Zmiana frontów..na początek :)

Snikers89

New member
Bez reklam
Snikers, myślę, że tu nie chodzi o podniecanie lub nie, bardziej o wymianę doświadczeń, odczuć.
To trochę jak z moimi odsłuchami, fajnie czasem posłuchać czegoś, na co i tak nie będzie mnie stać, a czasem odkryć coś ciekawego na co już mogę/będę mógł sobie pozwolić.
To tak jak z Twoją planowaną wizytą w Tannoyu, której szczerze Ci zazdroszczę i czekam na obszerną relację z Twojej strony, oczywiście łącznie z fotami :)
Tu sie zgodze. Sam czesto slucham tego czego nigdy nie kupie z powodu cen. Dla mnie to frajda i male hobby.
Co do Tannoya to ja tez bym sie cieszyl o ile bym wreszcie dostal emaila z potwierdzeniem daty odsluchu.
 

Henry

Active member
Bez reklam
Ja tak nie chce , bo by był dół.
Uwierz mi, że nie zawsze tak jest.
Czasem docenia się to, co stoi u nas w domach.

Zresztą kiedyś byłem na jakimś audiofilskim odsłuchu, wróciłem zdegustowany tymi ludźmi, odpaliłem swój sprzęt i po prostu cieszyłem się słuchając muzy, a nie rozbierając każdy element na czynniki pierwsze ;)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja już widzę co się będzie działo po targach AS.
Dla większość już same nazwy produktów są trudne do wymówienia, a co dopiero mówić o odsłuchach, za to po targach będzie zalew wszystko wiedzących omnibusów ; )
Będzie się działo.


Kapusta, spokojnie.
Jest tak jak Henry piszę. Od lat odsłuchuję droższe skrzynki i z każdym rokiem doceniam to co mam. Nie ma ciśnienia.

Jeżeli faktycznie miałbym coś przytulić, a kasa nie byłaby ograniczeniem, to na bank byłby to TAD, a na już to chętnie przytuliłbym Krella.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Ja najbardziej doceniam co mam, kiedy wracam z kina. Czasem nawet uważam, że jest w domu lepiej. Dyskutowaliśmy o tym nieraz. Nie ma sensu powielać ;)
Podsumuję tylko to na szybko, czyli u mnie sprawdza się zasada, że jest pewien pułap cenowy/klasowy, powyżej którego przyrost jakości jest już mniejszy, czasem dyskusyjny, na granicy percepcji i nie jest on współmierny do ceny. Dla niektórych jest to 5 tys., dla innych 50 tys...
Kapusta, co to za wtyczka w awatarze? :D
 
Ostatnia edycja:

Snikers89

New member
Bez reklam
Ja już widzę co się będzie działo po targach AS.
Dla większość już same nazwy produktów są trudne do wymówienia, a co dopiero mówić o odsłuchach, za to po targach będzie zalew wszystko wiedzących omnibusów ; )
Będzie się działo.


Kapusta, spokojnie.
Jest tak jak Henry piszę. Od lat odsłuchuję droższe skrzynki i z każdym rokiem doceniam to co mam. Nie ma ciśnienia.

Jeżeli faktycznie miałbym coś przytulić, a kasa nie byłaby ograniczeniem, to na bank byłby to TAD, a na już to chętnie przytuliłbym Krella.
Sprzety Krella to piekna robota 😉 sam bym przytulil cos z Krella jakby kasy bylo pod dostatkiem.
 

rafa@rafa

Active member
Bez reklam
Jest tak jak Henry piszę. Od lat odsłuchuję droższe skrzynki i z każdym rokiem doceniam to co mam. Nie ma ciśnienia.

Jeżeli faktycznie miałbym coś przytulić, a kasa nie byłaby ograniczeniem, to na bank byłby to TAD, a na już to chętnie przytuliłbym Krella.
No to mamy tak samo :hihi:
Ależ ich sprzęt gra fajnie..
Ja najbardziej doceniam co mam, kiedy wracam z kina. Czasem nawet uważam, że jest w domu lepiej. Dyskutowaliśmy o tym nieraz.

Ja tak miałem zdecydowanie wcześniej kiedy kolumny zasilał mi ampli Onkyo. Klipsch też były bardziej ekspresyjne.
 

venomas200

New member
Bez reklam
Będzie coś polskiego jeszcze nie wiem co. Wigg art ,studio 16 hertz, albo BMN
Wiadomo trzeba policzyć zaskurniaki na co wystarczy najlepiej bym kupił Avril albo enzo z wigg art
 

venomas200

New member
Bez reklam
Polskie to dobre kolumny? Pierwsze slysze te nazwy.
Bo ulegasz medialnym wpływom marek. A tak naprawdę polskie manufaktury są jednymi z najlepszych w cenach taki normalnych.
Skoro nie słyszałeś nigdy o Wigg art , Studio 16 hertz, Akkus to tak naprawdę nie znasz audio nic a nic.
A z polskich producentów wymienię jeszcze Harpia Acoustic, Audio Academy
 

venomas200

New member
Bez reklam
ae1dab1f4b9c688a62db9baf0800035d.jpg Wigg-Art-ENZO-ver.-Premium-1-XL.jpg wigg-art-arvil.jpg
7db1bb59d342e7dfde2dd565025c6835.jpg
 
Do góry