Wzmacniasz stereo dla Paradigm Monitor 9 v.7

gerus6

Active member
Bez reklam
Roksan Kandy K2 za 2600zł? tu raczej nie ma co się zastanawiać, bierz zanim ktoś Cię nie ubiegnie ;) (jak dla mnie świetny dźwięk)
 

Rafał29

New member
Jestem po odsłuchu Audiolaba i RK. Jak dla mnie RK zdecydowanie lepszy (dynamika, przestrzeń). Niestety, gość od którego miałem kupić się rozmyślił:(
W międzyczasie pojawił się do sprzedania Advance Acustic map306 w cenie ok 2,5 a więc mocno kuszącej. Wcześniej moje kolumny grały z AA map 407, dlatego zastanawiam się nad 306. Niestety, jakichkolwiek opinii brak. Zna ktoś ten sprzęt? Warte jest to polecenia?
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Aha źle Cię zrozumiałem. Niestety nie słuchałem tego modelu. Słuchałem natomiast inny model AA Xi90 i Xi60 i oba brzmiało dobrze. Dość ciepło, basowo z delikatnymi wysokimi tonami. Map 306 to już kawał wzmacniacza. Na pewno warto go rozważać.

Tu masz też ogłoszenia używek. http://www.hifi.pl/gielda/audio.php
 
Ostatnia edycja:

Rafał29

New member
Przeglądam te ogłoszenia, dzięki za info. Jutro będę wiedział cenę RK z jednego sklepu ( sprzedają expo). Ciekawy jestem jak się ma ten AA do RK? RK dość popularny i wychwalany mocno. Natomiast cena AA kusi ( max 2500 za używkę). Kurcze, byłem pewien że będę miał RK w sobotę u siebie w domu a tu taki klops:/
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
To bardzo dobry wzmacniacz. Ma zrównoważone brzmienie, dynamiczne i gra z dużo ilością detali. Broni się we wielu gatunkach muzycznych. Kiedy potrzeba zagra dynamicznie i z wykopem, ale i sprawdza się też w spokojniejszym repertuarze. Dużym plusem tego wzmacniacz jest dobra kontrola basu, który nie jest rozlazły. Wszystko zależy też od kolumn jakie podłączymy. Z moimi się dobrze zgrywa. Ładnie ożywił brzmienie. Do tego wzmacniacz jest bardzo dobrze wykonany. Oczywiście jak byś miał możliwość to odsłuchaj przed zakupem.
 

Rafał29

New member
Kupiłem:) AA gra już u mnie razem z nowymi kablami. Po pierwszych odsłuchach jest naprawdę super. Wyszły tylko ograniczenie mojego źródła ( yamaha 497). Czasem jest nieco za dużo wysokich. Jak podłączyliśmy DACa brzmienie się ułożyło , także czeka mnie w przyszłości jeszcze jeden wydatek:)
 
Do góry