Aster HDTV

peszko5

New member
pioneer vsx-417-k

Witam
bardzo pilnie jest mi potrzebna instrukcja obsługi w jezyku polskim do pioneera vsx-417-k ... jezeli by ktos posiadał to bardzo prosze o kontakt na PW lub na gg (752966)mam nadzieje ze sa na tym forum ludzie ktorzy pomagaja ;)
 

bluray

Banned
Kompromitacja ASTER polega na tym, że DWA LATA po wejściu na rynek n-boxa, kablarze nie są w stanie zbliżyć się do funkcjonalności N-ki.

Zdaję sobie sprawę, że n-ka to top na poziomie światowym, ale dwa lata powinno wystarczyć na nadrobienie przez konkurencję zaległości.

Na koniec nie bez dumy zauważę, że n-box i N-ka to całkowicie polska produkcja tak soft jak i hardware.
 

raaa

New member
qura12 napisał:
Heh, Polak potrafi... Koreańczyk nie :p
generalnie to polak potrafi ciagle narzekac, prawie co trzeci post to narzekanie smarkanie wyzalanie

a u mnie HD calkiem niezle dziala - to taki pozytyw w morzu narzekania
 

qura12

Member
Bez reklam
ehhh... a czy ktoś tu napisał że HD w Asterze jest do dupy? Wszyscy z reguły je chwalą a narzekają na to co inni mają a my nie (np. leszy dekoder jak w n'ce)
 

chill

New member
Dziś rano po przeładowaniu softu na kanale 18 pojawil sie TVP HD test - na razie widnieje jako usluga zablokowana - żartownisie :D
 

Hoodzielec

New member
Bez reklam
dziś wracam z roboty - a tu nie działa dźwięk z Kaona po HDMI
(ale działa po SCARTcie i S/PDIF-coaxial)
sprawdzam inny kabel HDMI - nie działa
inne gniazdo w TV - nie działa
reset dekodera - nie pomaga
wytaczam więc najcięższe działo, czyli przywrócenie do ustawień fabrycznych i....
...nadal kicha
ki diabeł ??? czy ktoś z Was miał coś podobnego?

ostatnio prawie codziennie musiałem resetować, bo Kaon nagle przestawał podawać sygnał
może wreszcie mi wymienią ten szajs (pewnie na drugi tak samo usterkowy, albo jeszcze gorszy)

żeby nie było że tylko narzekam - obraz HD mam miodzio
 

aruh

New member
Zauważyłem, że dekoder się teraz mniej grzeje niż na początku tzn. na początku czerwca. Czy też tak macie czy może mi się tylko wydaje?
 

Hoodzielec

New member
Bez reklam
Hoodzielec napisał:
dziś wracam z roboty - a tu nie działa dźwięk z Kaona po HDMI
(ale działa po SCARTcie i S/PDIF-coaxial)
(...)
ostatnio prawie codziennie musiałem resetować, bo Kaon nagle przestawał podawać sygnał
może wreszcie mi wymienią ten szajs (...)
jak się okazało wina z brakiem dźwięku po HDMI była nie Kaona, lecz LCD-ka, problem ustąpił gdy zresetowałem TV do ustawień fabrycznych

miałem dziś wizytę technika z Aster i wymienił mi Kaona, może teraz nie będę musiał go resetować tak często jak dotąd (czego i Wam życzę)

pozdrowienia
 

qura12

Member
Bez reklam
A u mnie jest właśnie na odwót... Od czasu updata'u dekoder przestał się wieszać i restartować, a nawet wydaje mi się że mniej się grzeje.
 

okuka67

New member
Czy ktoś ma może Panasonica 37pv80 podłączonego do cyfrowego sygnału z Astera? Mam zamiar go kupić i interesują mnie opinie jak się w kablówce spisuje.
 

piteron

Active member
Bez reklam
czy w cyfrowym,czy w analogowym spisuje sie poprawnie,ale rewelacji się nie spodziewaj,jak masz dobrze skalibrowany sygnał w ofercie analogowej,i nikt nie ciągnie na lewo sygnału ,oszałamiającej róznicy w jakości nie zauwarzysz
 

okuka67

New member
trochę źle sformułowałem pytanie. Obecnie użytkuję kieskopowego soniaka kv-32fx60d. W związku z ofertą HD w aster chcę zmienić tv na coś co umożliwi wykorzystanie programów hd. Stąd pytanie o tego panasonica. Jakość hd wiadomo, jest extra, natomiast nie wiem jak się będzie miała jakość pozostałych programów sd w stosunku do starego soniaka. Podobno plazmy lepiej się sprawdzają w odbiorze programów sd niż lcd.
 
Do góry