Xbox X series - recenzja, opinie użytkowników, informacje, nowości - wszystko o xbox x

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dostałem, ale przepiłem ; )
Dużo z tym zabawy, nie chce mi się bawić w jakieś vpny i ślęczeć nad instrukcja?
Najlepiej by było wpisać dane i po sprawie, ew. niech dodaje.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Nic się przed Tobą nie ukryje :D
Dużo z tym zabawy, nie chce mi się bawić w jakieś vpny i ślęczeć nad instrukcja?
Najlepiej by było wpisać dane i po sprawie, ew. niech dodaje.

Zabierasz się do tego,jak pies do jeża :D
VPN-y ?
Dodanie (jednorazowe) zajmuje minutę,a odpalenie,z 10 sekund ;)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tak jak Ty do RD ; )
To jaki to nowy sposób, jak tak zawsze było.
W tym całym tutorialu śmignęło mi coś o przekierowaniu portów, restartach routera i innych cudach, a ja nie mam czasu na takie zabawy.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Chce ktoś takie słuchawki do Xboxa Series. Pasują też do serii One. Mają ATMOSy i inne takie :D
Oddam za 150 zł.
a86c26a3401704402c6a557780a51f21.jpg
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Wybierz nowy sposób,niech gość Cię doda,a później zrób jak pisałem ;)
http://www.hdtv.com.pl/forum/1637895-post1556.html

Nie działa, w ogóle nie chciało przełączyć na offline, klikałem i nic.
Dopiero restart pomógł, coś się zwiesiło.
Tak czy inaczej, pier.... to.
Robię tak tak w instrukcji, pobrałem grę, wylogowałem się, cały czas w online, następnie zaloguj na konto z grą i pojawia się "przedluz czas" i co dalej, bo tak w kółko?
Nie pokazuje się „zaloguj się za używając kontrolera”

Edit: Dobra działa, co za shit.
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ależ nudny ten COD, jestem pewnie gdzieś już w połowie i dawno się tak nie wynudziłem.
Gdzie to do Modern Warfare. Dubbing tego murzyna, to już w ogóle abstrakcja, jakby mu ktoś wyłożył do nosa dwa pociski 9mm. Zreszta brakuje mu tam jeszcze złotego łańcucha, to nie GTA, no ludzie. Gra nie trzyma powagi, mam wrażenie, że skierowana pod gimbaze. To, że oskryptowana, to nic nowego, ale lot samolotem to już żenada, mogli już zrobić z tego cutscenke, a nie udawać, że mamy na coś wpływ.
Graficznie ładnie, szczególnie lotniskowiec zacnie wygląda, ale to za mało.
Czułem w kościach, ze tak będzie z Vanguard.
Na plus model strzelania, ale to nic nowego w tej serii. Halo ma identyczny, zobaczymy.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Raz, jak zostawiłem odpaloną konsole na godzinę na pauzie, wyskoczył tradycyjnie komunikat, żeby zalogować się z konta z grą.
Sprawdzałeś tą Forze?
 
Do góry