Auro-3D.

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Nie mam, jednej strony myslalem, po co kupowac, jak w styczniu aktualizacja i byc moze bedzie platna.

A po dluzszym przemysleniu "moim zdaniem" narazie nie warto kupowac auro dla mojego systemu. Jakos go "nie widze u siebie".

Przepraszam, juz nie bede wam smiecil.
 

Snikers89

New member
Bez reklam
Nie mam, jednej strony myslalem, po co kupowac, jak w styczniu aktualizacja i byc moze bedzie platna.

A po dluzszym przemysleniu "moim zdaniem" narazie nie warto kupowac auro dla mojego systemu. Jakos go "nie widze u siebie".

Przepraszam, juz nie bede wam smiecil.
Hehe luzik chlopie. Ale pamietaj ze zawsze mozesz zmienic zdanie zeby zobaczyc jak to jest z Auro hehe😆
 

bomarek

Member
Kolego Bomarek, może jakieś fotki nowego systemu....😀

Tak na szybko zrobione telefonem, mam zestaw Monitor Audio Bronze z subem SW10.
Ja jestem zadowolony z tego zestawu :smile:
 

Attachments

  • 1.jpg
    1.jpg
    32 KB · Wyś: 57
  • 2.jpg
    2.jpg
    19 KB · Wyś: 43
  • 3.jpg
    3.jpg
    31 KB · Wyś: 34
  • 4.jpg
    4.jpg
    23,1 KB · Wyś: 38

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
To samo miałem pisać.
Ja bym tak nie trzymał skrzynki, ale takie grzanie przez kilka msc. no nie wiem. U mnie jest wrzątek, a ten kaloryfer jest mega.
Żeby się próchno z tej skrzynki za parę lat nie zrobiło ;)
 

RAF1977

Banned
Bomarek, no ładnie, ładnie.
Widzę, że masz wejście do pokoju, na prawą kolumnę, identycznie jak u mnie.
No i właśnie, czy ten prawy górny, nie powinien być nad kolumną a nie w roku?
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Co do drzwi, to marnowanie powierzchni.
W takich sytuacjach montuje się drzwi przesuwane.
Zrobi się więcej miejsca i salon powiększy. Pomyśl o tym.
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Same drzwi przesówne zwykłe z mechanizmem to nawet do tysiąca a szczelina w koło nie do uszczelnienia. Chyba że drzwi chowane w ściane ale tam, to nie do wykonania.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja mam, szczeliny dolnej praktycznie nie ma. Milimetry od podłogi.
Góra na zabudowanej prowadnicy, więc również osłonięte.
Boki - czyli lewa/prawa strona. Tutaj już są szczeliny, wiadomo, bo nie ma styku z uszczelką jak w drzwiach typowych z futryną, ale drzwi dużo większe jak wnęka i całość akustycznie (czyli po zamknięciu) bardzo ok.
Bałem się tego, ale teraz nie zamieniłbym na nic innego.
Wizualnie niebo a ziemia. Do tego przestrzeń i otwarta przestrzeń.
Nie ma skrzydła zasłaniającego pół pokoju.
Przy seansie, przy zamkniętych drzwiach nie przeszkadza nikomu w drugim pomieszczeniu. Jest bardzo ok. Jestem bardzo zadowolony.
Wsuwane też ok, ale trzeba robić zabudowę, a ja jest grafika na zewnętrznych to i całość prezenci się nowocześnie. Grafike można kupić i dopasować do pomieszczenia, a są świetne.
 
Ostatnia edycja:

bomarek

Member
Koledzy tak nie martwcie się tym kaloryferem jest on tylko lekko ciepły od góry a w pokoju mam 23 stopnie.
Ten kaloryfer to zabytek chyba z 1959r. a mury są solidne z cegły:-D
Na razie nic nie będę przebudował ale dziękuję za rady.

Wysłane z mojego E6633 przy użyciu Tapatalka
 

RAF1977

Banned
Co do drzwi, to marnowanie powierzchni.
W takich sytuacjach montuje się drzwi przesuwane.
Zrobi się więcej miejsca i salon powiększy. Pomyśl o tym.
Przecież drzwi otwierane są na ścianę i w żaden sposób nie zajmują miejsca.
To wejście w tym miejscu pokoju, jest problem, bo nawet jak nie będzie drzwi wogóle, to nie postawie ani ja, ani Bomarek, kolumny w środku wejścia.
Ale ten prawy górny głośnik, bym dał nad kolumnę.
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Marnują.
Zobacz co się dzieje po otwarciu.
Zresztą tutaj pasowałoby zrobić jeszcze coś innego.
Odsunąć futrynę od ściany tak aby wykorzystać cały ten pas.
Nie podobają mi się drzwi harmonijkowe, ale i one by się tam bez porównania od tych drzwi lepiej sprawdziły.
 

Snikers89

New member
Bez reklam
Sam mam rozsuwane drzwi w sypialni corki. Wielka oszczednosc miejsca. Szczelina ma moze ze 2-3mm wiec jest spoko. Chodza na szynie takze nawet dosc cicho.
 

RAF1977

Banned
No właśnie nic się nie dzieje, bo w tym miejscu gdzie otwierają się drzwi i tak nie można nic postawić. Cokolwiek by tam stało przeszkadzało by we wchodzeniu.
 

RAF1977

Banned
Muszę napisać sprostowanie.
Twierdziłem zawzięcie, że auro3d jest super do każdej muzyki.
Zachęcony przez kolegę Firestorm, do spróbowania skandynawskiego metalu, zakupiłem kilka płyt CD.
Muzyka jakże inna od tego co słuchałem do tej pory, czyli elektroniczna, poważna, rozrywkową i różne ich mixy, stereo, jak i 5.1.
Do tego wszystkiego auro3d świetnie się sprawdzało.

Jednak nie do szybkiego metalu.
Tam się tyle dzieje w dwóch kolumnach, że dokładanie dźwięku z innych robi bajzel.

Do metalu jednak tryb stereo plus dwa suby podpięte na hi-level, do kolumn robią robotę.
 
Do góry