Xtreamer (Media Player & Streamer)

Kowicz

New member
Co do transferów to po wróceniu do 2.3.1 transfer się nie poprawił więc już sam nie wiem co jest grane ale na 99% jestem pewien że wcześniej miałem 3x szybciej.
Wydawać się może że soft 2.4 na twardo coś zmienił i szybszy transfer już nie powrócił chociaż mogę się mylić.

Póki co jestem na 2.3.1 i czekam na oficjalne 2.4

Pozdro
 

RAMZES72

New member
Co do transferów to po wróceniu do 2.3.1 transfer się nie poprawił więc już sam nie wiem co jest grane ale na 99% jestem pewien że wcześniej miałem 3x szybciej.
Wydawać się może że soft 2.4 na twardo coś zmienił i szybszy transfer już nie powrócił chociaż mogę się mylić.

Póki co jestem na 2.3.1 i czekam na oficjalne 2.4

Pozdro
U mnie transfer plików wynosi 5 MB/s (40 Mb/s) (2.4.b.10). laptop- wi-fi - router- kabel - xtreamer
 

ziupo

New member
No fajnie, ale to nic mi nie mówi. Więcej szczegółów, bo póki co mam wrażenie, że nie wiesz ile to jest 100Mb/s ani jakie rzeczywiste prędkości osiągasz na tym łączu.
 

iNT

New member
FW 2.4b13 w akcji na XtreamerzePRO. (pokazówka iż dźwięk HD już działa oraz kawałeczek MovieJukeBox`a)

Klik
 
Ostatnia edycja:

Kowicz

New member
Z forum X'a wynika że dźwięk HD audio passthrough będzie tylko w nowym X i Xpro a w starym X będzie HD audio downmixed

Co do JukeBox to będzie on działał na wszystkich X'ach :)
 

drjones

Member
Z forum X'a wynika że dźwięk HD audio passthrough będzie tylko w nowym X i Xpro a w starym X będzie HD audio downmixed

No na forum i w reklamówkach aż pieją o 2.4 z HD audio i zapowiadają v3 z Operą i Flashem. Ciekawe kiedy. No i ciekawe kiedy te nowe sidewindery 2010 dotrą do nas.
 

drjones

Member
Xt SideWinder 2010 w Polsce

Sprawdzone, zbadane.
Nowe SideWindery 2010 mają być w ofercie Humanmedia pod koniec sierpnia.
Cena narazie nie ustalona, holenderska to 99+30 EUR za wysyłkę więc u nas będzie podobna do obecnej.

Pewnie czekają z importem na obiecany stabilny update 2.4 z obsługą HDaudio albo nawet na 3.0 z obsługa Opery i klawiatury.
 

kyzer

New member
A ktoś wie czy soft 3.0 będzie chodził na 1 x`ie?
nie wspominając co by sie działo gdyby można było podpiąć klawiature na usb
 

posejdon82

New member
xstremaer vs full hd 50p

witam mam pytanie czy to urzadzonko odpali full hd 50p??? mam takie pliki z kamery i milo byloby ogladac na tym xtremerze:)Byc moze tylko 30p???moge przeslac sampel w takiej rozdzielczosci i jesli ktos mialby ochote sprawdzic bylbym wdzieczny.
 

ziupo

New member
Wrzuć na jakiś serwis do udostępniania plików i podaj linka, to przetestujemy.
Ja posiadam tylko Xtreamera tego pierwszego [mk 1], ale niektórzy mają już Pro.
 
Do góry