Xbox X series - recenzja, opinie użytkowników, informacje, nowości - wszystko o xbox x

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Przeszedłem Strażników. 8/10 spokojnie można dać. Bardzo fajny mechanizm walki i zarządzania drużyną. Humor filmowy i świetna grafika robią robotę. Teraz czekam na tego DL2, zobaczę game play i ocenie czy to odpicowana jedynka czy coś więcej.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
A u mnie mikołaj cos nowego przyniósł juz sie nie moge doczekać miedy zagram w pokemony :) :) :).
W RED-a sie kiedyś grało

Kupiłem dzisiaj znowu Switcha, tylko, że białego... Byliśmy u znajomych i mojej spodobał się Just Dance. Kinecta już nie ma, to stwierdziłem, że się pstryczek kupi. Zobaczę jak ten OLED wygląda w porównaniu do normalnej wersji. Jeszcze Ring Fita muszę zamówić. Co tam jeszcze polecasz?
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Niee, bo teraz jest dwóch nowych graczy chętnych :D A ja może kiedyś jeszcze raz sobie na tym Wieśka ogram :)

Fajna sprawa to to, że Switch cholernie dobrze trzyma ceny, a kupiłem go za 1470 zł, to pewnie będę mógł opchnąć bez straty, albo z jakąś symboliczną.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Ring fit jest super... Z kumplami po pijaku przednia zabawa :)

Z gierek to opykałem pokemony i chyba sobie zamówię nowa część.
Zelde mam, wszyscy sie nad nią spuszczają ale za dużo w tej grze "dziwnych" rzeczy. Nie ogarniam tej gry i jakoś mi nie podchodzi.

Moja kupiła sobie Zumbe - - ale kiczowate.
Ja trochę poćwiczyłem boks ale po 5 dniach masz dosyć.

Gierek z xboxa nie kupie na switcha bo to bez sensu. I tyld.... wszystkie konsole leżą. Dzieciaki co sobotę zagrają w xboxa i koniec xD
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Switch dotarł. Pierwsze wrażenie to WTF, jakie to duże. Miałem wersję Lite i była taka zabawkowa. Tutaj mamy produkt premium z innej ligi. Zresztą wystarczy spojrzeć na porównanie poniżej. Wieczorem coś się pobawię to zobaczymy jak tam reszta.

Steam Dock to już w ogóle będzie potwór jak podobnej wielkości Switch V2 wygląda przy nim jak za zabawka :D
20b022aae105a145d82fa912b3d3f394.jpg
2d7349c0541001ee5ee987c6252a6322.jpg
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Fajne jest to ze te joystiki sobie odpinasz.

W praktyce idziesz spać do łóżka. Ekran stawiasz sobie na brzuchu bo ma odginaną podstawkę. W ręce Joye i pod kolderke :) Tak to można sobie grać :)
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Czaje, dzisiaj dopiero odpaliłem. Muszę się trochę nauczyć tej konsoli, ale Ring Fit mistrzostwo :D Tak na szybko parę rzeczy sprawdziliśmy i jest potencjał. Już widzę te imprezy z Ring Fitem :D
 
Do góry