zaproszenie na polishtracker.org

Storii

New member
Bardzo proszę o zaproszenia na polishtracker. Miałem tam konto, lecz niestety nie mogłem być aktywny przez jakiś czas i niestety skasowano mi konto :(

Cierpię strasznie z tego powodu i jestem na skraju załamania nerwowego.. Zapraszający na pewno nie będzie musiał się mnie wstydzić..

Mój e-mail: paveu@autograf.pl
 

veeveeoor

New member
Poszukuję zaproszenia do polishtracker.org. Osoba zapraszająca na pewno nie będzie się mnie wstydzić. Mam bardzo szybkie łącze, a ratio w uTorrencie 15,610 (ale obiecuje że będzie większe. Aktualnie tylko takie bo pobieram głównie z torrenty.org a tam na ratio nie patrzą więc seedowałem tylko tyle żeby nie wyjść na pijawę. Na PS będę seedował non stop).
 

wjgor

New member
Poszukuję zaproszenie na PT z zamian mogę dać zaproszenie na hdbits.org, hdbt lub bit-hdtv. Info proszę kierownać na PW
 

joker226

New member
polishtracker.org

Witam wszystkich bardzo bym prosił o zaproszenie na polishtracker.org. W obecnej chwili korzystam z polishbytes.net, ale nie znajdyje tu wszystkiego czego potrzebuje więc proszę jeśli ma ktoś wolne zaproszenie na polishtracker.org aby mi je podarował w zamian mogę oddać zaproszenia na polishbytes.net. oto moje napiary: gg:792059 e-mail:Matis261@wp.pl
z góry dziękuję i pozdrawiam
 

sin111

New member
witam wzystkich. Kupie konto/ zapa na btgigs.info.
Jestem zaufanym userem - poiadam konto na polishtracker(brak zaproszen) Ratio: 3.5078 Wysłano: 2.1837 TB Pobrano: 637.4594 GB

gg 5156239
 
Do góry