Wszystko o 9603/9703

Czy warto kupić telewizor LCD Philips model 9603/9703


  • Total voters
    0

TUSIO

New member
37 czy 42

czesc, jestem przygotowany na ochrzan ale jak mi ktos nie pomoze to zwariuje. chce kupic phila, ale ni cholery nie moge zdecydowac czy 9603 37 cali czy 42 cale.
pokoj mam 20m, odleglosc odmierzona 3,5 metra, sygnal narazie z kablówki osiedlowej a pozniej moze N.

Help.

w Topmarkecie i Maximedia powiedzieli ze przy 3,5 metra to 37 pasuje. Sugerowali zeby nie przeginac z wielkoscia. I bądz tu człowieku mądry.:(

Przepraszam za banalne pyt i błagam o pomoc w podjeciu decyzji.:confused: :confused:

dzieki
 

ProSiaczek

New member
Generalnie nie jest to miejsce na pytanie o wielkość telewizora, ale skoro już tutaj zapytałeś to postaram odpowiedzieć.
Generalnie zapanowała moda na jak największe tv.Większość będzie doradzać 42 cale ale są i tacy co twierdzą, że spokojnie oglądają 46'7 a nawet 52 cale z tej odległości.
Pamiętaj, że większość materiału to jednak SD.
Najlepiej jakbyś usiadł u kogoś przed tv i sam zdecydował, czy te wielkości odpowiadają.
Moje zdanie jest takie, że spokojnie możesz brać 42 cale.
 

wlodpe

New member
gwarancja

[ -kupiłem 30.05 w Saturnie i dostałem oryginalną gwarancję Philipsa ze wszystkimi pieczątkami sklepu. A więc liczę na 4 lata gwarancji, jak się wspomina o promocji na tym forum!!! Ale może się mylę???

Ludzie!!! :-D To działa!!! :-D
Wysłałem zapytanko do Philipsa i otrzymałem poniższe info:
:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
Szanowny Panie,
Dziekujemy za kontakt z firma Philips.

W odpowiedzi na Pana pytanie informujemy iż zgodnie z promocją, podstawą do zagwarantowania Mistrzowskiej Gwarancji i objęcia produktu 4 letnią opieką gwarancyjną jest poprawnie wypełniona karta gwarancyjna oraz oryginał dowodu zakupu. istotnie jes również aby towar został zakupiony (data zakupu na dowodzie zakupu) w okresie trwania gwarancji.
W pana przypadku zostały spełnione wszystkie wymagania w związku z tym 4 letnia opieka gwarancyjna na Pana TV zostanie uwzględniona.

Z poważaniem,

Biuro Obsługi Klienta
Philips Polska
Tel. (022) 349-15-04
:cool::cool::cool:
A więc kto się jeszcze zastanawia, TO NIECH DECYDUJE!!! - dostanie gwarancję na całe 4 lata!!!
:eek:k::eek:k::eek:k:
 

kriss33

New member
wlodpe napisał:
[ -kupiłem 30.05 w Saturnie i dostałem oryginalną gwarancję Philipsa ze wszystkimi pieczątkami sklepu. A więc liczę na 4 lata gwarancji, jak się wspomina o promocji na tym forum!!! Ale może się mylę???

Ludzie!!! :-D To działa!!! :-D
Wysłałem zapytanko do Philipsa i otrzymałem poniższe info:
:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
Szanowny Panie,
Dziekujemy za kontakt z firma Philips.

W odpowiedzi na Pana pytanie informujemy iż zgodnie z promocją, podstawą do zagwarantowania Mistrzowskiej Gwarancji i objęcia produktu 4 letnią opieką gwarancyjną jest poprawnie wypełniona karta gwarancyjna oraz oryginał dowodu zakupu. istotnie jes również aby towar został zakupiony (data zakupu na dowodzie zakupu) w okresie trwania gwarancji.
W pana przypadku zostały spełnione wszystkie wymagania w związku z tym 4 letnia opieka gwarancyjna na Pana TV zostanie uwzględniona.

