Wielka "n"cyklopedia - czyli wszystko o "n"-tv

Jak oceniasz oferte programową dostępną w n?


  • Total voters
    0

Saracen

New member
manfred1 napisał:
I po miesiącu dojdziesz do wniosku że cała ta platforma to jednak lipa jest a zwłaszcza VOD i HBO HD. Ale nie odbieram Ci radości
VOD mam za darmo potem wyłączę - nie widzę problemu;
3 miesiące za darmo + 3 miechy full pakiet ze wszystkim za 38 zł i pół roku mam z głowy zostanie 6 miechów - więc ja nie widzę problemu;
4 miesiące gratis HBO+Cinemax+Filmbox, nie będzie odpowiadało wyłączę - nie widzę problemu
12 miesięcy to nie jest tak długo;
 

boncio1

New member
manfred1 napisał:
I po miesiącu dojdziesz do wniosku że cała ta platforma to jednak lipa jest a zwłaszcza VOD i HBO HD. Ale nie odbieram Ci radości

VOD nscreen jest ok, bo można ciekawe seriale zobaczyć dużo wcześniej niż w TV. Picturebox jest rzeczywiście słaby i są powtórki, ale nikt nie zmusza do niego, można zrezygnować. A HBO HD to pretensje do HBO, a nie N-ki. Każda platforma ma tak samo.

royalmichael napisał:
To TVN HD(?) sobie jakieś jaja robi.. Super film leci Władca Pierścieni - Powrót Króla.. napaliłem się że bedzię w HD a tu 4:3:roll:

A Ty nie miałeś odpocząć od forum?
Rzeczywiście lipa z obrazem. Ale za to w DD5.1 :)
Dla mnie hitem jest, że w VOD jest coś w 16:9, a to samo w TVN 4:3. To chyba ukłon dla posiadaczy starych TV, czytaj 90% Polski.
 
Ostatnia edycja:

yogibabo

New member
manfred1 napisał:
I po miesiącu dojdziesz do wniosku że cała ta platforma to jednak lipa jest a zwłaszcza VOD i HBO HD. Ale nie odbieram Ci radości
Niestety masz rację. Jestem rozczarowany jakością, pomimo tego, że siłę mam na 91, jakość 100 BER 4.0E-3. Tylko kanały HD odbierają jak należy, a wszystkie bije na głowę ..... ZDF. Pozostałe to większa lub mniejsza masakra. Dobrze, że tv mam tylko 42 calowy i najczęściej siedzę 4 metry od niego to pozostałe kanały da się jakoś oglądać. Natomiast jestem ciekaw co widzą Ci co pieją z zachwytu nad jakością siedząc 2,5 metra przd 42, 46, a nawet 50 calowym telewizorem :hmm:
 

aneks

New member
Zamówiłem Nkę. Nie ma już rekorderów dają kupon na wymianę jak będą. Za to warunki są takie jak przy "Korzystnej Zmianie". I kanały premium za darmo 4 mce.
 

manfred1

New member
boncio1 napisał:
VOD nscreen jest ok, bo można ciekawe seriale zobaczyć dużo wcześniej niż w TV

Dla mnie nie ma tam żadnego ciekawego serialu. Spytasz czemu? U mnie przede wszystkim wyznacznikiem jest dźwięk bo obejżeć coś w HD lub nie ale w stereo a z dźwiękem DD5.1 to diametralna różnica.


boncio1 napisał:
A HBO HD to pretensje do HBO, a nie N-ki. Każda platforma ma tak samo.

Nie rozumiem u kogo zamówiłem HBO HD w HBO czy w n-ce?????
 

royalmichael

New member
manfred1 napisał:
Nie rozumiem u kogo zamówiłem HBO HD w HBO czy w n-ce?????

A to że jakiś ciekawy film będzie leciał na HBO o 3 w nocy to też będziesz miał pretensje do N-ki bo to u nich zamówiłeś ten kanał?
Zakładamy, że cały dysk jest zajęty ważnymi rzeczami :D

W C+ I CP jest to samo...
a nawet gorzej jeśli wierzyć temu:
N: http://www.satcodx1.com/0130/tsbitrate.cgi?01300029000001055454-v
C+: http://www.satcodx1.com/0130/tsbitrate.cgi?01300029000000027795-v
CP: http://www.satcodx1.com/0130/tsbitrate.cgi?01300029000000168583-v
 

zoltan

New member
Tylko pamietaj o tym, ze gdy za rok ci ktorzy teraz wzieli n-ke przez interenet, byc moze beda korzystac z kolejnej atrakcyjnej promocji (to zalezy od nich) tobie pozostanie jeszcze rok placenia za n-ke po normalnych stawkach.
 

jack119

New member
Mi się bardzo podoba kanał HBO HD, ale niestety mam za darmo tylko do końca roku, a 25 nie opłaca się dawać. W Cyfrze chyba można wziąć za 6 zł. Super by było coś takiego w N.
 

