Xbox X series - recenzja, opinie użytkowników, informacje, nowości - wszystko o xbox x

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Kamiński, gdzie Ty zamawiałeś tego XB? Dzwonili już do Ciebie ws. wpłaty?
Widzę, że w MM jest możliwość zamówienia.
Coś czuje, że wgl. konsole będą w sklepie w dniu premiery.

Anulowałem przed chwilą zamówienie w RTV AGD, żadnej informacji zwrotnej, nic.
Ot, kliknięcie anuluj i nic. Tak jakby udawali, że się nic nie stało. Dalej wisi, jako wysyłka do sklepu.
Takiego burdelu jeszcze nie widziałem, coś czuje, że będę miał pod górkę z nimi.
Mieli odzwonić z rozwiązaniem problemu dzisiaj i nic. Niepoważna firma, jeszcze odbiór mi 11 listopada proponują, no szkoda, że nie w sylwestra o 12 w nocy.

Jak się wkurze, to wezmę 3080 i nowy monitor 49" G9 Samsunga i tyle mnie będę widzieli.

Samsung-Odyssey-Reveal_Lifestyle_3-1420x670.jpg
 
Ostatnia edycja:

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Kamiński, gdzie Ty zamawiałeś tego XB? Dzwonili już do Ciebie ws. wpłaty?
Widzę, że w MM jest możliwość zamówienia.
Coś czuje, że wgl. konsole będą w sklepie w dniu premiery.

Anulowałem przed chwilą zamówienie w RTV AGD, żadnej informacji zwrotnej, nic.
Ot, kliknięcie anuluj i nic. Tak jakby udawali, że się nic nie stało. Dalej wisi, jako wysyłka do sklepu.
Takiego burdelu jeszcze nie widziałem, coś czuje, że będę miał pod górkę z nimi.
Mieli odzwonić z rozwiązaniem problemu dzisiaj i nic. Niepoważna firma, jeszcze odbiór mi 11 listopada proponują, no szkoda, że nie w sylwestra o 12 w nocy.

Jak się wkurze, to wezmę 3080 i nowy monitor 49" G9 Samsunga i tyle mnie będę widzieli.

Samsung-Odyssey-Reveal_Lifestyle_3-1420x670.jpg
W trzech miejscach, w tym w jednym mi anulowali. Był to oficjalny sklep Microsoft. Lipa bo wtedy Xbox wyszedłby jakieś 1700 zł. Saldo mam dalej to kupię coś innego za to. Potem mam zamówienie w Xkom za 2150 zł i w Media Markt za 2250 zł. Zamroziłem kasę, ale przynajmniej dostanę konsolę (chyba) :D
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
W trzech miejscach, w tym w jednym mi anulowali. Był to oficjalny sklep Microsoft. Lipa bo wtedy Xbox wyszedłby jakieś 1700 zł. Saldo mam dalej to kupię coś innego za to. Potem mam zamówienie w Xkom za 2150 zł i w Media Markt za 2250 zł. Zamroziłem kasę, ale przynajmniej dostanę konsolę (chyba) :D

Zamroziłeś, w sensie wpłaciłeś zaliczki preorderowe, a nie całość kwoty?
To też dziwne, bo przecież dzwonią już w celu finalizacji. No chyba, że całość wpłaciłeś i potem będziesz wnioskował o zwrot?

W MM, też jest teraz promocja 500 = 50zł rabatu, więc 200zł wychodzi taniej, tyle, bon na zakupy.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Zamroziłeś, w sensie wpłaciłeś zaliczki preorderowe, a nie całość kwoty?
To też dziwne, bo przecież dzwonią już w celu finalizacji. No chyba, że całość wpłaciłeś i potem będziesz wnioskował o zwrot?

W MM, też jest teraz promocja 500 = 50zł rabatu, więc 200zł wychodzi taniej, tyle, bon na zakupy.
Całe kwoty wpłaciłem. Ts promocja 50 za 500 nie działa na preordery.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Zamrozileś prawie 5k? Brawo
Jak to potem będziesz zwracał, nie odbierzesz jednej sztuki fizycznie i przez stronę?
Tak, anuluje zakup mailem/telefonicznie i tyle. Zamroziłem więcej bo jeszcze kilka PS5 kupiłem. Mam wszystko zapisane i dostanę zwroty do końca listopada napewno. Nie ma się czego bać, a bez tej gotówki dam radę do tego czasu :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Czyli wpłacałeś od ręki pełne kwoty? Bez preorderowej zaliczki, a następnie dopłacania (czyli np. w rtv agd ostatnio) reszty całej kwoty?

Pytanie, czy w tym drugim przypadku, zwracają też kwotę zaliczki (u mnie 100zł). Na zamówieniu które anulowałem, widnieje kwota 2149zł, a nie 2249zł, tak, jakby te 100zł było osobnym bytem.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dziś jest dokładnie tak samo, tyle, że większe kwoty i inne towary ; )

Jestem po następnym telefonie do rtv agd, teraz się okazało, że w ogóle nie wpłaciłem pieniędzy. Za niedługo się dowiem, że nie ma czegoś takiego jak Xbox. Paranoja, już się zaczynam śmiać z tego, ale już mam w drugiej ręce telefon do prawnika.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Czyli wpłacałeś od ręki pełne kwoty? Bez preorderowej zaliczki, a następnie dopłacania (czyli np. w rtv agd ostatnio) reszty całej kwoty?

Pytanie, czy w tym drugim przypadku, zwracają też kwotę zaliczki (u mnie 100zł). Na zamówieniu które anulowałem, widnieje kwota 2149zł, a nie 2249zł, tak, jakby te 100zł było osobnym bytem.
Tak, całe kwoty.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Mnie już to nie cieszy, na chwilę obecną nie wiem czy dostanę konsolę 10-tego listopada.

Gdzie najlepiej zamówić teraz konsolę, MM, X-kom?
Tak, aby mieć przynajmniej większą nadzieję, że będzie w dniu premiery do odbioru? Dostaliście już jakieś info, że termin odbioru 10-tego, czy każdy czeka?

Chyba spróbuje z MM.
 
Do góry