zaproszenie na polishtracker.org

brim

New member
z przykrością muszę Was powiadomić, że rejestracja na Polishtracker.org została zamknięta czasowo dla zwykłych użytkowników (zapraszać mogą jedynie uploaderzy, staff i ripperzy)
 

Kaktus200888

New member
Zaproszenie

Witam chciałbym żeby mnie ktoś zaprosił na Polisch Tracker ponieważ mam już dosyć zwykłych stron torrentowych na których jest pełno pijawek. Proszę o to zaproszenie ponieważ sam też wystawiam własne torenty ale dzięki pijawkom mam same komentarze gdzie jest seed a obecnie zwiększyłem szybkość swojego neta i mogę wreszcie szybko wysyłać do innych i też szybko ściągać nie męcząc się przez pijawki. Z góry dzięki jeśli ktoś zechce mi pomóc dostać się na tę stronę a w zamian oferuję pomoc typu że jeśli szukasz jakiegoś torrenta z daną grą aplikacją czy czymś innym to postaram się go zdobyć i wystawić na tej stronie na którą proszę o zaproszenie. Z góry dziękuje i pozdrawiam Mój e-mail: kaktus200888@gmail.com tu proszę wysłać zaproszenie Pozdro. :blagam::blagam::blagam::blagam::blagam:
 

Andrewan

New member
Wyciąg z regulaminu :

Zabronione jest czerpanie korzyści finansowych z PT. Praktyki takie jak: sprzedawanie kont, zaproszeń, czy seedowanie za pieniądze, nie będą tolerowane i spowodują blokadę konta. To samo dotyczy się kupowania kont. Jeśli wykryjemy takie konta, zostaną one zablokowane. Oba - zapraszającego i zaproszonego/zaproszonych.
Wersja dla niekumatych. Jak złapiemy Cię na handlu kontem / zaproszeniami to blokujemy konto Twoje, osób które zaprosiłeś, Twoje IP, ich IP i co tam jeszcze znajdziemy po drodze. Poinformujemy też wszystkich poszkodowanych jaki masz nick żeby mogli Ci podziękować.

Ku przestrodze dla tych wszystkich co by kupić zechcieli

A i jeszcze jedno.

Często pojawia się to pytanie w PM'ach, toteż postanowiliśmy wyznaczyć kilka punktów odniesienia.
Prosimy użytkowników z małym stażem o zapraszanie jedynie bliskich znajomych, co do których jesteście w 100% pewni.
Jesteśmy w stanie sprawdzić skąd jest zaproszona osoba, więc jeśli zaprosisz osobę mieszkającą w pobliżu i zacznie ona oszukiwać na ratio, wówczas licz się z tym, że będziemy na twój przypadek patrzeć mniej pobłażliwie.
Każdy przypadek rozpatrujemy oddzielnie, toteż nie należy się obawiać, że jeśli zaproszonemu po 40 tygodniach zachce się oszukiwać to zapraszający zostanie ukarany blokadą konta.
Osoby zapraszające dużą liczbę osób również nie muszą się martwić tym, że wśród zaproszonych pojawi się jedna osoba oszukująca.
Przewidywane kary za zaproszenie oszusta (posortowane wg powagi sprawy)
Słowne ostrzeżenie od personelu
Odebranie zaproszeń
Ostrzeżenie tymczasowe (od tygodnia do 8-miu tygodni)
Ostrzeżenie wieczne
Blokada tymczasowa konta
Blokada całkowita konta
Blokada IP
Od decyzji można się odwołać podając stosowne argumenty
 
Ostatnia edycja:

paca997

New member
Na PT obecnie zapki są tylko dla bardzo wąskiej grupy użytkowników (uploaderzy i admini), więc będzie ciężko je dostać, ewentualnie jeżeli znacie kogoś kto ma tam knto to może on takiego zapka wykupić za sms, dozwoloe jest również abyście wy wysłali tego smsa jednak wasz kolego wciąż będzie odpowiedzialny za was.
 

Summoner

New member
Ja rowniez poprosze o zaproszenie na PT.org w zamian oferuje zaproszenie na torrentleech.org prosze osobe zainteresowaną o kontakt na adres luk_master@wp.pl oczywiscie pokryje koszty smsa ktorego trzeba bedzie wyslac. Pozdrawaiam
 
Do góry