Wielka "n"cyklopedia - czyli wszystko o "n"-tv

Jak oceniasz oferte programową dostępną w n?


  • Total voters
    0

pepis2008

New member
aha i mam jeszcze jedno pytanie ta promocja ktora jest teraz,6 miesiecy za 38zl...to umowa jest na 12 czy 24 miesiace?? ...bo widze cos ze 12 miesiecy to umowa na odleglosc? czyli jak zamawiam przez internet? ...ale wtedy kurier przywiezie wszystko i co mam sam montowac sobie talerz?? ...a jak ide do stacjonarnego punktu to umowa na 24 miesiace? jak to jest?
 

davids80

New member
pepis2008 napisał:
aha i mam jeszcze jedno pytanie ta promocja ktora jest teraz,6 miesiecy za 38zl...to umowa jest na 12 czy 24 miesiace?? ...bo widze cos ze 12 miesiecy to umowa na odleglosc? czyli jak zamawiam przez internet? ...ale wtedy kurier przywiezie wszystko i co mam sam montowac sobie talerz?? ...a jak ide do stacjonarnego punktu to umowa na 24 miesiace? jak to jest?

UMOWA na 12 miesięcy - zamówienie przez telefon lub internet i oczekiwanie na kuriera z zestawem. Sam to montujesz, albo możesz poszukac jakiegoś fachowca, który zrobi to porządnie.

UMOWA na 24 miesiecy - zamówienie w autoryzowanych punktach(Salonach, Sklepach) sprzedaży. Tam dostajesz do ręki zestaw instalacyjny i też musisz zamontować go sam no chyba, że zapłacisz dodatkowo i przyjedzie do Cibie monter.

W związku z tym - najlepiej zamawiac na odległość bo umowa krótsza o 12 miesięcy a warunki te same. Po roku możesz korzystać z nowych promocji!! :D
Minus to taki , że w chwili obecnej oczekiwanie na kuriera po złożonym zamówieniu trwa "wieki"... Ja czekam 21 dzień. Mają tam podobno jakąś awarię czy coś,a le to żadne wytłumaczenie z ich strony...
 
Ostatnia edycja:

Evillus

Member
Przez internet aktywacja dekodera 38 zł
W sklepie 0 zł
Tak mi wytłumaczyli w punkcie sprzedaży. W promocji "aktywacja dekodera 0 zł" nie ma opcji "zamów on-line". Chyba że tylko u mnie :D Ciekawe czy zestaw dotrze do świąt ,jak dzisiaj zamówię. :hmm:
 

andrzej2212

Klub HDTV.com.pl
VIP
[FONT=&quot]Dzień dobry wszystkim na forum.
To jak to w końcu jest? Czy ten nbox recorder wyświetla bezstratnie sygnały HD, czy je upscaluje do 720p/1080i, bo przeczytałem w artykule zamieszczonym w jednym z poczytniejszych pism komputerowych coś takiego:

"[/FONT][FONT=&quot]Na wyjściu HDMI i komponentowym można uzyskać sygnał poddany skalowaniu do określonej rozdzielczości - 576p (progresywne skanowanie, standardowa rozdzielczość PAL 720x576 pikseli, 720p - sygnał progresywny w rozdzielczości 1280x720 pikseli, 1080i - sygnał z przeplotem..."

[/FONT][FONT=&quot]Druga sprawa, to czy nie zapinając drugiego konwertera, mogę nagrywać (oczywiście to co oglądam w danej chwili)?
PzDr.[/FONT]
 
Ostatnia edycja:

yarson

New member
Jeszcze co do zamawiania w punkcie lub online TV "N", umowę można zerwać zanim aktywujemy(telefonicznie) -ja tak zrobiłem właśnie, bo nie wiedziałem że online jest umowa tylko na 12 miesiecy ...
 

royalmichael

New member
Dlaczego mi filmy znikają z VOD? Chciałem oglądnąć różne filmy z picturebox, dzisiaj wchodze a tu nie ma już tych filmów a w ich miejsce są inne.. o co chodzi??
 
Ostatnia edycja:

chrisso

Klub HDTV.com.pl
VIP
andrzej2212 napisał:
Co by np. mecz nagrać, w celu archiwizacji;).
Szkoda tylko, że wciskają na siłę na pół roku VOD.

Powtórzę - ale i tak mało komu chce się czytać!
Wielokrotnie było pisane o promocji dostępnej z infolinii - "Korzystna zmiana"
- jeśli masz kablówkę, C+, CP możesz skorzystać z tej promocji za pośrednictwem infolinii:
- umowa na 12 mies
- 3 miesiące 0 zł
- nast 3 miesiące 38zł
- później co najmniaj 48zł
- aktywacja recordera 38zł
- VOD 3 miesiące gratis i MOŻNA ZREZYGNOWAĆ!
- HBO+Cinemax do 2 mies gratis i można zrezygnować również bez konsekwencji


Moim skromnym zdaniem jest to najlepsza oferta N jaka do tej pory wystąpiła :) Dlatego nie znajdziecie wzmianki na stronie N a na forum N dopiero niedawno udało się wcisnąć kilka tematów na ten temat
 

gwidongwidon

New member
Bez reklam
1 wazne pytanie - jesli wybiore opcje z twardym dyskiem , to jesli zrezygnuje z VOD -u po 3 miechach to caly twardy dysk bede mogl wykorzystac na nagrywanie kanalow HD i SD ? bo podobno jest podzielony 80 procent okolo na vod i reszte na nagrywanie . prosze o odp. urzytkownikow.


pozdr.
 

p@well

New member
Była już odpowiedź, ale...
Nie nie można wykorzystać całego twardego dysku, bo a nóż znów wrócisz do VOD;). I kilka praktycznych, orientacyjnych informacji: film 1,5h HD 4% Twojej pojemności, 2% SD, seriale 1h - do 2%...sam zdecyduj czy warto mieć recoder. Ja po miesiącu już nie mogę się bez niego obejść, z moim chaotycznym czasem na oglądanie TV
minus - trochę brzęczy ... jak to twardy dysk
 
Ostatnia edycja:

gwidongwidon

New member
Bez reklam
p@wel dzieki za odpowiedz! jeszcze male pytanie - to ile GB pozostaje do nagrywanie HD i SD poza vod na dekoderze? rozumiem jezeli np. film SD zajmuje 4 GB , to ten sam film w HD zajmuje 8 GB ?
 

p@well

New member
nie zupełnie, Nie wiem ile dokładnie mamy do własnego wykorzystania - podobno 80GB. N-recoder ma podział stały twardego dysku, a moja informacja była w % by uzmysłowić Ci ile możesz nagrać filmów np 50 średnich w SD - myśle, że przy wymianie po obejrzeniu to wystarczająca ilość, natomiast jako archiwum - to mało.
 

genofcb

New member
jaką tv wybrać ?

Witam,od niedawna jestem posiadaczem samsunga le46a656 chciałbym teraz wybrać ,w miarę dobrą ofertę tv cyfrowej (HD) słyszałem o nowej promocji N-ki na święta co o niej sądzicie czy się opłaca i czy trzeba wykupić VOD po trzech miesiącach bo tak zrozumiałem regulamin ???
 
Do góry