Yamaha RX-V671

maderos

Member
Bez reklam
Hmm..dziwne..zwykly dts to raczej nie problem dla żadnego nowszego ampli, a co dopiero 671...moze cos nie tak poustawiales w tym tunerze? moze masz ustawione na PCM, a nie na RAW czy bitstream...
 

kostek333

New member
Panowie muszę przyznać że głowy nie dam czy te pliki słuchałem przez arive czy z usb ponieważ sprzęt mam od piątku i po zmianie oprogramowania nie działa mi ani z arivy ani z usb kłucił się nie będę ale mam prośbę do posiadaczy 671 o sprawdzenie u siebie plików wave ale w Dts czy ampli odbiera przez usb.
 

kostek333

New member
Ok sprawdziłem na moim starym pionierze że ariva nie przepuszcza tego pliku ten sam szum co w yamaszce oczywiście połączenie po optyku zostaje mi że to chodzilo po usb do amplitunera bo na PS3 też sprawdziłem przed chwilą i nie idzie.
 

kostek333

New member
Ok FFoxx55 poszło sprawdż jak możesz umnie cisza w kolumnach ale plik odtwarza to znaczy czas leci i nic na pionierze i ps3 jest szum
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
mi tak samo nie da rady takiego formatu odtworzyć z usb ampli bo jest w DTS a przez usb nie da rady nie odtwarza takiego dzwięku jedynie player jakiś, usb czyta tylko muzyke dwukanałową
 

kostek333

New member
To w takim razie już nic nie rozumie jakoś to odbierałem przed aktualizacją oprogramowania a na pewno trzeźwy byłem pozostaje mi zainwestować jakiś odtwarzacz sieciowy bo blu ray mnie nie interesuje mam PS3 a swoją drogą to zdziwko mnie hapło żę moje stare LG więcej plików odczytuje od nówki Yamahy.
 

maderos

Member
Bez reklam
DTS u mnie na pewno nie idzie z usb w yamaszce. Testowane na J.M.Jarre Areo.
P.S. kostek333, zainwestuj w jakis playerek ( moze byc nawet ta wiwa hd-5) i bedzie po sprawie...
 
Do góry