Xtreamer (Media Player & Streamer)

lisq1

New member
siwyyy77 napisał:
Pytanie do użytkowników, czy gdybyś ponownie miał/a dokonać zakupu czy ponownie byłby to Xtreamer czy inny sprzęt jaki?
Po kilku dniowych testach (ale jestem nie wyspany:D ) z czystym sumieniem polecam!!! Czyta wszystko, jeszcze raz powiem wszystko:cool: A mam kolekcję taką od ratajca:p Od rmvb przez avi do hd. W tym są robione ripy przeze mnie. A są one dość dziwne:mrgreen: dziwaczny bitrate albo rozdzielczość, nie mówiąc już o formatach dźwięku. Jak mi się ustawiło tak poszło. Xtreamer nie odmówił narazie ani razu. Jedynie ten wiatraczek:hmm: przy filmach nie przeszkadza bo film zagłusza ale przy muzyce to tak średnio się robi. Jeśli jesteś muzomanem to będziesz musiał go schować w szafkę jak ja i wtedy jest spoko.
 
Ostatnia edycja:

rangerek

New member
One of the best iPhone/android development team was working with them on a mobile phone remote control solution for Xtreamer. Windows Mobile was also mentioned in an earlier chat.
to mi się bardzo podoba z loga w sprawie firmware 2.0 :)
no i w weekend będę podpinał pewnie gadżeta (w tyg nie miałem czasu)
 

domek

New member
Zamiennik wentylatora

Ja kupiłem na allegro zamiennik - ACUTAKE FAN 25 - 19,5 dBA. Wprawdzie ma 3 -pinowe złącze (Extreamer ma 2 piny), ale po demontażu złączki, bez problemu dało radę włożyć nową wtyczkę. Nowy wentyl jest bezgłośny. Nie słychać go nawet jak się przyłoży ucho. Montaż łączy się jednak z ingerencją w bebechy sprzętu. Są sposoby by nie było śladu. :) Wymiana zajmuje 5 minut i mamy ciszę.
 

razor85

New member
Witam,
zamówienie poszło. Mam takie pytanie: czy player umożliwia zabezpieczenie plików trzymanych na dysku: szyfrowanie ewentualnie dostęp po wpisaniu kodu zabezpieczającego?
 

lisq1

New member
Znalazłem coś takiego:
What's new in 1.0.3 Xtreamer firmware:

1. Folder lock(Setup->System->Lock Control)

- Folder access control using password.

- Default password: 0000

I moje pytanie:
Co to jestNAS?
Dlaczego jak podepnę coś do jednego slotu usb to drugi nie działa? Nie wiem czy mini usb działa bo nie mam na razie kabla.
 
Ostatnia edycja:

bronsky1969

New member
Brak obrazu z xtreamera na projektorze po kablu hdmi-dvi

Witam, właśnie nabyłem to małe urządzenie jakim jest xtreamer i mam pewien problem a mianowicie jak podłączę wyście hdmi z urządzenia(xtreamer) do projektora (wejście dvi) to nie mam obrazu tzn.pojawia się tylko logo przy starcie a później komunikat o braku sygnału.
Jak podłącze do lcd (hdmi-hdmi) obraz jest.
Proszę o poradę jak dokonać konfiguracji z projektorem.

dziękuje bronsky
 

matias2004

New member
To znany problem połączenia dvi-hdmi.Spróbuj uruchomić na lcd i właczyć rozdzielczość jaką obsługuje proj i na gorąco przepiąć do projektora.Na forum x piszą zeby poczekać na firmware 2.0 , ale chyba nic z tego bo wgrałem bete 2.0 wczoraj i miałem ten problem z projektorem właśnie co ty , tyle że ja mam hdmi , musiałem przepinać na gorąco i wtedy działało.Wcześniej nie miałem kłopotów z hdmi , czyli raczej zepsuli jeszcze bardziej .
 

siwyyy77

Member
Dla oblatanych w angielskim... co oznacza info o promocji na stronie głównej Xtreamera, gdzie trwa odliczanie i zostalo 13 dni?
Co to za promocja i jakie warunki:hmm:
 

Dark Man

New member
siwyyy77 napisał:
Dla oblatanych w angielskim... co oznacza info o promocji na stronie głównej Xtreamera, gdzie trwa odliczanie i zostalo 13 dni?
Co to za promocja i jakie warunki:hmm:
To oznacza, że jak kupisz Xtreamer przed 1 listopada, to możesz nabyć urządzenie "eTRAYz" po niższej cenie = 59 Euro - normalna cena wynosi 99 Euro.
 

34one

New member
extreamer

Witam,
Czy posiadając ten odtwarzacz będę mógł obejrzeć film *.mkv o takich danych:
Video
Format : AVC
Format/Info : Advanced Video Codec
Format profile : High@L5.1
?
34one
 

iNT

New member
Kupno....

Zamówiłem właśnie to cudo do domu, całkowity koszt to dokładnie na dziej dzisiejszy 508zł, jak dokupię dysk (narazie dylemat czy kupić 2,5 cala 640GB czy odrazu coś na USB 1,5TB :/) to wyjdzie w granicy 1000 zł więc jak narazie nie ma tragedii :)
 

bronsky1969

New member
Projektor i xtreamer

matias2004 napisał:
To znany problem połączenia dvi-hdmi.Spróbuj uruchomić na lcd i właczyć rozdzielczość jaką obsługuje proj i na gorąco przepiąć do projektora.Na forum x piszą zeby poczekać na firmware 2.0 , ale chyba nic z tego bo wgrałem bete 2.0 wczoraj i miałem ten problem z projektorem właśnie co ty , tyle że ja mam hdmi , musiałem przepinać na gorąco i wtedy działało.Wcześniej nie miałem kłopotów z hdmi , czyli raczej zepsuli jeszcze bardziej .

Niestety na gorąco nie idzie też wię pozostaje oglądać na małym ekranie lipa.
 

lisq1

New member
To inaczej:(
Czy wszystkim działają oba sloty USB z HUBA naraz? Po podpięciu w jeden dysku (3,5" 1TB WD W Welland-zie) a w drugi pena (8GB NTSF i FAT32) Nie widzi tego drugiego:-x Nie wiem czy mam reklamować, czy ja jestem trąba?
 
Do góry