Xbox X series - recenzja, opinie użytkowników, informacje, nowości - wszystko o xbox x

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Kupiłem Series S do sypialni za 980 zł. W końcu będę mógł ograć It Takes Two, zacząłem już i jest super, ale nie mamy czasu, żeby dłużej pograć, a tak się wieczorem ogra :) Rozumiem, że jak zaloguje się na swoje konto to zapis gry tam będzie?
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Odpal sobie przez przeglądarkę,albo zmień region na USA i zainstaluj apkę HBO Max ;)

Lekko. Próbowałem się przemóc 3x do Assassinów. No nie dałem rady. Już więcej nie będę próbował.

Eeee,kolejna część wygląda smakowicie (punkt synchronizacji) :-D
horizon-forbidden-west-hfw.gif


Kupiłem Series S do sypialni za 980 zł. W końcu będę mógł ograć It Takes Two, zacząłem już i jest super, ale nie mamy czasu, żeby dłużej pograć, a tak się wieczorem ogra :) Rozumiem, że jak zaloguje się na swoje konto to zapis gry tam będzie?

Powinien.
 

KLOSjanek

Member
Bez reklam
Masakra ale za free jak ktoś szuka super słuchawek do xbox x to polecam bezprzewodowe Microsoft Xbox pokrętła nauszne mic wygoda plus wykupiony atmos bajka
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Przyszedł Xbox Series S. Jakie to malutkie i lekkie. Fajnie się komponuje w sypialni. Wieczorem go odpalę i potestuje czy przenosi zapisy.
 
Do góry