47LM670s

malin350

New member
Klikasz: 3d nastepnie strzalka w prawo i.dwa obrazy sa nalozone na siebie ot cala filozofia. Pojedyncze klikniecie 3d wyswietla wiersz z funkcjami 3d domysla pierwsza zaznaczona jest 2d na 3d nastepna jest SBS itd.
 

zenon wierta

New member
Klikasz: 3d nastepnie strzalka w prawo i.dwa obrazy sa nalozone na siebie ot cala filozofia. Pojedyncze klikniecie 3d wyswietla wiersz z funkcjami 3d domysla pierwsza zaznaczona jest 2d na 3d nastepna jest SBS itd.

Nieuważnie czytacie co opisałem. Przy odtwarzaniu filmow z usb nie ma najmnieszego problemu bo wszystko działa tak jak piszesz. Już poczytałem na innym forum że trzeba mieć dekoder podłączony kablem hdmi i stad cały problem bo przy podlaczeniu przez euro scart po naciśnieciu 3d żadne funkcje się nie wyświetlają
 

PeteShadow

New member
Bez reklam
Pewnie nikt nie brał pod uwagę, że ktoś wpadnie na pomysł podłączenia cyfrowego dekodera do telewizora 3D kablem EURO SCART ;)
 

jacony

New member
Czy ma ktos moze podlaczonego do tego tv dekoder WIWA HD 80 po HDMI ? Chcialem tak go podlaczyc i nie widzi mi dekodera po HDMI.Po eurozlaczu jest ok.Probowalem roznych kabli i roznych kombinacji rozdzielczosci i nic.
 

tingens

New member
Czy ma ktos moze podlaczonego do tego tv dekoder WIWA HD 80 po HDMI ? Chcialem tak go podlaczyc i nie widzi mi dekodera po HDMI.Po eurozlaczu jest ok.Probowalem roznych kabli i roznych kombinacji rozdzielczosci i nic.

U mnie było to samo przy wiwie hd90 .... ale problemu nie rozwiązałem... może pomoże wgranie nowego oprogramowania, znajdziesz go wpisując w google "wiwa gutek" poszperaj tez na forum emitela... ja się poddałem z braku czasu :)
------------------------------------------------------------------------------------------------


PS: Czy ktoś wie jak wyłączyć ekran przy odtwarzaniu mp3 na telewizorze?
 
Ostatnia edycja:

malin350

New member
Jak otwierasz mp3 to masz pasek postepu z funkcjami to kliknij w takie e tak jak przy oszczedzaniu energii to jest wylaczenie ekranu podczas odtwarzania muzyki.
 
Ostatnia edycja:

tingens

New member
malin350@ dzięki, ... z uwagi, że mam włączone oszczędzanie energii to myślałem, że to jest ikonka świadcząca o włączonym oszczędzaniu energii :)
 

Adamson_PL_

New member

To akurat działało przed nowym FW ;-)

Z nowości (piszę z pamięci):
pojawiło się okienko z wiadomościami z którego możemy dowiedzieć się o:
- wsparciu myszy i klawiatur USB,
- obsługi gestów magic remote w przeglądarce www (jedynie przybliżanie i oddalanie),
- wsparciu smartfonów i tabletów,
- obsługi przystawki do TV.

Czego nie poprawili:
- nadal nie można wybrać profili Expert 1 i 2 dla plików multimedialnych,
- w ustawieniach trumotion widnieje pozycja "do usunięcia", to chyba pozostałość po developerach?
 

marwac

Member
jest HBOGO, tyle ze nie udalo mi sie go uruchomic.... EURONEWS dzialal, maly krok do przodu, ale jeszcze daleko do serwisow dostepnych w samsungu...
 

Adamson_PL_

New member
O, a ja wczoraj nie widziałem żadnych zmian w strefie premium (mimo resetowania usługi). Tak czy siak, bardziej wyczekuję appki z TVNu.
 
Do góry