Xbox X series - recenzja, opinie użytkowników, informacje, nowości - wszystko o xbox x

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Mnie już to nie cieszy, na chwilę obecną nie wiem czy dostanę konsolę 10-tego listopada.

Gdzie najlepiej zamówić teraz konsolę, MM, X-kom?
Tak, aby mieć przynajmniej większą nadzieję, że będzie w dniu premiery do odbioru? Dostaliście już jakieś info, że termin odbioru 10-tego, czy każdy czeka?

Chyba spróbuje z MM.
Zamów w MM. W razie czego odzyskasz kasę parę dni po premierze.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tak zrobię, wezmę przez MM.

Piruś,
Straciłem 2h życia siedząc na telefonach od czwartku, bo ktoś ma burdel i wprowadza w błąd, więc mi tu nie heheszkuj, czas to pieniądz ; )

Konsola, konsolą, a to co się tu odstawia to już wyższy poziom burdelu.
Codziennie się dowiadywałem czegoś innego. Najpierw wpłać kasę i 10 -tego masz na 100%, to wpłaciłem, na drugi dzień odbiór 11-tego (czyli w święta...), w sobotę, że w ogóle kasy nie widzą wpłaconej, a dziś, że odbiór 12-tego i tak w kółko, no nic, anulowałem całkowicie. Czekam na kase.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
W mediaexpert nic nie wiedzą.
W MediaMarkt ponoć ma być kilkanaście sztuk luzem, ale nie jest to pewne info.
Zatem najrozsądniej złożyć preordera. Rano przed 9 mają wysyłać info.
Jak się nie załapiemy na preordera, to trzeba będzie uderzyć z buta i jak to Piruś rzekł, będzie, to będzie ; )

Kupiłem w MM, zobaczymy.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Pad od Sony urósł :D
1e282f65a8f0a5d4e00aec7668d34156.jpg
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Rozmawiałem dziś z gościem w MM, mówił, że ponoć na tyłach MM będzie wydawka w dniu premiery.

Natomiast gość w informacji w tym samym MM, stwierdził, że czekają dalej na sygnał z góry, więc trudno powiedzieć co będzie.

Czyli nic dalej nie wiadomo, a mi już w sumie... obojętne ; )
 
Ostatnia edycja:

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Rozmawiałem dziś z gościem w MM, mówił, że ponoć na tyłach MM będzie wydawka w dniu premiery.

Natomiast gość w informacji w tym samym MM, stwierdził, że czekają dalej na sygnał z góry, więc trudno powiedzieć co będzie.

Czyli nic dalej nie wiadomo, a mi już w sumie... obojętne ; )
Dostałem dzisiaj maila, że wyślą mi konsolę. Dostałem też maila z X-Kom, że nie załapałem się na pierwszą turę :D Czyli cała nadzieja w Media Markt.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja już żadnych newsów nie oglądam, po co, jak za parę dni będzie w domu.
Wałkują w kółko to samo. Pad, pudełko, RDR2, Dirt5, czasy wczytywania i tak od tygodnia.

A pytałeś się,czy będą działać gry z Alle ? :D

Nie, ale wczoraj na proste pytanie nt. dostępności, gość mnie chciał "podejść" i nagle wyskoczył, że muszę mieć najpierw min. 6-7k na tv, a następnie, że za 2-3 miesiące można kupować konsole, a nie teraz :D Generalnie, to laik po takim przywitaniu by odszedł i zrezygnował z zakupu ; )

To mu wytłumaczyłem, że nie muszę mieć 6-7k, bo mam tv za 12k, a jak pyta o hdmi 2.1, tyle, że od dupy strony, zaczynając rozmowę od finansów, to również mu wyjaśniałem czym jest hdmi 2.1 i dlaczego go na chwile obecną nie potrzebuje i nic nie "muszę" mieć, więc zaproponowałem, żebyśmy wrócili do meritum i dostępności, a nie rad czy warto kupować konsole i co potrzebuje.
Po reakcji widziałem, że nie wiele wie, ale żle mu nie życzę, młody, opłacony przez Sony, lub słaby sprzedawca, a dla mnie lepiej, więcej klientów zrezygnuje z zakupu trafiając na niego, więc większa szansa, że trafi się coś dla mnie ; )
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Chciałem kupić konsolę w sklepie,ale że sytuacja trochę się skomplikowała,a nie chce mi się czaić na to czy będzie dostępna,czy niedostępna do odbioru,więc zamówiłem w Media Markt z dostawą do chaty.
 
Do góry