Zestaw do 10tys

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
W takim razie jak i z czego słuchasz muzyki? Konsola to nadzwyczaj marny odtwarzacz CD, ale skoro płyt nie posiadasz, to pewnie chodzi Ci o pliki? Do tego kablowka? Po co w takim razie pomysł na stereo? Do takich potrzeb lepiej sprawdzi się amplituner - nie zagra jak wzmak stereo, ale jest wygodniejszy jeśli chodzi o połaczenia. Są teraz też ampli 2.1 z cyfrowymi gniazdami, lub odtwarzacze plikow, nawet strumieniowe.

Najpierw musisz wiedzieć czego chcesz. Zalozyles temat w dziale stereo, uzyskales ponad 60 wypowiedzi, po czym dowiadujemy się ,ze nie słuchasz CD, tylko potrzebujesz to do konsoli i kablówki. Sorki ale ja już się gubię.
 

Scrollek

New member
Czarna magia jak dla mnie.Nie mam zbyt dużej kolekcji płyt,a w zasadzie to w ogóle jej nie posiadam.Zależy mi bardzo na dzwieku z konsoli i kablówki przez zestaw,więc jestem chyba zmuszony do zakupu takiego sprzętu czy jest jeszcze jakieś rozwiązanie?

Wydaje mi się że sam nie wiesz czego chcesz z wyjątkiem tego że chcesz wydać kasę! Sprzet za 10k do konsoli i kablówki??? Zastanów sie co chcesz bo może okazać się że sprzęt za 2k spełni w 100% Twoje oczekiwania. Szanuj czas użytkowników forum którzy chcą Ci pomóc. Czy na pewno chcesz sprzęt stereo? może KD do konsoli i kablówki.
 

dylu8

New member
Panowie spokojnie nie zabijajcie.Zapomnijcie o konsoli dobrze;)
We wtorek jadę do Wrocka posłuchać sprzętu.
Czyli nie ma tematu tego cuda,klasycznie cd i jazda.

Exosure 1010 czy
2010S do którego kolega podał link na jeden z portali?
Dodam że cena tego pierwszego (przysłana przez Fusic)jest sporo wyższa od tego drugiego
 
Ostatnia edycja:

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jeśli budżet pozwoli lepszy byłby Exposure 2010 S2. Jest mocniejszy od 1010 a w Twoim dużym pomieszczeniu większa moc się przyda. Jak 1010 jest droższy od 2010?
 

dylu8

New member
Jeden z kolegów na forum podał linka to jednego z portali gdzie na sprzedaż jest wersja 2010 z cena sporo niższą od nowego sprzętu 1010.
Jest to aukcja,ale wydaje mi się że sprzedający może sprzedać 2010 w podobnej cenie,ale nie jestem pewny..sprzęt jest podobno nowy,napiszę zapytanie.

Rzeczywiście cena nowego 2010 jest sporo wyższa od 1010,ale zobaczymy.
 
Ostatnia edycja:

WiTT

New member
Bez reklam
W ceny alledrogo i aukcje prowadzone tam przez niektóre sklepy bym był bardziej niż sceptyczny. Pod koniec aukcji pojawi Ci się osoba z nikąd i nabije $$ do ceny poniżej której nie będzie się opłacało sklepowi sprzedać. Obserwowałem takie aukcje już nie raz i na końcu okazywało się że osoba której zależało najmocniej, przepłacała, bo licytowała się z podstawioną osobą. A ceny w rzeczywistości można stargować w sklepach lepiej niż się wydaje i nie trzeba uczestniczyć w dziwnych pseudo-aukcjach.

PS: a temat sobie tak obserwuję i jestem bardzo ciekaw jak się zakończy, wybrniesz z tego labiryntu w który sam się zapędziłeś czy zagłębisz się dalej - zaczekamy, zobaczymy :)
 

dylu8

New member
Jestem w kontakcie ze sprzedającym i cena sprzedaży wynosi kwotę min..
Jest to okazja czy nie do końca;)?
Ja tez jestem bardzo ciekawy co uda mi sie zmontować z tego całego labiryntu.ale wierze że będzie dobrze;)
 

WiTT

New member
Bez reklam
Pierwsze słyszę aby ktoś zaczął budowę swojego systemu od zakupu odtwarzacza CD a dopiero potem cała reszta... :shock:

Czyli jednak idziesz dalej w labirynt, ok ...

PS: nie martwi Cię osoba sprzedająca ten sprzęt? Na innych opisach jego aukcjach można znaleźć kwiatki typu "Zdjęcie na aukcji nie przedstawia sprzedawanej pary głośników." Jeszcze mi napisz że nie wysyła za pobraniem tylko po wpłacie..
 