Kondrus

New member
Mam Pytanie do Tych którzy zamawiali przez internet:

Na końcu ukazał mi się komunikat 'Dziękujemy za zamówienie"
a pod spodem napisane było:
Twoje zgłoszenie zawiera błędy.

O co biega? zadzwonić do nich?
 

jakrysz

New member
Pytanko do znawców n

nbox rec nagrywa bieżący oglądany program do ok. 60 minutowego opóźnienia. W jaki sposób nagrany bieżący program zapisac na stałe? Zakładam oczywiście, że program nie był nagrywany przez wciśnięcie przycisku rec a jedynie odtwarzam go z opóżnieniem.
 

bogdan_kr

Member
Bez reklam
Bufor możesz zapisać właśnie poprzez naciśnięcie przycisku "R" na pilocie. O ile dobrze pamiętam aby to zadziałało należy przewinąć program do aktualnej pozycji (tak aby nie było opóźnienia) i wtedy należy nacisnąć "R". Z danej pozycji programowej powinna nagrać się część dostępna w buforze oraz reszta, do końca trwania danej pozycji (np. filmu).

Pozdrowienia!
 

jakrysz

New member
Dzięki za pomoc, ale mam wrażenie , że po wciśnięciu "rec" nbox rozpoczyna nagrywanie od bieżacego miejsca a nie rejestruje całość od początku danego programu. Chociaż metodę dziś przetestuję. A moze ktoś ma jeszcze inną? W sumie prosta banalna sprawa : nagrać na dysk coś co już jest w buforze. Ale jak to zrobić?
 

bogdan_kr

Member
Bez reklam
Po naciśnięciu "R" nie rejestruje całości od początku danego programu, tylko rejestruje dany program od momentu, który ma w buforze. Jeśli siedziałeś np. na AXN przez 10 minut i nacisnąłeś "R" nagra Ci te 10 minut plus tyle ile będzie do końca danej pozycji w EPG.
Zdaje się jeszcze ciekawiej jest gdy w buforze są kawałki dwóch pozycji z EPG. Poeksperymentuj :)

Pozdrowienia!
 

zoltan

New member
jakrysz napisał:
nbox rec nagrywa bieżący oglądany program do ok. 60 minutowego opóźnienia. W jaki sposób nagrany bieżący program zapisac na stałe? Zakładam oczywiście, że program nie był nagrywany przez wciśnięcie przycisku rec a jedynie odtwarzam go z opóżnieniem.

1. Ogladasz np. jakis program na TVN od 30 minut, wciskasz "R" i masz nagrane te 30 minut programu przed wcisnieciem "R" + to co nagrasz potem do momentu zakonczenia danego programu zgodnie z EPG lub wcisniecia przycisku STOP na pilocie.

2. Ogladasz np. jakis program na TVN od 30 minut, przelaczasz sie na TVN7, a po 5 minutach znow na TVN, wciskasz "R" i masz nagrane te kilka sekund programu (po przelaczeniu z TVN7) przed wcisnieciem "R" + jak w punkcie 1.

3. Chcesz nagrac 2 filmy, jeden na TVN, drugi na TVN7. Film na TVN7 zaczyna sie 30 minut przed zakonczeniem filmu na TVN. Programujesz nagranie filmu na TVN. Nastepnie w momencie rozpoczecia sie filmu na TVN7 wlaczasz/przelaczasz dekoder na ten wlasnie kanal. I tak zostawiasz do zakonczenia nagrywania filmu na TVN. Potem wlaczasz poprzez przycisk "R" nagrywanie filmu na TVN7 i masz nagrane oba filmy w calosci, mimo tego, ze pokrywaly sie czasowo.
 

jakrysz

New member
Dzięki za wszystkie podpowiedzi, ale chyba nie do końca jasno wyraziłem problem. No to jeszcze raz tym razem szczegółowiej. Oglądam od np 55 minut jeden konkretny program. Nic nie nagrywam. Nagle zachciało mi się zerknąć na początek tego programu po jakąś informację. Cofam się na początek co robi się dość łatwo. Oglądam ok. 5 minut i stwierdzam ze to co oglądam z buforu (początek programu) warto jednak nagrać do późniejszego skorzystania. Zwykłe wciśnięcie przycisku "rec" w tym momencie nic nie daje bo nbox odmawia wykonania tego polecenia. Przesuwam się na bieżącą (live) pozycję programu i ponownie wciskam 'rec" Tym razem nbox rozpoczyna nagrywanie ale tylko od bieżącego miejsca. A ja chcę mieć cały program!!! A jest on jeszcze w buforze. No właśnie. Jest! Ale jak go zachować na dysku. Bo za chwilę będzie kasowany żeby zwolnić miejsce w buforze. Hm! Jest taka możliwość?
 
Do góry