Wzmacniasz stereo dla Paradigm Monitor 9 v.7

D

Deleted member 121090

Guest
Pioneer sprzedany już dawno temu.
Zastąpił go właśnie ASR Emitter 1. Teraz czekam na końcówkę 10-cio kanałową, żeby zasilić cały system 7.1 a dodatkowo fronty i central w bi-ampingu, każdą sekcję z osobnej końcówki.
Na razie będzie pre z Onkyo ale już się rozglądam za jakimś fajnym procesorem.
 

WiTT

New member
Bez reklam
No już nie chciałem pisać że do dobrej końcówki szkoda Onkyo jako pre. Czyli następna osoba na forum idzie w systemem dzielony :)
 
D

Deleted member 121090

Guest
Tylko z tymi zacnymi procesora kłopot. Te solidne z dekoderami dźwięku HD, kosztują majątek.
 

WiTT

New member
Bez reklam
No nie musisz mi mówić, wystarczy że wiem ile by mnie kosztował system dzielony w oparciu o NAD... i w tym miejscu jeśli wpadnę na pomysł robienia systemu dzielonego to chyba niestety zrobię papa dla NAD - ceny wręcz zaporowe :hihi:
 
D

Deleted member 121090

Guest
Osobno przedwzmacniacz( processor) a osobno końcówka/i mocy.
 

Rafał29

New member
A podpowiedzcie jeszcze jedno- jest taka możliwość abym kupił samą końcówkę? Widziałem że niektóre mają wyjście pod cd, a głośnością mogę sterować przecież pilotem od cdka. Regulacja tonów i tak mnie nie interesuje
 
D

Deleted member 121090

Guest
Tak też można.
Jeśli cd ma regulowane wyjście a końcówka więcej wejść.
Chociaż z doświadczenia Ci powiem, że najczęściej dobre pre jest w stanie wydobyć z końcówki lepszy dźwięk. Ale to oczywiście możesz zawsze kiedyś sobie dokupić.
Jaki masz CD który ma regulację volume z pilota?
 

Rafał29

New member
Zwykła yamaha cdx 497. Kupiłem ją chyba ze 3 lata temu, póki co była ok, lepsza niż odtwarzacz dvd czy bd.
Ja już byłem zdecydowany praktycznie na tego NADa ale teraz wiem że nie może tak być. Jak ja Żonie wytłumaczę że jak chce sobie pooglądać tvn style to ma przepinać kable i zworki:D
 

dyzio4

Klub HDTV.com.pl
VIP
Zwykła yamaha cdx 497. Kupiłem ją chyba ze 3 lata temu, póki co była ok, lepsza niż odtwarzacz dvd czy bd.
Ja już byłem zdecydowany praktycznie na tego NADa ale teraz wiem że nie może tak być. Jak ja Żonie wytłumaczę że jak chce sobie pooglądać tvn style to ma przepinać kable i zworki:D

HEHEHE, dobre - żyć Ci nie da. Mam to samo w domu i sprzęt trzeba kupować pod kolor i ma być ładny :). A tylny głośnik zasłania doniczką :-D
 

Rafał29

New member
Dramat jest- głośniki specjalnie składają się z 3 modułów, każdy docinany pod innym kontem, a co powiedziała moja żona jak zobaczyła- o Boże! Krzywe i wielkie- okropne:D
Najlepiej jakby wszystko było małe , a tak niestety się nie da.
Też myślałem o tym Marantzu, jeżeli tam to wszystko sprawnie działa to zostanie pewnie faworytem.
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Za to ich wazoniki powykrzywiane w każdą stronę z 3 badylami w środku są piękne:( " Ale powiedz, czy ładną torebkę sobie kupiłam"? - " Aha, cudowną:blagam:". Eh...szkoda gadać.
 

WiTT

New member
Bez reklam
To ja mam chyba jakis wyjatek, bo moja podziela hobby, malo tego, sama nie rozumie czemu ktos stawia roslinki nak kolumnach... albo to ja jestem dziwny yyyy :p
 

lm648

Banned
Ja też się pochwalę :) ..... a moja ma ...... i doniczki z badylami ..... i świeczki ozdobne też :) .... traktuję to wszystko z humorem .... jako "ustroje akustyczne" :)
 

Rafał29

New member
A wracając do tematu, tak naprawdę w cenie ok 3,5 max wzmacniacze nadające się bezproblemowo do połączenia z ampli :
Yamaha a-s1000
Pioneer a70
Marantz pm7004
Music hall a.35.2
Ma ktoś jeszcze jakieś propozycje?
Można by to trochę usystematyzować.
Jakie Wasze preferencje dotyczące tych klocków? Mało jest sensownych informacji na ten temat. Niby każdy ma niezłe opinie ale ja żadnego nie słyszałem.
 

dyzio4

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja to bym spróbował tego Music hall. Wydaje się naprawdę świetny. Paweł był na odsłuchu. Reszta to masówka z napiętymi budżetami kosztowymi.
 
Do góry