Wielka "n"cyklopedia - czyli wszystko o "n"-tv

Jak oceniasz oferte programową dostępną w n?


  • Total voters
    0

marekjw2523

New member
?

A co ma faktura do pisemnej informacji ja od samego początku zrezygnowałem z papieru a i tak dostaje od czasu do czasu grubą kopertę z ofertami i takimi tam pierdołami.
podobno każdy pakiet ma kosztować o 2zł więcej ale to podobno więc trzeba czekać cierpliwie. Jeśli potwierdzą się przecieki że dostaniemy kanał TVN+1 to dopiero będzie kpina i śmiech a sali bo taki kanał to mogą sobie wsadzić w d..ę. Ale BBC HD nie pogardzę :popcorn:
 

wojtas567

New member
Witam
A ja wcale nie dostaję faktury pisemnej i oficjalnie nie dostałem jeszcze informacji o zmianie cen i zastanawiam się na jakiej podstawie mogę np złożyć rezygnację a podobno termin jest do 15 maja?
 

bogdan_kr

Member
Bez reklam
kanał TVN+1 to dopiero będzie kpina i śmiech a sali bo taki kanał to mogą sobie wsadzić w d..ę. Ale BBC HD nie pogardzę :popcorn:
Dla mnie taki kanał jak TVN+1 to marnotrawienie miejsca na transponderze. Jako klient n-ki wolałbym aby zostały podniesione bitrate kanałów, na których jakość najbardziej narzekają widzowie.

Pozdrowienia!
 

marekjw2523

New member
:)

Na razie potwierdza się że będzie TVN+1 HD, FOX LIFE HD, BBC HD, z jakością HD to się zgadzam jest coraz gorsza a teraz te marnowanie miejsca na pseudo kanał tvn żenada :hmm:
 

Bartos81

Member
Bez reklam
tvn hd+1 to porażka, wołałbym już jakiś kanał sd,
a czy coś wiadomo o podwyżkach, bo jak narazie listu żadnego nie dostałem od N
 

wojtas567

New member
Witam
Jak wczoraj rozmawiałem z biurem obsługi to programy nowe maja być ale o podwyżkach jeszcze oficjalnie nic nie wiadomo. Więc na razie można spać spokojnie :)
Pozdrawiam
WojtasW
 

popmart

New member
no i mamy

TVN HD +1 .... NIE WIEM PO CO

BBC HD ... OK
FOX HD ... OK

CINEMAX HD ... NIESPODZIANECZKA ale oczywiscie Ok

niestety jakości jak inne hd na N ... czyli mierna

i ciekawe kto za to zapłaci :) , ciekawe jak z tymi co maja promo np 99pln ?

no zobaczymy

zdaje się ze na N mamy chyba już z 15 kanałów HD :) w sumie to cieszy
 

juzeg76

Member
no i mamy

TVN HD +1 .... NIE WIEM PO CO

BBC HD ... OK
FOX HD ... OK

CINEMAX HD ... NIESPODZIANECZKA ale oczywiscie Ok

niestety jakości jak inne hd na N ... czyli mierna
i ciekawe kto za to zapłaci :) , ciekawe jak z tymi co maja promo np 99pln ?
no zobaczymy
zdaje się ze na N mamy chyba już z 15 kanałów HD :) w sumie to cieszy

jesli chodzi o jakosc hd w n to nie ma co narzekac nie jest to blue ray ale jaksoc uwazam jest zadawalajaca ,mam hd w upc i mam porownanie chociaz niektore mecze lm to slabe hd w porownaniu do angielskiej w c+ jesli chodzi o kanaly to tak

tvn hd+1 juz mi sie przydal
bbc porazka na maxa ciagle jeden serial od rana
fox life jak kto lubi
cinemax nie posiadam

pozdro
 

bogdan_kr

Member
Bez reklam
Mnie to zawsze szczęka opada gdy patrzę na cenniki Aster ;-) Dobrze, że to jest wątek o telewizji satelitarnej n, a nie o "kablówce" innego operatora.

