Zdjęcia na plaźmie

Jak wyglądają zdjęcia na plaźmie


  • Total voters
    0

Vilmar

New member
A Ty przed odpisaniem na mojego posta wziąłeś pod uwagę, że przedstawiam tutaj moje własne (w 100% subiektywne) odczucia, a nie ogólnoświatowy fakt?

Ty pewnie przed uznaniem jakiejś zupy za "pyszną" (lub "najlepszą jaką jadłeś") najpierw próbujesz wszystkich możliwych zup na świecie przygotowanych przez wszelkich możliwych kucharzy?

Kończę.
 

zibi01011968

New member
s 10 e i zdięcia

I to mi się podoba, jak wcześniej kolega się wypowiedział że na g10 jest rewelacja to ja to potwierdzam na moim s10 normalny odlot.Oglądałem wpierw robione moim nikonem 5.1 mpx myślałem że to już to ale po włorzeniu karty sd na której był zapis z canona10.1 mpx to już rewelacja można liczyć ziarenka piasku na plaży.W obu przypadkach odczyt był zkart sd.
 

lexo

New member
Na 50S10 też bez zastrzeżeń, a nawet lepiej. Co prawda nie mam dużego porównania bo poprzednio miałem LCD LG 27LE51. W Panasie naturalne kolory, dobry kontrast (porównanie z LCD) a co najbardziej mnie cieszy - poprawne skalowanie czego nie doświadczyłem na LE51.

Źródło to karta z aparatu przez PS3.
 

Ryszards68

New member
Fotki na PV80

Zdjęcia z karty SD na PV80 wyglądają świetnie, ale… no właśnie! Moje uwagi – „przeglądarka” jest totalnie siermiężna i baaardzo wolna! Można posortować foldery wg daty, ale podgląd miniatur działa tak wolno, że jest to przeznaczone tylko dla osób o wyjątkowej cierpliwości. Dodatkowo razi mnie (może jestem nadwrażliwy?) delikatne „migotanie” – coś jakby w trybie karty SD odświeżanie było niekoniecznie 100 HZ! Szkoda bo z DVD „odświeżanie” jest ok., ale niestety jakość obrazu gorsza :-(
 

Sansei6

Member
Bez reklam
Mi trochę przeszkadza "manualne" przerzucanie fotek, że zawsze pokazuje sieto menu ;) i często wrzucam "slideshow" ;) choć jak tu coś sieprzegapi i chce cofnąć.....
 

gorylla

New member
Bez reklam
Ogólnie funkcjonalność rozwiązań przeglądu zdjęć z karty SD pozostawia bardzo wiele do życzenia (brak możliwości skalowania, powiększania, rotację można było przyporządkować pod konkretny klawisz i wiele innych). Już sam fakt, że jest to slot wyłącznie kart SD, jest dla mnie (i nie tylko mnie) irytującym. Chyba nie byłoby wielkim problemem zamontować uniwersalny czytnik kart. Ja np. mam aparat i kamerę na karty Memory Stick i filmy mam z głowy, a zdjęcia muszę specjalnie kopiować na dokupioną w tym celu kartę SD. Totalna padaka.

Odnośnie przeglądu zdjęć to irytują mnie głównie 2 rzeczy- 1. ta buracka muzyczka (ale na szczęście można ją ściszyć) 2. że nie można przeglądać zdjęć ręcznie bez wyskakiwania kretyńskiego menu (a może ja po prostu nie dopatrzyłem się takiej możliwości). Wygląda więc, że albo slideshow, albo przeglądanie ręczne z włączonym menu (lewy dolny róg).
 

gorylla

New member
Bez reklam
Sansei6 napisał:
Jaka muzyczka?! :hmm:

Jakaś taka niby relaksacyjna. Ale jak jej słucham to daleko mi do relaksu.

Nie mówcie, że nie macie żadnej muzyczki? Czy to tylko u mnie coś tam śpiewa w tle przy przeglądzie zdjęć?
 

gorylla

New member
Bez reklam
Sansei6 napisał:
No u mniw ełaśnie nic niegra podczas oglądania fotek. Jakąś inną plazmę masz czy co?

No dobra, już znalazłem. Jak przeglądasz kartę to można wejść do menu karty. Tam są muzyczki i inne ustawienia (np. rodzaj przejść pomiędzy slajdami).
 

demo84

New member
fotki 1920x1080

dla zainteresowanych podaje link do fotek 1920x1080

PS warto zajrzeć :cool:

h**p://chomikuj.pl/Romuald777/Tapety/Wallpaper+pack+1920+X+1080
 

pionaj

New member
demo84 napisał:
dla zainteresowanych podaje link do fotek 1920x1080

PS warto zajrzeć :cool:

h**p://chomikuj.pl/Romuald777/Tapety/Wallpaper+pack+1920+X+1080


jakie tam fotki to poździerane z netu fototapety:D
obejrzenie na TV własnych,porządnie wykonanych fotek to dopiero efekt i radość :p
 

kitza

New member
Panowie, czy karta ze zdjęciami musi być SD czy może być microSD włożona do adapteru?
Używam adapteru SD z kartą microSD i tv nie widzi karty. Początkowo sądziłem, że za dużo katalogów umieściłem na karcie. Usunąłem więc katalogi, a zdjęcia wypakowałem bezpośrednio na kartę. Mimo to tv nadal nie widzi karty. Mój tv to TX-P42S20E
 

Lendziu

New member
Wkładałem kartę SD do p42s20e i widzi od razu wszystkie zdjęcia. Nie dzieli ich na katalogi tylko od razu wyświetla wszystkie miniatury.
Najgorsze jest to, że nie widzi filmików zrobionych aparatem..
 
Do góry