Zestaw kolumn do Onkyo TX-SR607

Henko

New member
marwac - jak nisko schodza na basie Twoje C7? W parametrach przenoszenia jest , ze od 35 Hz wiec myslalem ze moze sie obejdzie bez suba. A jednak piszesz, ze bedzie u Ciebie i Sub C4, czy az tak malo basu jednak jest, ze powinienen byc sub? Napisz cos o tym. Tez przymierzalem sie do takiego zestawu ale jednak Kef C7 reszta jest chyba z wyzszej polki niz Jamo C 407 i reszta.
 

macmet

New member
też bym kupił kefy C7 , lecz są poza moim zasięgiem cenowym :) Wielu użytkowników na tym forum je polecało ale za zestaw 3500 zł to jak dla mnie zbyt wiele. Za te pieniądze mam cały zestaw jamo c405 hcs3 i onkyo 607 . MAm nadzieję ,że to dobrze zafurczy :)
 

ThePepe

New member
Bez reklam
Również jestem posiadaczem Kef C7 i jestem bardzo zadowolony... ale do niego planuję zakupić Harmana 255 ... póki co na starym wzmacniaczu grają i naprawdę jest dobrze ... ;]

Pozdrawiam
 

marwac

Member
bez suba juz ladny bas zapodawaly, sub dotarl dzis, podlaczony tanim kabelkiem, i basu jest jeszcze wiecej, jak sie przykreci powera to czuc w klacie cisniernie :) moze jutro uda sie skonfigurowac co by jeszcze lepiej zagralo :) (bede musial rodzine na spacer wyslac ) ;) do 607 polecam kefy C7, graja super
 

gebolek

Banned
Również jestem posiadaczem Kef C7 i jestem bardzo zadowolony... ale do niego planuję zakupić Harmana 255 ... póki co na starym wzmacniaczu grają i naprawdę jest dobrze ... ;]

Pozdrawiam


Z Harmanem 255 zagrają bardzo dobrze.
Testowałem takie połączenie i muszę przyznać, że było dobrze.
 

ThePepe

New member
Bez reklam
Gebolek, nie musisz mnie przekonywać ;]... mam nadzieję, że w tym tygodniu, jak tylko wrócę do Polski, będę się cieszył sprzętem...

Pozdrawiam
 

Aston

New member
Dostałem nowy dekoder HD od Cyfry + i zastanawiam się jaki jest najlepszy sposób podłączenia.Kabel optyczny ? Jak podłączyć peceta z kinem ?
 
Do góry