zaproszenie na polishtracker.org

RavenFHD

New member
Założyłem sobie szybszego neta i potrzebuje zaproszenie na jakiś dobry prywatny tracker typu PolishTracker
speedtestr.jpg
 

plin4

New member
Witam,

Poszukuję zaproszenie na polishtracker.org. Niedawno założyłem nowy internet z dość dobrą prędkością i chciałbym ją dobrze wykorzystać.
Pozdrawiam
 

Kamil188

New member
Witam!
Chciałbym prosić o zaproszenie na Polishtracker.org
Ściągam i wysyłam codziennie i komputer chodzi praktycznie od rana do późnego wieczora i dużo razy w nocy.
Z góry dziękuję i pozdrawiam !!!

Mój email: kamil.sen@wp.pl
 

noface07

New member
Witam, od 4 miesięcy próbuję się zarejestrować na Polishtracker.org i Torrentleech.org i do tej pory nie udało mi się zarejestrować, może ktoś będzie tak miły i wyśle mi zaproszenie na któreś z tych stron, z góry bardzo dziękuje i zaproszenie postaram się jakoś odwdzięczyć. Mój mail: noface991@gmail.com Pozdrawiam:)
 
Ostatnia edycja:

lukas282

New member
Proszę o zaproszenie na PT a poniżej podaję userbar z PB na którym działam 10 miesięcy. (z powodu małej ilości postów na forum podaje w takiej formie a nie w innej proszę o zrozumienie ) lukas282@gmail.com

polishbytes.net/pic/userbar/user/1000097237.png
 

karol88

New member
Jesli jest to mozliwe to prosil byl serdecznie o zaufanie i podzielenie sie zaproszenie na polishtracker'ze. (badz innym)

Mam dobre konto internetowe (D: 10Mbit, U: 1Mbit), i zalezy mi na tym zeby wszyscy byli zadowoleni.

Jesi tylko moze ktos sie podzielic, to bardzo chetnie udowodnie ze jestem tego warty.

karol.randzio@gmail.com

Pozdrawiam i z gory dziekuje.
 

nevermind

New member
Witajcie, PT jakiś czas temu zrobił usługę zaproszenia przez kod smsem. Jestem na pt i mam taką opcję, bo niestety wolnych zaproszeń nie mam. Jeśli ktoś jest chętny to zapraszam. Koszt smsa to 30,50zł Podajesz mi kod - ja zapraszam.
 

KitaGolub

New member
Witam,
Ponawiam prośbę o zaproszenie na PT, gdyż otrzymałem zaproszenie od użytkownika kamilus21 , ale nie potwierdziłem z powodu wyjazdu w delegacje.
A więc:
Jeżeli posiadasz zbędne zaproszenie na PolishTracker.org to pięknie poproszę , gdyż chciałem pościągać synowi trochę bajek.

W zamian mogę zaoferować dobre słowo "Dziękuje"

Dziękuje i pozdrawiam
KitaGolub

admin@golub-dobrzyn.info po ewentualnym wysłaniu zaproszenia proszę o PW lub GG 1188996
 
Do góry