Z poważaniem,

Biuro Obsługi Klienta
Philips Polska
Tel. (022) 349-15-04
:cool::cool::cool:
A więc kto się jeszcze zastanawia, TO NIECH DECYDUJE!!! - dostanie gwarancję na całe 4 lata!!!
:eek:k::eek:k::eek:k:

pisales meilem, na jaki adres?
 

wlodpe

New member
kriss33 napisał:
pisales meilem, na jaki adres?
:confused: :confused: :confused:
No,,,, troszkę trzeba pochodzić po stronie Philips Polska (można weść przez Google -> Home Royal Philips ->Contact & Support)
- wpisać typ urządzenia
- wejść na stronę "często zadawane pytania" (przez wybrany model)
- wybrać kontakt z firmą Philips
- wybrać "wyślij e-mail"
- wpisać temat wiadomości i wybrać next
- wybrać "open email form" i ...
- dostajemy stronę do korespondencji, gdzie trzeba podać trochę osobistych danych oraz mamy okno do korespondencji w podanym temacie...

Polecam :):):)
 

wlodpe

New member
kontakt do Philipsa

kriss33 napisał:
pisales meilem, na jaki adres?
:confused: :confused: :confused:


No,,,, troszkę trzeba pochodzić po stronie Philips Polska (można weść przez Google -> Home Royal Philips ->Contact & Support)
- wpisać typ urządzenia
- wejść na stronę "często zadawane pytania" (przez wybrany model)
- wybrać kontakt z firmą Philips
- wybrać "wyślij e-mail"
- wpisać temat wiadomości i wybrać next
- wybrać "open email form" i ...
- dostajemy stronę do korespondencji, gdzie trzeba podać trochę osobistych danych oraz mamy okno do korespondencji w podanym temacie...

Polecam :):):)
 

KIELAQ

New member
Faktycznie trochę utrudnili kontakt mailowy ale można sobie poradzić :)

Już jutro pierwsze mecze EURO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A w niedzielę - POLSKA BIAŁOCZERWONI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:grin: :) :grin: :) :D :) :D :) :D
 

urad

New member
tia... a moj TV czeka na częsci w serwisie w Radomiu... :/ tak wiec z HD nici,

ale bedzie okazja opuscic z sufitu ekran od projektora ;)
 

marianin

New member
TUSIO napisał:
czesc, jestem przygotowany na ochrzan ale jak mi ktos nie pomoze to zwariuje. chce kupic phila, ale ni cholery nie moge zdecydowac czy 9603 37 cali czy 42 cale.
dzieki

Moje zdanie jest podobne jak przedmówcy - lepszy będzie 42 cale
 

novykremas

New member
Yakasu napisał:
42 pfl 9703, jest dostępny tylko WIRTUALNIE na stronach sklepów internetowych. Normalnie nie ma ich w sprzedaży.
Babeczka od public relation z philipsa twierdzi że philips tych LCD jak na razie w Polsce nie wypuścił do sprzedaży.

TV jest dostepny w MaxMedia24 czy coś takiego za kwotę ponad 8.000 prawie od ręki, ale nie ma co przepłacać tyle pieniędzy.

Euro AGD twierdzi, że nie ma żadnej odpowiedzi ze strony philipsa w sprawie tego konkretnego modelu. Zamówienie złożone już 22dni i d... kaplica:confused:

Także moje zapytanie jest konkretne: Gdzie ten LCD stoi, żeby móc go kupić w rozsądnej cenie do kwoty 7.200pln. Najlepiej w okolicach trójmiasta:).

Pozdr. Yakasu

Eoro2008 się zbliża:( i pozostaje mój Sony 29cali 4:3


Witam
Telewizor 42PFL9703 dostepne od reki w MarketMedia dzisiaj zamawiełm jutro z rana wyruszan po odbiór do Turka :)
 

novykremas

New member
urad napisał:
w Euro tez byly niemalze od reki mimo ze to sklep internetowy.

O Euro to mi wogóle nie wspominaj....

