Zaproszenia na HDbits.org

Status
Zamknięty.

chodziaz

New member
Sorry za drugiego posta (nie widzę opcji edytuj)

Chciałbym dodac iż za konto/zaproszenie na HDbits.org mógłbym dac jedną z tych rzeczy:

-Konto na Polishtracer.org
-Zaproszenie na btgigs.org
-Zaproszenie na TorrenLeech.org

-UWAGA, jezeli chodzi o zaproszenie na TL, to system zaproszeń został uruchomiony 4 dni temu a czas jest ograniczony. Cytuję "
Invitations will be opened for a short period of time"
-Jest to super strona o wszystkich kategoriach, torrentów w kategorii HD jest ponad 5150.
-Jeżeli chcesz sie ze mną zamienic HDbits na mojego zapka na btgigs bądź TL, chciałbym otrzymac dowód, iż można tobie zaufac (gdy zbanują ciebie, uczynią to samą ze mną)


-Ja już jestem doświadczonym użytkownikiem torrentów a dostęp do strony potrzebuje, gdyż mam ładnego neta, dobry sprzet, monitor, wszystko w sam raz na HD ;) i bardzo mi zależy w pełni z niego korzystac


pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

jarwisz

New member
Bez reklam
chodziaz napisał:
Chciałbym dodac iż za konto/zaproszenie na HDbits.org mógłbym dac jedną z tych rzeczy:

-Konto na Polishtracer.org
-Zaproszenie na btgigs.org
-Zaproszenie na TorrenLeech.org

-UWAGA, jezeli chodzi o zaproszenie na TL, to system zaproszeń został uruchomiony 4 dni temu a czas jest ograniczony. Cytuję "
Invitations will be opened for a short period of time"
-Jest to super strona o wszystkich kategoriach, torrentów w kategorii HD jest ponad 5150.
-Jeżeli chcesz sie ze mną zamienic HDbits na mojego zapka na btgigs bądź TL, chciałbym otrzymac dowód, iż można tobie zaufac (gdy zbanują ciebie, uczynią to samą ze mną)


-Ja już jestem doświadczonym użytkownikiem torrentów a dostęp do strony potrzebuje, gdyż mam ładnego neta, dobry sprzet, monitor, wszystko w sam raz na HD ;) i bardzo mi zależy w pełni z niego korzystac


pozdrawiam
i to się chwali
lecz samo posiadanie shella nie uchroni Cię przed niechybnym banem
logować się przecież będziesz na stronę z polskim IP - i już po tobie
Wczoraj wyleciał następny Polak.Kolega z Irlandii założył mu konto - zrobił ratio 1.3 a on po raz pierwszy zalogował sie jakieś 4 dni temu i przejął konto - po 4 dniach /wczoraj/ - konto zostało zablokowane a darczyńca zapka ma już krawat w nagrodę za dobre serce. Sam już mam 2 zapki ale niestety czekam na odpowiednią osobę z NIE POLSKIM IP .
 

alfaalfa9

New member
Witam !
Przegladalem troche ten watek i widzialem jakie problemy byly z uzytkowaniem roznych stron z torentami na HD , ja wlasnie zarejestrowalem sie na takiej stronce i obawiam sie ze mam problem...
Mianowicie wrzucilem na 'warsztat' anime japonskie i jest nastepjaca sytuacja Dn/Up jest caly czas 120 Kb/ 4 Kb , ograniczylem Dn do 1 kb/s , zrobilem Up Bez ograniczen i nadal nic , wciaz 3-6 kb Up. Na razie mam 5 % wiec moze bedzie lepszy Up jak bedzie 100% ..
I jeszcze jedno :
New members (members with accounts less than 4 weeks old) and members with a ratio below 1.00 should always continue to seed for at least 48 - 72 hours or until they reach a upload to download ratio of 1:1(first of these two).
Czy to oznacza ze mam max 72h na wyrownanie ratio ?

Help :mrgreen:
 

jarwisz

New member
Bez reklam
alfaalfa9 napisał:
Witam !
Przegladalem troche ten watek i widzialem jakie problemy byly z uzytkowaniem roznych stron z torentami na HD , ja wlasnie zarejestrowalem sie na takiej stronce i obawiam sie ze mam problem...
Mianowicie wrzucilem na 'warsztat' anime japonskie i jest nastepjaca sytuacja Dn/Up jest caly czas 120 Kb/ 4 Kb , ograniczylem Dn do 1 kb/s , zrobilem Up Bez ograniczen i nadal nic , wciaz 3-6 kb Up. Na razie mam 5 % wiec moze bedzie lepszy Up jak bedzie 100% ..
I jeszcze jedno :
New members (members with accounts less than 4 weeks old) and members with a ratio below 1.00 should always continue to seed for at least 48 - 72 hours or until they reach a upload to download ratio of 1:1(first of these two).
Czy to oznacza ze mam max 72h na wyrownanie ratio ?

Help :mrgreen:
ad.1
jak ustawisz DL na 1kb/s to możesz i ustawiać UL na "O" /bez limitu/ a i tak nic nie wyślesz bo po prostu nie masz co wysłać.Jak nic nie pobierasz / 1kb/s / to co chcesz wysłać ?
ad.2
musisz seedować 72 godziny ale nie koniecznie do 1.0 - jak nie wyseedujesz do 1.0 a na pewno nie to potem system Ci to zaliczy jakbyś wyseedował do 1.0 .
System daje Ci wybór - albo do 1.0 albo 72 h - jedno z dwóch
 

alfaalfa9

New member
Wielkie THX ! ;)

Jeszcze tylko tak dla pewnosci czy te 72h to trzeba non stop udostepniac czy system zalicza czesciami i liczy sie laczny czas?
 

jarwisz

New member
Bez reklam
tu nie jestem pewien
ale dla pewności lepiej seeduj non stop 48h a następne 24h chyba nalicza już z przerwami.Lepiej nie ryzykować bonusa.
Choć prawdę mówiąc myślę że chodzi o 72 godz ale nie non-stop.Jest na stronie script który nalicza czas seeda nawet z przerwami
 

Zajec

New member
Orientuje się ktoś może, za co dokładniej blokują konto? Za przeglądarnie strony HDBits.org z Polski czy za pobieranie i seerowanie z Polski?

Mam możliwość przeglądania strony z zagranicy, ale seedować mogę tylko z łącza w Polsce. Chciałem poprosić o zaproszenie, ale nie mam pewności czy nie stracę za samo pobieranie i seedowanie z Polski.

Miałem konto od października 2007 z ratio około 8 i mnie zablokowali :-|
 

brun

Member
a nie wiesz za co cię zbanowali?

co do zaproszeń to będzie ciężko, sam mam 5 i nie mogę z nimi nic zrobić bo każdego nowego użytkownika z polski banują, a dającemu zaproszenie -krawat więc nie będe ryzykował, zależy mi na moim koncie
 
Status
Zamknięty.
Do góry