WojtR

Member
Bez reklam
chłopaki jesteście tacy pewni .... jak Andrju Gołota co z tego wyszło wszyscy widzieli :p

będę dalej utrzymywał , że przy podobnym poziomie klaw + mysz a pad gość z padem nie ma najniejszych szans

zróbcie sobie mały test czasowy obrót o 180 stopni i zmiana celu z dolnego prawego narożnika i lewy górny i odwrotnie :D

... tylko mi nie piszcze jak co niektórzy na forach , że znacie mapy na pamięć i unikacie miejsc gdzie trzeba się odwracać :p

chłopaki nie nie krytykuje PS3 tylko debilnej postawy SONY upierającego się przy padach :shock:
 

Carbon_

New member
Bez reklam
Czas reakcji będzie zawsze lepszy na myszce. Co wcale nie zmienia faktu, że w większość gier (mordobicia, platformery, TPP, slashery, większość Action Adventure, gry sportowe, wyścigi) wygodniej gra się na padzie niż klawie z mychą.
 

Ogr

New member
Bez reklam
WojtR napisał:
chłopaki jesteście tacy pewni .... jak Andrju Gołota co z tego wyszło wszyscy widzieli :p

będę dalej utrzymywał , że przy podobnym poziomie klaw + mysz a pad gość z padem nie ma najniejszych szans

zróbcie sobie mały test czasowy obrót o 180 stopni i zmiana celu z dolnego prawego narożnika i lewy górny i odwrotnie :D

... tylko mi nie piszcze jak co niektórzy na forach , że znacie mapy na pamięć i unikacie miejsc gdzie trzeba się odwracać :p

chłopaki nie nie krytykuje PS3 tylko debilnej postawy SONY upierającego się przy padach :shock:
Mozemy przeprowadzic osobisty test ;)
 

Redundantor

New member
WojtR napisał:
będę dalej utrzymywał , że przy podobnym poziomie klaw + mysz a pad gość z padem nie ma najniejszych szans

Prawda jest tylko taka, że Ty grając na klaw+mysz przeciwko sobie samemu z padem wygrałbyś klaw+myszką.
Z tego co piszesz grasz od niedawna i wcześniej tylko PC, z tego właśnie powodu tak uważasz. Po prostu leczysz kompleks na tym punkcie pisząc, że jakbyś miał klaw+mysz na ps3 to byś nas wszystkich ....

Poćwicz, pograj i zobaczysz jak szybk zmienisz zdanie. Jak nie będzie poprawy - sprzedaj PS3. Trzeba mieć trochę skilla w palcach :), nie każdy będzie masterem ;)
 

pete1

New member
ja tam nie wyobrazam sobie sesyjki w cod na myszce, rzut granatem f12 stunem a plus ctrl ciachniecie nozem l plus capslock sprint w plus q plus esc zmiana na pistolet pg up plus alt kucniecie asdfghjk plus jkhgfds polozenie sie jeszcze trudniej przeladowanie 543 plus 543hfdhg65igjnhd. ja wole pada gdzie wszystko mam pod reka (palcem). owszem mysz jest the best do red alert i podobnych ale do mw tylko pad.
 
Do góry