zaproszenie na polishtracker.org

Jaanek

New member
Witam!
Nie będę owijał w bawełnę i powiem wprost, że przyszedłem tutaj tylko po to żeby załatwić zaproszenie.
Widzę, że osoby, która mają zaproszenia oczekują jakiś dowodów, że moja ratio nie będzie równe 0. Niestety nie mogę dać takiego dowodu. Dlaczego?

Otóż miałem kiedyś konto na PT, ale przez jakiś czas nie miałem dostępu do neta i zostało one usunięte (6 mscy nie używania). Konto miałem sporo czasu. Ratio było coś koło 2.0 przy łączy asymetrycznym 128/32 więc byłem z niego dumny. Konto miałem zanim każdy miał limit x fribi na miesiąc więc wtedy nie było tak łatwo, że nic do downloadu nie nalicza, a upload leci.

To tyle ode mnie. Mam nadzieję, że ktoś się odezwie.

Moja gadu: 8514725
Mój email: 007janek@gmail.com (ehh zaś jakiś bot znajdzie mój email i kolejne wiadomości do SPAMu o przedłużeniu członka oraz niebieskich tabletkach... ale za cene zaproszenia jestem gotowy to przetrwać.

Pozdrawiam,
Janek.
 

hanti

New member
koszt zaproszenia to teraz 30zl


"Wyślij SMS (opłata 30,50 zł z VAT) o treści AP.PTCODE pod numer 92568"


Wysylasz ten kod pod ten numer w odpowiedzi dostajesz haslo ktore dajesz jakiejs zaufanej osobie z pt z klasa power user lub wyzsza, wtedy ona na odpowiedniej stronie wpisuje to haslo i wybiera aby dostac zaproszenie, gdy juz dostanie to moze juz Ciebie zaprosic (najlepiej jesli posiadasz maila na gmailu)
 

Roshat

New member
Pt

Witam...




Oddam konto na viptracker.pl :

Name - Roshat

Wysłanych - 3,5 TB bd większe

Ranga - Extream Seed

Ratio ponad 45 Tyś ! przy pobranych tylko 80 + mb !!!! będzie wieksze !

Bonus mogę wbic za darmo do 20 tyś ;) nie pytajcie jak ;))

Konto nigdy nie miało Warna ani żadnego Bana.......

Jestem pierwszym posiadaczem tego konta ...

Jest te konto ogólnie szanowane przez innych użytkowników ...

Zawsze pomocny w jakiejkolwiek sytuacji ;))


Kontem zamienie sie za zapka na Polish Tracker Albo Kontem też na Polish Tracker ( PT) :):):):):):)




W razie pytań pisac na email : azuniax@gmail.com 8)8)



 

maliner

New member
Prosiłbym o zaproszenie na polishtracker, kiedys mialem tam konto ale przez dluzszy czas nie mialem neta i mi usuneli konto.Jako dowod ze bede seedowal zalaczam screen z innego torrenta. Moj mail to maliner@tlen.pl. Z gory dziekuje.
 

Attachments

  • screen3.jpg
    screen3.jpg
    109,7 KB · Wyś: 192
Ostatnia edycja:

Seba_Fan

New member
Bez reklam
jest taka opcja jak parkowanie, wiec glupie gadanie jak to nie mialem netu itd
zawsze kolega ma, albo w szkole jest itd
zrezszta dobre strony nie maja wolnych kont i dobrze, w koncu odpowiednia polityka ze tego calego dziadostwa (ludzi) nie brac
 

masaj007

New member
Zaproszenie

Dla jakiegoś zasłużone członka społeczności mam 1 zaproszenie na PT. Wymagania to powyżej 100 postów i poparcie blackninji :)
 
C

CritiCalz

Guest
Nie będę prosił o zaproszenie, bo widzę, że ludzie tutaj są wrogo nastawieni. Spytam tylko, czy na PT są dni otwarte ?
 

iscariota1

New member
Poszukuję zaproszenia na PT. Wcześniej korzystałem z emule'a, więc jestem tylko pozornie "nowy"w kwestii p2p- zasady i logikę torrentów znam, o czym mogę przekonać chociażby kontem na HDBT. Dotuję dobre strony i nie zachowuję się jak troll. Wiem co to ratio i jak o nie zadbać. Seeduję 24/h łącze synchroniczne 4 mb/s. Jestem dorosłym człowiekiem, chciałbym zweryfikować te entuzjastyczne opinie o PT. Na routerze mam przekierowany port, tak że widać mnie na zewnątrz. Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.
 

kiso

New member
oddam zaproszenie na pt osobie ktora posiada:
- znajomosc polishtracker.org/faq.php
- znajomosc polishtracker.org/rules.php
- umiejetnosc obslugi irc
- doswiadczenie na prywatnych trackerach
dodatkowym atutem bedzie posiadanie seedboxa.

zainteresowane osoby prosze o pm
wszystkie powyzsze wymagania zostana zweryfikowane!
z faq.php i rules.php mozna zapoznac sie bez logowania!
 

Chytrus

New member
Witam :) Poszukuje zaproszenie na PT. Znam sie na rzeczy, mam konto na BTGigs gdzie mam wysłanych ponad 400 giga i ratio prawie 1.4. W razie czego moge wyslac screena. Ostatnio zalozylem nieco lepszego neta takze z uplaudem nie bedzie problemu :)
 
Do góry