W środe zdecydowałem sie na zakup Philipsa 42PFL9603 w internetowym sklepie RtvEuroAgd z odbiorem osobistym w sklepie w Bydgoszczy.
Co sie okazało że ten model został wyczyszczony z półek sklepowych praktycznie w całej Polsce. Termin oczekiwania jaki usłyszałem to 3 tygodnie :/
Z niedowierzaniem zacząłem szukac po sklepach w całej Polsce, znalazłem jeden egzemplarz w Galerii Mokotów w Warszawie, że to niby na wystawie stoi.
Przez sklep załatwiłem transport do Bydgoszczy gdzie miałem go dziś odebrac :) Niestety kiedy cały uradowany dotarłem do sklepu po umówiony odbiór przeszkoda okazała sie cena 7499 :/ Jak to pytam skoro umawialiśmy sie na cene internetową 6299 zl, sprzedawca odpowiedział że taka jest cena i inna nie będzie. Naciągać sie nie dam! Zrobiłem awanture i wyrzucili mnie ze sklepu :) Wrociłem do domu i znalazłem w Market Media 42PFL9703 za 7033 zl z gwarancja na 4 lata ( a miałem kupic 42PFL9603 + dopłata 10% za przedłurzenie gwarancji do 3 lat co łacznie daje kwote ok 7k )

Co sie okazało że w sumie w tej samej cenie otrzymam model wyższy z pełnym Ambilight Spectra 3 na którym tak bardzo mi zależało.

Teraz sie ciesze że tak sie stało. Jutro rano jade odebrac TV i wróce zapewne jeszcze bardziej zadowolony :)
 
Ostatnia edycja:

urad

New member
no to na dobre wyszlo, bo docenisz uroki pełnego ambilight.
u mnie wyjsciowym modelem byl 5603... a zatrzymalem sie na 9703 ;-)
wolę 42" z 9703 niż 47" 7603 :)
 

novykremas

New member
urad napisał:
no to na dobre wyszlo, bo docenisz uroki pełnego ambilight.
u mnie wyjsciowym modelem byl 5603... a zatrzymalem sie na 9703 ;-)
wolę 42" z 9703 niż 47" 7603 :)

No jasne 42" jest już dużym ekranem a różnica między 5603 a 9703 jest ogromna! Ambilight Spectra 3 wyjasni!
Pozdrawiam i gratuluje trafnego wyboru :)
 

Pawloff

New member
Po pierwsze CZEŚĆ bo to mój pierwszy post na tym forum :)

Jutro jadę odebrać oczekiwany z utęsknieniem 37PFL9603D. Sporo się tu o nim naczytałem, zresztą od lat jestem wierny Philipsowi jeśli chodzi o urządzenia AV, więc i tym razem wybór padł na Philipsa (pracowałem kiedyś w salonie firmowym Philipsa, co może tłumaczyć moje zafascynowanie :) )
Telewizor będzie pracował w 20m pokoju, 15cm od ściany, około 3m od miejsca, z którego będę oglądał. Problemami z opóźnieniem dźwięku się nie przejmuję, bo mogę to bez problemu ustawić aplitunerze lub DVD. Nie mogę się doczekać!!! :D Jutro pierwszy mecz na nowym telewizorze!

Zakup w sklepie internetowym Euro, 5198zł, raty 30x0. Byłem dziś ale taka była kolejka przy kredytach, że nie zdążyłem załatwić. TV stoi w magazynie i czeka na mnie. Co ciekawe nie mają go na półce, zamawiają tylko pod klienta. Dodatkowy atut to 4 lata gwarancji. Cieszy.

Tym bardziej się cieszę, że właśnie widzę na stronie Euro - "chwilowo niedostępny" i cena poszła w górę na 5499zł. Ja mam już rezerwację w sklepie w cenie 5198zł i spisany kredyt - musze tylko jechać odebrać :)

Opiszę wrażenia i wrzucę zdjęcia jak tylko się nim nacieszę :)

Pozdrawiam
 

kriss33

New member
no i mam od wczoraj 42PFL 9603, jest duzo lepiej niz sie spodziewałem obraz po prostu cudo, szczególnie jestem pozytywnie zaskoczony kanałami SD, polecam niezdecydowanym!
 
Do góry