Pozdrowienia!
 

popmart

New member
Mnie to zawsze szczęka opada gdy patrzę na cenniki Aster ;-) Dobrze, że to jest wątek o telewizji satelitarnej n, a nie o "kablówce" innego operatora.

Pozdrowienia!

Komentarz był o jakosci HD a nie o cenach lub czymkolwiek .. i jest ona mierna w porównaniu do ASTER nic wiecej nic mniej...
 

bogdan_kr

Member
Bez reklam
To jeśli już trafiają tutaj takie porównania, to może napisz proszę, dlaczego twoim zdaniem oceniasz tak a nie inaczej, też z chęcią poznam zdanie kolejnej osoby. Napisanie, że coś jest mierne nie niesie zbyt wielu informacji :) Jeśli zaś stawiasz taką ocenę, to prawdopodobnie miałeś możliwość bezpośredniego porównania, tak więc wszelkie uwagi byłyby dosyć cenne...

Ponadto wszystko byłoby super, gdyby odnosić do siebie porównywalne usługi, porównywalne zarówno pod względem technologicznym (tutaj satelita vs. kabel) jak i cenowym. Choć pewnie jeśli chodzi o jakość HD to masz rację - zasadniczo tego należałoby spodziewać się po transmisji kablowej, wyższej jakości sygnału. Ale równie dobrze jako punkt odniesienia można byłoby postawić materiał blu-ray. I pewnie właśnie tak należałoby jak najczęściej czynić aby nadawcy, w tym (zwłaszcza) n, nauczyli się, że klienci mają jednak jakieś wymagania ;)

Pozdrowienia!
 

popmart

New member
nie wiem dlaczego mam odnosić się do czegokolwiek innego niż jakość ... tylko o tym mówię, miałem HD astera 1,5 roku i potem ok 1 mc podłączone oba dekodery na raz. w sumie mam teraz N bo jest sumarycznie lepsza , ale jakość HD jest znacznie słabsza w N i tyle. pisałem o tym w tym watku wczesniej.

pozdrawiam
 

bogdan_kr

Member
Bez reklam
Okay, teraz doczytałem - nie śledzę całego tego wątku na bieżąco. Dzięki za info.
Pytam o takie rzeczy, bo jestem ich ciekaw. Moim zdaniem w n-ce kanały hd oferują zdecydowanie lepszą jakość (no i oczywiście wyższą rozdzielczość ;) ) niż kanały sd, choć czasami widać, że tym hd czegoś brakuje. Jakiś rok temu, gdy porównywałem bitrate kanałów sd i hd w n-ce, to zdarzało się, że niekiedy, niektóre kanały hd nadawane były z podobnym bitrate jak jeden z flagowych wtedy kanałów sd n-ki tj. TVN. To jest odrobinę wymowne ;)
Takich jak twoje bezpośrednich porównań jakości HD jestem ciekaw, ponieważ sam nie miałem okazji ich przeprowadzić. Dwa lata temu rezygnowałem na rzecz n-ki z astera ale analogowego, sd. Stąd ciekawość odnośnie HD.

Pozdrowienia!
 

k0val

New member
jeśli według was HD w "n" nie jest prawdziwe to ja jestem ciekaw czym jest "HD" w Multimediach ,bo jak dla mnie w "n" lepiej od niego wyglądają kanały sd w 16:9
 
brak dżwięku

witam podlączyłem enke do amplitunera onkyo SR577 za pomocą przewodu optycznego i nie mogę uzyskać dżwięku
jaka jest przyczyna?
wogule nie mam dżwięku a gdy wloże przewod do enki to z drugiej strony świeci światełko-to kabelek jest dobry
wyczytałem w necie że trzeba w ence przestawić na tryb DVI ale jak to się robi u mnie takiego czegoś nie ma
 

popmart

New member
no i się wyjaśniło

dla posiadaczy promocji Full pakiet rozszerzył się a cena nadal 99pln
dostałem pismo. ciekawe dlaczego nic nie mówią że zamienili Cinemaxa z SD na HD ....

ps. BBC HD wbrew niepochlebnej opinii kolegi wześnej , dla mnie jest super.
 
Do góry