Zestaw kolumn do Onkyo TX-SR607

Brzozek

New member
Ja mam do 607 podpięte Jamo S 608 + sub Jamo 250, w filmach jest nieźle i muzyki też można posłuchać...Wszystko zależy od budżetu no i od wymagań, mi zależało na dźwięku 5.1 bo w większości oglądam filmy.
 
Ostatnia edycja:

Henko

New member
Muzyka typu Jazz, soul,blues, pop i troche rock i elektronika a i Vivaldiego tez sie czasem pusci 9 np. 4 pory roku ). Z drugiej strony jak Mat74 pisze , ze z takiego ampli trudno jest uzyskac dobra muzyke, to jaki ampli bylby odpowiedniejszy. Pokoj ma 20 m2
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Przy vivaldim wejdą nowe tanie amplitunery CA, do tego kolumny Monitor Audio z serii Bronze i przyjemnie będzie się tego słuchać.
 

prez8s

New member
607 ma kiepskiej jakości bas, przynajmniej według mnie, spokojnie powali go pod względem jakości basu chyba każdy zwykły wzmacniacz stereo. Ogólnie amplitunery Onkyo z niskiej i średniej półki cenowej nie są przeznaczone do stereo.
 

Henko

New member
Jak nie 607 to co moga forumowicze zaproponowac? Slyszalem ,ze Yamaha jest dobra w stereo i ponoc ale to ponoc Pionek. Jakie propozycje zeby to dobrze zagralo?
Blackninja - a co Ty bys zaproponowal? konkretne modele oczywiscie.
 

Henko

New member
Mat74- do tej pory to nie bawilem sie w kino i zadnego ampli nie mialem i nie sluchalem, dlatego podpytuje na tym forum.
Mialem sprzet stereo ( chyba dosc dobrej klasy ) calosc firmy Acurus - CD ACD-11, koncowka mocy A-100 2x100W i przedwzmacniacz RL-11. Do tego kolumny B&W CDM-7SE. Pozbylem sie tego chcac wejsc w kino i miec w miare stereo. ( kino - bo mlodziez naciska )
 

Henko

New member
I jeszcze jedno- poczytalem troche to forum i chyba moglby byc ampli do kina z wyjsciem jakims na wzmak stereo. Podobno to byloby lepsze rozwiazanie, ale nie wiem. Co sadzicie?
 

macmet

New member
Ja wybrałem onkyo 607 + jamo c405 w ciemno bo nie mam możliwości odsłuchu . Myślę ,że to mi starczy ponieważ do tej pory słuchałem tzw. pierdziawek 5.1 do kompa i było okej :) Cały zestaw wynegocjowałem za 3300 zł z gwarancją E.I.C na onkyo
 

Henko

New member
Chyba tez tak wybiore tylko z kolumnani Jamo C 407, bo tez nie mam mozliwosci odsluchu.Innych propozycji chyba sie nie doczekam.
 

macmet

New member
Henko ja ten zestaw bede miał ok czwartku piatku to ci powiem jak to cyka ., wziąłem ten zestaw dlatego , że mam pokój 20m2 i nie bede słuchał na maxa
 
Do góry