Xbox X series - recenzja, opinie użytkowników, informacje, nowości - wszystko o xbox x

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Manhunt to klasyka. Szkoda, że obecne czasy są takie, że Rockstar pewnie wyda GTA V na PS9 i Xbox Series XXX niż zrobi nowego Manhunta.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Sony zaorane :-D
A tak serio,to bardzo jestem ciekawy tej pozycji.
Fajnie wygląda ten duży koleżka,chociaż grafika trochę rozmazana...
[youtube]fukYzbthEVU[/youtube]

Poniżej więcej z The Game Awards.
Swoją drogą,jako grę roku,wybrano tam It Takes Two (świetna pozycja).
[youtube]ER-Rnbiadew[/youtube]
[youtube]MzqKblRuF0s[/youtube]
[youtube]JzGEYio23AY[/youtube]
[youtube]j-QC23ClYTQ[/youtube]
[youtube]gPU4_DO7awY[/youtube]

Dobra,idę zassać to technologiczne demo Matrixa :
[youtube]YOwhPe_O0-o[/youtube]
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Czekamy,czekamy.

Fajnie wygląda ten Matrix,chociaż po pewnym czasie,wyłączyłem zielony filtr...
Odbicia i oświetlenie (polecam pobawić się obrotem słońca) robią spore wrażenie.Noc według mnie,nie jest już tak atrakcyjna.
Fizyka zniszczeń samochodów,też daje radę,a NPC są bardziej ogarnięci,niż ci z Cyberpunka ;)
Ogólnie bardzo ładnie i fotorealistycznie to wygląda,grafika nie jest "płaska",ale przydałoby się 60 kl/s i HDR.
Aaaa,nawet fajnie im wyszły te twarze,szkoda tylko,że na ulicach mało ładnych dziewczyn ;)
 
Ostatnia edycja:

Seizo

Active member
Bez reklam
Czekamy,czekamy.

Fajnie wygląda ten Matrix,chociaż po pewnym czasie,wyłączyłem zielony filtr...
Odbicia i oświetlenie (polecam pobawić się obrotem słońca) robią spore wrażenie.Noc według mnie,nie jest już tak atrakcyjna.
Fizyka zniszczeń samochodów,też daje radę,a NPC są bardziej ogarnięci,niż ci z Cyberpunka ;)
Ogólnie bardzo ładnie i fotorealistycznie to wygląda,grafika nie jest "płaska",ale przydałoby się 60 kl/s i HDR.
Aaaa,nawet fajnie im wyszły te twarze,szkoda tylko,że na ulicach mało ładnych dziewczyn ;)
Zayebiście to wygląda. UE5 robi robotę :eek:k: Ciekawe czy te kosole udźwigną to w 60 fps.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
It Takes two...

Loooo matko jaka mega super gra. Wymiata.
Trochę trudna dla moich dzieciaków, dużo płaczu i krzyku to kosztuje ale 6 latka powoli daje rade.

Wieczorem to chyba z zona w to zagram jeszcze Xd


Tylko problem bo mam ta gre na xboxie po angielsku. Nie wiem jak zmienić na język polski. Gra ściągniętą z Game Pasa wiec trochę dziwne. Może z drugim uruchomieniem sie zaktualizuje???
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
A widziałeś Xboxa Armaniga ? :D
Mówi,że nie będzie grał w kolorowe gry dla dzieci :D
1046211.jpg
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Fajne to :)

Kiedyś tu był na forum taki jeden od figurek chyba go wcielo na dobre..

BTW. Tak mnie teraz na sentymenty zabrało.... ktoś coś słyszał o Savronie? Chłopa od miesięcy na forum nie było.


Jeszcze był maruda forumowy casparzo czy jakoś tak.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Padł pad. Przyszła kolej na XSX. Masakra jakaś z tą jakością, kiedyś pady tyrane po kilka lat i nic, a dziś od święta użyte i lecą po roku. Jak to teraz wymieniać, znowu gwarancja i czekanie 2 tygodnie, czy jest jakaś szybka akcja?
 
Do góry