Xtreamer (Media Player & Streamer)

franek666

New member
Czy ma ktoś z kolegów doświadczenie odnośnie przesyłki ze strony producenta.Zamówiłem XT PRO 31 maja,płacąc kartą,przysłali wiadomość że 19 czerwca wyślą i przesyłka potrwa parę dni,mieszkam w UK.Naczytałem się ostatnio że parę osób czeka już miesiąc i nic.
 

iNT

New member
No niestety tak to wygląda.....po prostu musisz swoje odczekać.

A jeśli nie chcesz czekać to nie wiem jak to teraz wygląda ale wcześniej zwracali całość wpłaconej kwoty.

Ja już swojego Xpro dostałem chyba 3 tygodnie temu :]
 

Grooha

New member
Trochę z innej beczki. Nie wiem ile razy i gdzie problem był opisywany, ale ciągle szukam rozwiązania problemu głośnego wiatraka w XT. Od kwietnia jestem dumnym posiadaczem i mimo, że wiatrak na dzień dobry chodził w miarę cicho to teraz działa jak kosiarka. Szukam rozwiązania ekonomicznego czyli nie chciałbym zastępować ścianek obudowy radiatorami, bo po doliczeniu kosztów przesyłki mija się to z celem. Czy ktoś może mi napisać jak wygląda kwestia podmianki na wiatrak akasa? Scyth mi jakoś do gustu nie przypadł bo to też wymaga zmiany w estetyce
 

ziupo

New member
Ustaw prędkość na 80 do 100 [przy tych upałach i materiale HD] i w dzień nie słychać, a w nocy wystarczy 80 i można zasnąć.
 

Grooha

New member
Ustaw prędkość na 80 do 100 [przy tych upałach i materiale HD] i w dzień nie słychać, a w nocy wystarczy 80 i można zasnąć.
Bez obrazy stary, ale dla tego zadałem konkretne zapytanie bo schemat ..."wystarczy 80..." już przerabiałem i nie wystarczy ;) . Można by powiedzieć mruczy jak kotka, ale niestety ja nie mogę. Problem rozpoczął się gdy zapodałem twardziela 250gb. Mogę z tym żyć, ale jeśli ktoś coś wykminił dobrze byłoby wiedzieć. Dznx za pomoc i dalej czekam na pomysły
 
Ostatnia edycja:

Kowicz

New member
Ja wymieniłem chyba ze 3 wiatraki i każdy po tygodniu zaczynał dawać czadu więc w końcu kupiłem SideWinder - z przesyłką 79zł więc nie taki wielki koszt.

Teraz mam zupełną ciszę a estetyka aż tak się nie pogorszyła.
 

iNT

New member
Ja wymieniłem chyba ze 3 wiatraki i każdy po tygodniu zaczynał dawać czadu więc w końcu kupiłem SideWinder - z przesyłką 79zł więc nie taki wielki koszt.

Teraz mam zupełną ciszę a estetyka aż tak się nie pogorszyła.
Wydaje mi się że jest to najlepsze rozwiązanie :]

Jako już były posiadacz XT polecam w takim wypadku zakup Xpro i będziesz bardzo zadowolony z pracy wiatraczka jaki jest tam zamontowany ;]
 

msx

New member
same bety wychodza , kiedy wreszcie jakis full wypas wyjdzie troche brakuje mi w sofcie jak najade na film zeby byl podglad w okienku a nie trzeba bylo odpalac , fajna sprawa takie cos bylo w acrayanie a tu narazie lipa i nic sie nie dzieje same bety
ktos testowal ta najnowsza bete co ona wnosi?
pozdrawiam
 

iNT

New member
Hmm.....w takim wypadku wyjaśnij mi do czego służy opcja Preview (nawet taki guziczek jest na pilocie)? Bo jeśli nie to podejrzenia filmu w okienku obok które włącza się po prawej stronie to do czego innego??

A może rozmawiamy o jakichś innych Xtramerach? :)
 

Kowicz

New member
Obecnie mam 2.4b8 i mogę powiedzieć że połączenie sieciowe po kablu jest 3x wolniejsze niż 2.3.1 (z 1,5MB spadło do 0,5MB)

Dzisiaj wrzucę 2.4b10 i mam nadzieję że już coś z tym zrobili.
 

msx

New member
Hmm.....w takim wypadku wyjaśnij mi do czego służy opcja Preview (nawet taki guziczek jest na pilocie)? Bo jeśli nie to podejrzenia filmu w okienku obok które włącza się po prawej stronie to do czego innego??

A może rozmawiamy o jakichś innych Xtramerach? :)

ale czad mam juz pare miechow xtreamera i nie zauwazylem tej funkcji :eek:k:
wstyd sie przyznac
dzieki za podpowiedz
pozdrawiam
 

franek666

New member
Kurde, dziś odebrałem XT PRO z zainstalowanym softem 2.3.4 i cos mnie pokusiło aby zmienić na 2.3.2
Jest niestety gorzej i nigdzie nie moge znaleść 2.3.4 , czy macie może jakiegoś linka albo nową bete do pro?
 
Do góry