Wszystko o Burnout Paradise!

boxik

New member
Naturalnie wszyscy jesteśmy wdzięczni ekipie Criterion Games za darmowe patche.
Na trofea również nie powinno się narzekać.
Jednak zawsze jest miejsce na "ale"

Mnie osobiście rozwala ta "rewelacyjna" zmiana pór dnia, a konkretniej mówiąc pora nocna podczas której jazda w ciemnościach jest mało finezyjna i przypomina zabawę w ciuciu babkę.
Oczywiście można próbować rozjaśnić ekran, ale jaki jest sens w ciągłym gmeraniu w telewizorze?:hmm:
 

boxik

New member
Hmm, za krótko gram żeby móc odpowiedzieć na to pytanie.
Myślę, że kolega dienekes'_shade będzie umiało dość precyzyjnie wypowiedzieć się na ten temat :-D.

Jestem fanem tej gry więc moje zdanie zapewne nie będzie zbyt obiektywne.
Napewno nie musisz się martwić, że gra szybko powędruje na półkę.
vbmenu_register("postmenu_253422", true);
 

dienekes' shade

New member
tarka napisał:
od kilku dni szukam w necie info na temat tej gry i chce sie dowidzic ile czasu zajmuje jej przejsie? Pomoze mi ktos??
Wszystko zależy od umiejętności gracza. Zrobienie 100% zajmuje ok.60-80 godzin (do rozrzutu przyczyniają się zwłaszcza smash' e i billboard' y). Do tego dochodzi wspaniała rozgrywka sieciowa. Na osiągnięcie 102% składa się już nie tylko to, jak gra zainteresowany, ale także pozostali gracze (zadania dla 2-8 osób). Bez współpracy nic tu nie zdziałasz.

Znam ludzi, którzy mają ok 1000 godzin "przebiegu" i ciągle szarpią. Teraz, gdy do gry doszły motocykle (i właściwe im zadania), cykl dobowy i zmiany pogody (lekko okrojone) gra starczy na jeszcze dłużej.

IMO, jeden z najlepszych tytułów na rynku, a Criterion nie powiedział jeszcze ostatniego słowa :eek:k:

Ps. Myślę, że BP można śmiało zaliczyć do samochodowych sandbox' ów(WIEEEELKI teren działania). Nawet przy zaliczeniu całej gry, zdobyciu wszystkich aut i motocykli miło jest wspólnie ze znajomymi pędzić przez miasto i dusić szaolne triki. Serdecznie polecam tę grę.

Ps. 2 @boxik, ziom a kalibrowałeś jasność przy pomocy fotki w grze?To pomaga, a o stosownym zaciemnieniu pomieszczenia, w którym się gra wspominać chyba nie trzeba? :mrgreen:
 
Ostatnia edycja:

boxik

New member
Hehe, zaciemnienie pomieszczenia, powiadasz?.
Jednak o kalibracji z obrazka nie wiedziałem. Człowiek uczy się całe życie.
 

dienekes' shade

New member
Ta wewnętrzna kalibracja czyni cuda. Teraz grałem "przez całą noc" i wszystko pięknie wyglądało, tzn. wszystko było widać, choć nie tak, jak za dnia:p. U mnie liczbowo to ustawienie wyniosło 53-54.
 

ps_user

New member
Bez reklam
Extra info. Co może kryć się za sloganem: "If you can see it, you can drive it"?
Pewnie jeszcze bardziej otwarty teren do jazdy. Obecnie, gdzieniegdzie są tereny na które nie można wjechać (jakaś farma, plac między blokami, zawsze otoczone płotkiem. Nowa wyspa, pewnie będzie 100% przejezdna?
No to, "...Jak tam ścieżka do Paradise City?...."
Piątkowych graczy zapraszam na sobotnią sesję :)
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Mi to wygląda raczej jak możliwość prowadzenia wszelkich pojazdów, które możemy napotkać w grze :D

Zobaczymy co to będzie :)

PS. Z tego co widzę to z naszego krajowego sklepu BP zostało wycofane, obecnie jest tylko demo.
Cena ponad 3 krotnie wyższa u nas niż w US to jest czysta kpina.

Pozdrawiam,
 

ps_user

New member
Bez reklam
Masta_J napisał:
Mi to wygląda raczej jak możliwość prowadzenia wszelkich pojazdów, które możemy napotkać w grze :D

Zobaczymy co to będzie :)

Pozdrawiam,
Zdanie :"...We're running with the mantra "if you can see it, you can drive it" to introduce a new level of freedom to Burnout Paradise...", a szczególnie ..new level of freedom... wskazuje raczej na - otwarty teren ;) Ale chętnie bym zobaczył twoje rozwiązanie w akcji. Chociaż raczej cięzko było by się przesiadać w Burnout do dowolnego auta (brak kierowcy ;) ).

P.S. To nie GTA ;)
Podrawiam,
 

boxik

New member
Ekipa z Criteriongames jest niesamowita:krol:.
Ilość pomysłów i niesamowicie krótki czas ich realizacji jest godny podziwu.
Oto mamy kolejny zaskakujący dodatek, który pozwoli się cieszyć grą przez kolejne wiele godzin. :D

Brawo Criterion !
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Burnout Paradise Legendary Cars!

http://www.criteriongames.com/article.php?artID=369

Co Wy na to?

3010104971206be766b2fi9.jpg


Pozdrawiam,
 

dienekes' shade

New member
Powrót do przyszłości na ulicach Paradise City? Wchodzę w to! :eek:k:

Z miesiąca na miesiąc ta gra staje się coraz lepsza, a już w dniu premiery była perełką.

Banzai, start yer engine :mrgreen:
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Witam!
Mam pytanie czy jest jakiś sposób by dotrzeć w grze do informacji, które pokazują się w momencie kiedy np. w danej części miasta skasuje się wszystkie billboardy albo te żółte płotki?
Miga to tylko na ekranie przez 2 sekundy, da radę do tych informacji jakoś wrócić?

Dziękuję i pozdrawiam,
 

dienekes' shade

New member
Nie, nie ma takiej możliwości.

Jest za to inny sposób sprawdzenia, co już się zniszczyło/ czego się jeszcze nie rozjechało. To gruby spojler i osobiście nie polecam wykorzystywania pełni tego rozwiązania (można oddzielnie sprawdzić poszczególne rzeczy), ale...

TUTAJ.
 
Do góry