Zaproszenia na HDbits.org

Status
Zamknięty.

treumatic

New member
Posiadam zaproszenia na bit-hdtv.org, chyba 2 w kolejnosci stronka po hdbits. Tylko HD filmy,xxx i reszta.

kto chce to na mejla z screenem z ratio z innej stronki PT,TL,DVDS,albo inne.

treumatic[at]gmail.com
 

qwerty

New member
Jak chcecie wiedziec dlaczego tepia ludzi z PL na HDbits to np zapytajce kolegow z tego forum np FANKA jakie praktyki stosuje a potem nie bedziecie sie dziwic...
 

Zajec

New member
qwerty napisał:
Jak chcecie wiedziec dlaczego tepia ludzi z PL na HDbits to np zapytajce kolegow z tego forum np FANKA jakie praktyki stosuje a potem nie bedziecie sie dziwic...
Powiedz wprost co Ci leży na sercu, a nie karz nam śledztw prowadzić.
 

Fanek

New member
Bez reklam
qwerty napisał:
Jak chcecie wiedziec dlaczego tepia ludzi z PL na HDbits to np zapytajce kolegow z tego forum np FANKA jakie praktyki stosuje a potem nie bedziecie sie dziwic...
chodzi Ci że ja stosuje te praktyki , czy że ja wiem jak inni stosują ?
 

carel

New member
Panowie, co się dzieje z hdbitami?
Na początku wogóle nie odpowiadali a teraz all time 500 - Internal Server Error.
Ktoś coś wie? :hmm:
 

Fanek

New member
Bez reklam
carel napisał:
Panowie, co się dzieje z hdbitami?
Na początku wogóle nie odpowiadali a teraz all time 500 - Internal Server Error.
Ktoś coś wie? :hmm:
mi na shellu seeduje wiec tracker chodzi. w dzień kilka razy sie wbiłem na strone gdy działała. był NEWS że coś ze stroną robią.
 

gielek

New member
Witam
Bardzo prosze o zaproszenie na hdbits.org
Mieszkam w Anglii, wiec nie powinno byc problemu z tym co napisaliscie na stronie 111. Posiadam zaproszenie na PT ale niestety, ze względów bezpieczeństwa, możliwość zapraszania została tymczasowo zablokowana dla użytkowników o randze niższej niż VIP. Jak odblokuja to wysle.
gielek030281@wp.pl

Pozdrawiam
 

pkbb

New member
Witam,

Jesli ktos mialby jeszcze jedno zaproszenie to bardzo prosilbym o invite:

W zamian moge sie odwdzieczyc wjazdem na iptorrents.com !

pkbb@o2.pl !

dziekuje z gory uprzejmie !
 
Status
Zamknięty.
Do góry