Ostatnia edycja:

WiTT

New member
Bez reklam
Jeśli sprzedawca jest taki autentyczny to prosto to sprawdzić - poproście aby wysłał zdjęcie odtwarzacza, a jeśli jest spakowany, to dwa zdjęcia z różnych stron kartonu, w tym jedno przedstawiające nalepkę dystrybutora na nasz kraj.

Jestem ciekaw co odpisze.
 

WiTT

New member
Bez reklam
Ja tam nie jestem zainteresowany poprostu podałem linka koledze i z ciekawości obserwuję co nastąpi jak również z ciekawości wysłałem zapytanie na maila stąd odpowiedz.
Rozumiem, ja swoje napisałem bez żadnych złośliwości, zwyczajnie coś mi tu do końca nie pasuje. Niby gwarancja jest, ale tylko na miesiąc, kolumn na osobnej aukcji też do lutego a też niby nowe, zdjęcia niby są, ale wyglądają jak miniaturki ściągnięte z jakiegoś sklepu/lombardu itp. Ale jeśli się uda potwierdzić wiarygodność, to tym lepiej.

Napisałem i czekam na odpwoiedz,zobaczymy czy rzeczywiście jest to wiarygodny sprzedawca.
Również czekamy :)
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Panowie spokojnie nie zabijajcie.Zapomnijcie o konsoli dobrze;)
We wtorek jadę do Wrocka posłuchać sprzętu.
Czyli nie ma tematu tego cuda,klasycznie cd i jazda.

Exosure 1010 czy
2010S do którego kolega podał link na jeden z portali?
Dodam że cena tego pierwszego (przysłana przez Fusic)jest sporo wyższa od tego drugiego

Musisz poczytać dobrze w sieci, a najlepiej na zagranicznych forach, bo u Nas mało jest info o tych sprzetach. Tutach chłopaki założyli temat i sobie dyskutują Klub miłośników marki Exposure - strona 3 - Kluby - Audiostereo.pl - strona 3. Nie wiem kiedy wyszedł 2010s?, ale teraz jest model 2010s2, dlatego cena tego z aukcji jest porównywalna z 1010. Poza tym to jest licytacja a "nowy" może oznaczać że wyjęty z pudełka. Nie wiem czy teraz jeszcze jest do dostania u dystrybutora 2010s, ale już chyba nie, więc nie wiem czemu gość pisze tak jakby to był sprzęt niedawno nabyty? Oczywiście zmiany jeśli są, to pewnie jakieś kosmetyczne i jeżeli jest tak jak napisał sprzedawca to warto kupić.
 

dyzio4

Klub HDTV.com.pl
VIP
Czarna magia jak dla mnie.Nie mam zbyt dużej kolekcji płyt,a w zasadzie to w ogóle jej nie posiadam.Zależy mi bardzo na dzwieku z konsoli i kablówki przez zestaw,więc jestem chyba zmuszony do zakupu takiego sprzętu czy jest jeszcze jakieś rozwiązanie?

To jest bardzo prosta sprawa,. Najważniejsze mieć format flac i na dysku sieciowym zmiescisz tyle muzyki co na płytach w całym domu. Poza tym łatwość obsługi i dostępność z każdego miejsca. Ogromna wygoda w korzystaniu. A jak kupisz taki odtwarzacz jak wcześniej opisany to zagra lepiej od tego CD.
Zaraz na mnie napadna ale moim zdaniem CD to przeżytek :). Chyba że format sacd ale tego jest mało.
 

Scrollek

New member
nie zgodze się z tym Cd na dzień dzisiejszy jest numerem 1, chciałem żonie kupić płytę Adele we flacu nie znalazłem na cd w tysiącach sztuk, repertuar we flacu jest na razie słaby i oczywiscie mówimy o oryginałach:mrgreen:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Henry

Active member
Bez reklam
Zaraz na mnie napadna ale moim zdaniem CD to przeżytek :). Chyba że format sacd ale tego jest mało.
Kiedyś to samo mówili o "czarnych płytach":p, cała magia jest w pudełku, okładce, przeglądaniu, czytaniu książeczki, to jak zbieranie znaczków, albo wysyłanie listów w epoce e-mail...:cool:
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
...albo przy płaceniu gotówką zamiast kartą. Idziesz do sklepu, kupujesz 2 piwa wyciągając zmięte 10zł i mówisz "reszty nie trzeba mała":-D. Następnie zmieniasz sklep, bo już w tym trochę obciach kupować.
 
Do góry