47LM670s

tingens

New member
Wydaje mi się, że po tej aktualizacji poprawiło się podświetlanie matrycy.... tzn. już nie mam efektu podświetlania matrycy w rogach latarkami.
 

Pfk

New member
Cześć Panowie:)

Pracuję w firmie LG i czasami udzielam się na forum ale bardzo rzadko, z reguły wolę czytać wasze spostrzeżenia i w miarę możliwości popychać je dalej. Widzę, że pojawiają się często wpisy na temat TVN Player'a i polskiego Smarta. Dla niektórych mam dobre wieści, dla innych nieco pewnie gorsze bo się niecierpliwią:) SMART TV w LG na Polskę wzbogaci się o TVN Player MAKSYMALNIE do dnia 1-go września 2012 roku. Wiem, jeszcze całe wakacje przed nami, ale to nie jest tak, że nikt nad tym nie pracuje i olewamy temat. Może to być równie dobrze sierpień. Pretensje do Polaków, bo każdy kraj pracuje nad rozwojem własnego kontentu sam:) Zaraz wystartuje TV Livestreaming, pakiet cały Polsatu + 4 kanały Canal + odpłatnie SMSem:) Nowy soft poprawić też miał wykrywanie kontentu 3D z USB, co by wam TV sam wykrywał SideBySide czy TopAndBottom itp:)
 

PeteShadow

New member
Bez reklam
Wydaje mi się, że po tej aktualizacji poprawiło się podświetlanie matrycy.... tzn. już nie mam efektu podświetlania matrycy w rogach latarkami.
Nie sądzę żeby jakikolwiek firmware miał na to wpływ. U mnie nadal taka sama kupa jak wcześniej. Jedynie zabawa regulacją podświetlenia, a w szczególności w połączeniu z funkcją automatycznego oszczędzania energii, może przynieść pewne złagodzenie tej niedoróby w zależności od oświetlenia pomieszczenia.

ps.1. dyskusję o aktualizacjach firmware do serii LM proponuję przenieść tu: http://www.hdtv.com.pl/forum/lg/85232-seria-lm-kolejne-aktualizacje-softu.html

ps.2. zapraszam wszystkich do grupy: http://www.hdtv.com.pl/forum/groups/uzytkownicy-telewizorow-lg.html
 
Ostatnia edycja:

lopezloo

New member
Zainteresował mnie ten telewizor ale teraz sam już nie wiem. W sklepie testowałem go i wyglądał nieźle. Jak jest z ładowaniem stron, przewijaniem ich? Na jakim poziomie jest telewizja 2D, a na jakim 3D? Obsługuję iple i skype? Czy pilot magic remote jest wygodny na dłuższą metę? Ja go tylko testowałem chwilę i to w dodatku na krótkiej smyczy w sklepie, więc nie mogę ocenić. Teraz kosztuje około 3500zł, jest warte tej ceny?
 

Adamson_PL_

New member
mam najnowsza wersje aplikacji i lipa nie widzi telewizora nie wiem czy to wina ustawien w telefonie czy telewizorze:x

... albo ustawień sieci :)
Bo generalnie w appce nie ma co ustawiać - jeżeli TV i tel/tablet są w tej samej sieci to wystarczy wpisać numer uwierzytelnienia i powinno działać.
Sprawdź jeszcze ustawienia telewizora - czy jest udostępniony dla innych urządzeń.
 

zenon wierta

New member
Czasami po dłuższym bawieniu sie aplikacjami zauważyłem że telewizor zamula i trzeba go zrestetować, np przy przegladaniu neta czy google maps. Czy ktoś też zauważył na swoim tv takie objawy?
 

nightlife

New member
1. Trochę poprawili youtube'a. Dwugodzinny koncert zawieszał mi aplikację a teraz gra w porządku.
2. Telewizor przy skanie telewizji cyfrowej na antenie dvbt nie pokazuje już dvbh - znikają kanały kodowanego polsatu.
3. Telewizor przy skanie dvbt wydaje się inaczej ustawił kolejność kanałów.
 

manio1975

New member
nie wiem w czym tkwi problem po dlna tel sie laczy smart share smiga a lg magic ni huhu czy problem moze tkwic w tym ze tel podlaczony do sieci po wifi???
 

Kamil2929

New member
Łączysz tel. z netem , wchodzisz lg magic , czekasz aż tel. znajdzie ci twój tv ,jak znajdzie na tv w lewym dolnym rogu wyswietli sie własnie nr. uwierzytelnienia wpisujesz go w pole w tel. i smiga.
 

hamertbu

Klub HDTV.com.pl
VIP
witam

jestem na etapie zakupu 55LM670s i mam pytanie do użytkowników:
1. czy jakbyscie mieli możliwość zwrotu kasy i zakupu innego tv to byście skorzystali?
2. po aktualizacji softu jak się obraz na 55?

i jak brac go czy nie......?

bo sam juz nie wiem
 

rysiak

New member
Od dwóch dni walczę z połączeniem internetu przez kabel, jak i Wi-Fi.
Kupiłem router Tp-link 841,instalację kablem mam w drugim pokoju,a że grube ściany to sygnał radiowy do bani ,nie dało się nic oglądać.Przerobiłem instalację i przeniosłem router na korytarz,niby wszystko w porządku,ale transfery po kablu jaki po Wi-Fi do 8Mbit/s,łącze mam 40Mbit/s.
Testuję na str. speedtest.net
na infolinni Lg otrzymałem odpowiedż,że to wystarczy do poprawnego ogłądania.Proszę ,sprawdżcie ,jak macie u siebie.
 

RHJG

New member
Bez reklam
Moim zdaniem wystarczy.Zależy też od routera,mam Linksys EA 4500 po Wi-Fi,łącze tylko 3Mbit/sek.TV LM670s.w sypialni,ściany grube,w innym pokoju TV-Samsunga i wszystko śmiga aż miło.
 

rysiak

New member
Chodzi mi, dlaczego taki duży spadek transferu.Telewizor stawiałem przy routerze ok 1m.Podłączając kablem transfer podobny.Karta wi-fi pracuje w standarcie N .Laptop położony koło telewizora, parametry ma takie jakie oferuje sieć.Czy ten telewizor ma jakieś ograniczenia na karcie sieciowej?
 

Marjanek1

New member
Czasami po dłuższym bawieniu sie aplikacjami zauważyłem że telewizor zamula i trzeba go zrestetować, np przy przegladaniu neta czy google maps. Czy ktoś też zauważył na swoim tv takie objawy?


Mam lm620s, ale też zauważyłem, że po oglądaniu jakiegoś filmiku nagle wyswietla się komunikat o braku pamięci i że trzeba zresetować. Podejrzewam, iż dzieje się tak z powodu małej pojemności pamięci RAM.

W związku z tym mam pytanie: jak można powiększyć pamięc, np przy pomocy pendriva??
 
Do góry