Wszystko o Burnout Paradise!

mataman

New member
Bez reklam
Własnie tez obadam ten wjazd bo go jakos nie kojarze za bardzo :D

dienekes' shade masz to jak w banku :eek:k: Ciekawe jak reszta z tego topicu ? ivi, Arek i nasz noobik yarcoos :D Nie dajcie d... panowie :D
 
Ostatnia edycja:

Arek

Member
Jasne że możecie na mnie liczyć :eek:k: Tym bardziej, że wyspa zapowiada się mega stunt'em , a ja lubię na lotnisku pośmigac takim GT np.
Szkoda , że nie mieliśmy jeszcze okazji poznać się w chellengach - ja gram online od niedawna.

Teraz pochłoneły mnie wyscigi :grin: , więc wyspa będzie super odskocznią

a jakby się komuś nudziło to mnie można znaleźć późnymi wieczorami, teraz zacząłem zakładać własne wyścigi (po tym jak baty dostałem od 5 ciu gigantów w rankingu poniżej 20stki hehe) , dziś np będę po 24tej..
 

mataman

New member
Bez reklam
A nei zapomniałes czasem podac swojego ID ?

P.S. Mam do opylenia wszystkie dodatki oprócz cops and robbers, pisac na pw :D
 

yarcoos

New member
Help.
Przysiadlem w sobote i wiekszosc pucharkow jest juz moja- zostalo 14. Chcialem jednak starych wyjadaczy prosic o pomoc w osiagnieciu, lub przynajmniej zrozumieniu- jak te pozostale osiagnac.

Pozostalo mi 20 wygranych do najwyzszej kategorii prawka- tu sobie poradze ;)

1. Zeby dostac puchar za "zaproszenie" do gry- jak rozumiem musze zaprosic osobe, ktora mam na liscie znajomych i musi byc ona online? Jezeli tak- to help- bo... nie mam zadnych znajomkow :???:

2. Jak osiagnac wymagany Boost x4? Mniemam, ze to palenie gum w wyscigowkach. Max osiagam 3- i nic wiecej nie drga- nawet na stadionie.

3. Jak ustanowic "showtime road rule" i co w ogole oznacza: "wlacz tryb showtime"?

4. Jak wlaczyc sie do zabawy "road rage" by zgarnac dwa pucharki? To samo dotyczy "stunt run".

5. Jak robi sie czasowki ("T Ch"), a dokladniej, jak w nich wystartowac?

Jak juz zostanie mi ostatnie trophy z wymagana kamerka to... wtedy dopiero ja kupie :grin:


To tyle noobistycznych pytan na tym etapie :roll:
 

mataman

New member
Bez reklam
1, tak dokładnie musisz zaprosić znajomego. Napisz do mnie na psn. dzis popołudniu bedę 18 do 19.30 (konferencja m$ :D)

2. samochód klasy speed i na autostradzie walisz pod prąd

3. tryb showtime włączasz naciskając zdaje sie R1 i L1, showtime rule bijesz robiąc rekord na danej ulicy

4. możemy to zrobic jak mnie zaprosisz :D

5. kierunek do góry i wtedy nazwa ulicy bedzie na czerwono i wyswietli sie ponizej czas do pobicia
 
Ostatnia edycja:

yarcoos

New member
Dzieki Mataman za wsparcie ;)
Dzieki temu do platyny zostaly mi juz tylko 3 pucharki:
zapros frienda, kamerka i ostatnia kategoria prawka :D

Mam nadzieje, ze do konca tygodnia sie wyrobie i wjade na wekend na Wyspe :twisted:
 

yarcoos

New member
mataman napisał:
88/88, 100% pucharków zaliczone. Dawać mi tu wyspę :D
Dzieki mataman za, teraz juz praktyczna pomoc przy kolejnych czterech wazonach :D Zostal mi juz tylko jeden.
Boze, taki noob jak ja i platyna :D

Z tego co widzialem Wyspa da kolejne 10 trofow- do zobaczenia online. Trzeba by zorganizowac jakies spotkanie na Wyspie wszystkich z tego watku- date jeszcze ustalimy ;)
 
Do góry