Xtreamer (Media Player & Streamer)

brejhart

New member
wuwuwu.fs-driver.org/

A drugi link to ten co ci kolega podał na forum Xtreamera:)
wuwuwu.ext2fsd.com

Mi nie udało na razie połączyć Xtreamera z WIndows 7 64 bit(nierozpoznane urządzenie USB).
 

msx

New member
instalowalem ten program i stery i nie widzi mi nadal tego dysku z xtreamera
co moze byc?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

ziupo

New member
Poszukaj na greckim AVClub (w Google) wątku Xtreamer.
Zdaje się, że jest już 2.4 beta 5.
 
Ostatnia edycja:

brejhart

New member
Na razie znalazłem tylko 2.4b3. Nie pobierałem jeszcze tego i nie wiem czy to na pewno to.

Kod:
http://uploading.com/files/3ceammba/X24b3.zip
 
Ostatnia edycja:

macpet

New member
Witam
Panowie może się ktoś podzielić wrażeniami po kupnie Xtreamera Pro ??
Czy w ogóle ktoś już go dostał ??
 

kyzer

New member
Wgrałem soft 2.3 może mi ktoś powiedzieć gdzie jest to pełne sterowanie przez internet? w mediach widzi mi tylko usb, sieci juz nie ma, a muzyke mam na laptopie i chciałbym bez włączania tv sobie posłuchać i lipa..
 

kyzer

New member
To dzięki za odpowiedź, zmyliła mnie informacja: "Możliwość uruchamiana odtwarzania plików oraz playlist na odtwarzaczu sterowane przez strony WWW." na stronie głównej X`a.
Są już może jakieś wiadomości jak beta się sprawuje?
 

macpet

New member
Dzięki Hanti daj znać jak byś coś gdzieś słyszał ze się pokazało w Polsce bo jestem żywo zainteresowany zakupem
 

bunkrownik

New member
Witam wszystkich.
Zamierzam kupić X. w tym miesiącu, chciałbym się dowiedzieć jak działa YouTube w wersji 2.3.1? Czy jest możliwość oglądania filmików w wersji FHD lub HD? Oraz jeszcze jedno pytanie, czy można wchodzić na inne strony internetowe niż te które są dostępne w zakładkach?
 

bunkrownik

New member
Zadam jeszcze raz pytanie.
Czy w nowym firmwaru 2.3.1 jest możliwość wyboru oglądania filmów z YouTuba w jakości HD?

P.S.
Hanti, słabo znam angielski a link który dałeś to nic mi nie pomógł gdyż na forum jest ponad 70 stron a szybciej było by chyba sprawdzić komuś i napisać. Pozdrawiam
 

HigHNooN

New member
Witam,
Jak dokładnie wygląda downmix DTS HD-MA i Dolby TrueHD.
Czy jest możliwość uzyskania ne wyjściu dźwięku 5.1 czy tylko stereo?
 

HigHNooN

New member
Dzięki brejhart za odzew.
Mógłbyś spróbować z kilkoma plikami z wuwuwu.demo-world.eu/trailers/high-definition-trailers.php
 

jj3

New member
2.3.1 i problemy ze zwisami

witam,
Mam Xtreamera z wgranym 2.3.1 i wg mnie działa bardzo niestabilnie.
- kilkukrotnie zawiesił się podczas przeglądania zdjęć
- kilkukrotnie zawiesił się podczas przewijania pozycji np. w trailerach filmowych
- wielokrotnie zdarza się, że po jakimś czasie nie widzi plików na pendrive'ie. Przeglądam, wszystko wygląda ok, potem np. internet, wracam do biblioteki mediów i już nie widać żadnych plików ... to jest najbardziej irytujące.

Po restarcie wszystko wraca do normy ... do kolejnego razu.
Czy macie podobne problemy?

Wiadomo kiedy wyjdzie 2.4?
 
Do góry