Wszystko o Burnout Paradise!

punkracy

New member
punkracy napisał:
do Elite brakuje jeszcze 19 zwycięstw, myślę że to tylko kwestia czasu
niektórym może się to wydać dziwne, ale najwięcej kłopotów sprawiają mi Stunt Run'y
mogę liczyć na jakieś wskazówki?
dzięki
pozdrawiam
 

dienekes' shade

New member
Odpowiedni samochód+znajomość miasta (właściwa trasa to podstawa)+stosowne umiejętności = dobry wynik.

Konkretyzując, auto, o tym, że do SR, chyba pisać nie trzeba, ale powinno odpowiadać Twojemu stylowi jazdy. Z doświadczenia wiem, że nawet podstawową "bryką" można wykręcać wielomilionowe wyniki, jednak moim zdaniem optymalnym pojazdem będzie Togue (Supro-podobny bolid).

Warto byś rozpoczynając event typu SR wiedział gdzie rozlokowane są najbliższe skocznie (super jumpy mile widziane) i billboardy. Nawet jeśli dzieli Cię od nich wielosekundowy sprint, kieruj się tam czym prędzej, hamując stoper dopalaczem. Staraj się uzupełniać go w trasie (drift jest Twoim kumplem). Próbuj wykonywać jak najlepsze ewolucje, nie przeceniając jednak swoich możliwości - nieudana beczka lub skok przekreśli cały dotychczasowy dorobek. Lepiej na spokojnie powtórzyć najazd niż stracić duże punkty.

Ostatecznie: gromadź mnożnik i łącz poszczególne sztuczki dopalaczem. Nim się zorientujesz, pęknie 10.000.000 ;)
 
Ostatnia edycja:

bball4life

New member
Witam!
Mam pytanie odnośnie pucharków, od razy przepraszam jeśli podobne pytanie już padło. Czy jeśli nie zaliczę pucharów z dodatku a jedynie te z wersji podstawowej i uzyskam platynę to czy pojawi się 100% z gry?
Pozdrawiam!
 

Arek

Member
punkracy napisał:
niektórym może się to wydać dziwne, ale najwięcej kłopotów sprawiają mi Stunt Run'y
mogę liczyć na jakieś wskazówki?
dzięki
pozdrawiam

porady do stunt'u masz TUTAJ

Generalnie dobrze napisał dienekes' shade - znajomość miasta i spokojna wyważona jazda, niezłym do tego wozem jest GT CONCEPT. Moim zdaniem najlepsze lokacje (najprostsze) to lotnisko , kopalnia i wybrzeże portowe
 

punkracy

New member
dienekes' shade napisał:
Próbuj wykonywać jak najlepsze ewolucje, nie przeceniając jednak swoich możliwości - nieudana beczka lub skok przekreśli cały dotychczasowy dorobek. Lepiej na spokojnie powtórzyć najazd niż stracić duże punkty.
niestety niejednokrotnie boleśnie się o tym przekonałem, ale robię postępy
co prawda do 10.000.000 jeszcze daleko, ale...
jak to mawiają „patience, my young padawan”


Arek napisał:
...niezłym do tego wozem jest GT CONCEPT. Moim zdaniem najlepsze lokacje (najprostsze) to lotnisko , kopalnia i wybrzeże portowe
rzeczywiście, GT Concept jest do tego niezły, ale mnie do gustu przypadł Hawker Solo,
a co do punktów, to trochę udało mi się utłuc na torach kolejowych


pozdrawiam
 

dienekes' shade

New member
W mojej, skromnej opinii wszelkie wariacje nt nowego Camaro to ciężkie krowy, stąd, nie najlepszy to materiał na stunt car dla początkującego gracza. Zwrotne to one nie są ;) Hawker Solo cierpi na podobne przypadłości, ale skoro Tobie pasuje, to gra muzyka :eek:k:

Potrenuj na trasie: Kamieniołom: (4x baleron z klifu) -> super skoki na jego dnie łączone dritem lub boostem -> wjazd na górę driftem i w dół ulicą w stronę urwiska -> (2-3x baleron) i pędem na most. Tu skacz i kręć to oporu. Zresztą, nie ma to jak 3style, a ta trasa jest jedną z lepszych :)
 

punkracy

New member
dienekes' shade napisał:
...jednak moim zdaniem optymalnym pojazdem będzie Togue (Supro-podobny bolid)
miałeś rację
przy bliższym poznaniu Touge Criterion jest "bardziej cywilizowany" od Concept GT oraz Hawkera

Masta_J napisał:
A wszystkie płotki, billboardy i super skoki ma?
A wszystkie licencje zaliczył?

No to i nie masz wszystkich samochodów.
nadal nurtuje mnie ta kwestia
w tej chwili jestem właścicielem 72 samochodów, zatem brakuje mi jeszcze 3
biorąc pod uwagę, że muszę jeszcze zaliczyć 8 billboardów i 7 stuntów wychodzi, że dostanę za to 2 auta
a co z tym ostatnim?

pozdrawiam
 

Arek

Member
A to dobrze, że nic nie wartą, bo akurat tej mi brakuje ;) a jakoś nie mogę się przekonać do 'showtime road rules' i mam na razie 95%

p.s. no i jak tam wrażenia z wyspy, wciąż jesteście w szoku czy co ?? :mrgreen:
 

dienekes' shade

New member
Świetne lokacje i skoki, ale... jestem rozczarowany mizerną liczbą zadań dla wielu graczy i marnymi autami. Tu Criterion się nie wykazał. O ile pierwszą kwestię można wyjaśnić znacznym upływem czasu i malejącym zainteresowaniem grą (mniejsza liczba chętnych do robienia zadań w sieci) to sprawa aut została załatwiona po najmniejszej linii oporu. Nie żałuję pieniędzy, choć przyzwyczajony do wysokich standardów tego developera czuję lekki niedosyt.
 

Arek

Member
Jak to mawiają, wszystko co dobre kiedyś się kończy...

Mi generalnie wyspa się spodobała, ale też szybko znudziła. (jestem na etapie ścigania się w sieci :mrgreen: , z tego co wiem macie to już za sobą)

Co do czelendzy, to faktycznie przy 490 , te 10 to po prostu NIC. Ja jeszcze ich nie tykałem, czekam na chętnych.

pzdr
 

dienekes' shade

New member
mataman napisał:
chętnych nadal jest sporo więc.....

10 czelendzy ? Kpina

Miałem na myśli domniemanie, jakie mogło istnieć po stronie developera. Sam uważam, że zadań winno być zdecydowanie więcej. Przynajmniej po 10 dla każdej "kategorii grupowej". Z drugiej strony 500 ładnie się prezentuje, a brakowało tylko 10, więc...
 

Arek

Member
a tak z innej beczki, walmart WTR to co to za ścigawka, i skąd ona... bo w sklepie nie widziałem. No chyba że to ten ostatni wóz jakiego mi brakuje (74/75)
 

dienekes' shade

New member
Walmart WTR jest specjalną wersją Kriegera WTR (bolid F1) którego otrzymujemy po wpisaniu kodu sponsora "walmart". Trik działa wyłącznie w wersjach NTSC.

Konkluzja, nie, nie tego auta Tobie brakuje ;)

Ps. Samochodów jest więcej. W waniliowej wersji BP miałem 78 sztuk, więc...
 
Ostatnia edycja:

Arek

Member
Dzięki za info.

Podobnie chyba jest z możliowścią barwienia aut, widzę np różne kolory WTRów , a ja ni jak nie mogę ustawić inaczej jak złoty (poza trzeba w standardzie). Gdy przejeżdzam przez lakiernie to z kolei wyświetla się komunikat że teg.o auta nie można lakierować
 
Do góry