zaproszenie na polishtracker.org

badyl92

New member
Witam.
Jeśli ktoś ma wolne zaproszonko na PT to byłbym bardzo wdzięczny: badyl@badyl.pl
Dodam, że znam dobrze zasady P2P i na wszystkich serwisach tego typu ratio moje jest powyżej 1 także to mówi samo za siebie...

Pozdrawiam i dziękuje
 

Kamil188

New member
Witam!
Chciałbym prosić o zaproszenie na Polishtracker.org
Ściągam i wysyłam codziennie i komputer chodzi praktycznie od rana do późnego wieczora i dużo razy w nocy.
Z góry dziękuję i pozdrawiam !!!

Mój email: kamil.sen@wp.pl

Proszę jeszcze raz o zaproszenie ponieważ dostałem je gdy akurat nie bylo mnie w domu i nie miałem dostepu do internetu przez dłuższy czas.
Dziękuje za tamto ale jeszcze raz proszę serdecznie o zaproszenie na ten email :)
 
Ostatnia edycja:

neronos

New member
Help

Witam.
Może pamięta mnie ktoś z PT (ten sam nick - neronos)?
Miałem konto na PT z "UP" około 2 TB. Niestety ale zostało ono skasowane ponieważ nie logowałem się ponad 6 miesięcy a byłem na tyle głupi, że nie zaparkowałem konta. W nowym miejscu zamieszkania nie miałem dostępu to netu ale na chwilę obecną mam i bardzo proszę o zaproszenie na polishtracker'a.
mój mail to: magellan@poczta.internetdsl.pl i GG: 2360170
 

SławekSS

New member
Bez reklam
Ja to sie dziwię, że prosicie o zaproszenia.
Rejestrujecie się , piszecie jeden jedyny post z prosbą o zaproszenie i nawet więcej tu nie zaglądacie.

To tak jakby podejść na ulicy do pierwszej lepszej osoby i poprosić o pożyczkę 10 tys. zł.
 

fanbogo

New member
Witam ,poszukuję zaproszenia na jakaś prywatną stronę - nie za bardzo się na tym znam ,jedyne co mogę napisać że mój upload wynosi około 120 kb jest to neostrada 10MB ,posiadam pojemny dysk co w efekcie przyczynia się do tego że pobrane pliki kasuję dopiero po tygodniach a do tej pory cały czas seeduje.

Proszę o kontakt na pw bądź na pocztę fanbogo@gmail.com

Pozdrawiam
 

linchpin

New member
Witam.
Jeśli ktoś ma na zbyciu zaproszenie na polishtracker.org to będę bardzo wdzięczny. Miałem, już konto na tej stronie, ale niestety z przyczyn niezależnych długo nie korzystałem z niego i zostało usunięte. Dobrze znam zasady ściągania i udostępniania na p2p i na każdej stronie z torrentami mam ratio powyżej 1.

Mój upload / download = 10 mbps / 1 mbps

Mail: ash17@interia.pl
 

track24

New member
Poszukuje Polishtracker

Poszukuje zaproszenia lub konta na PT. Posiadam Konta na HDBT. DVD4ALL, HS. DVDtrasure,exitorrent, oraz na wielu innych szanujących sie trackerach, Zamienie na Pt lub sprzedam. Pisac na gg 32249693
 
Do góry