Wielka "n"cyklopedia - czyli wszystko o "n"-tv

Jak oceniasz oferte programową dostępną w n?


  • Total voters
    0
wymiana dekodera

witam chcialbym się dowiedzieć czy można wymienić biały dekoder na czarny?
pytam bo kolega 3 dni temu podpisał umowe na bialasa ale jak byl u mnie to mu się spodobal czarny
oczywiście zaplacil by 48zl
wziąl go ze sklepu 'media expert'
 

skipper

New member
Nie ma znaczenia czy wysyłka czy w sklepie. To nie to samo co sprzedaż przez internet. W umowie mam taki zapis, że mozna w ciągu 10 dni rozwiązać umowę, zresztą pytałem się o to sprzedawcy 5 razy, bo nie byłem pewien jaki pakiet sobie wziąć a otwarcie Olimpiady było za kilkanaście godzin.
 

szulolo

New member
Nie ma znaczenia czy wysyłka czy w sklepie. To nie to samo co sprzedaż przez internet. W umowie mam taki zapis, że mozna w ciągu 10 dni rozwiązać umowę, zresztą pytałem się o to sprzedawcy 5 razy, bo nie byłem pewien jaki pakiet sobie wziąć a otwarcie Olimpiady było za kilkanaście godzin.


wg polskiego prawa umowe można rozwiazać (w ciągu 10 dni od podpisania), tylko i wyłącznie jeżeli podpisywana jest ona poza lokalem sprzedawcy (gdy np. agent przyjdzie do ciebie do domu i z nim podpiszesz umowe), lub gdy w momencie zakupu nie masz możliwości zapoznania się z produktem (czyli sprzedaż na "odległość", np. przez internet), jeżeli umowe podpisałeś w punkcie sprzedaży to nie masz żadnych podstaw do takiego rozwiązania (chyba że sprzedawca cechuje się taką wspaniałomyślnością), a to co mówi sprzedawca tak naprawde nie ma żadnego znaczenia

tak przynajniej było jakisczas temu (3 może 4 miesiace) gdy podobny temat przerabiałem z kablówką
 

wojtas567

New member
Witam
witam chcialbym się dowiedzieć czy można wymienić biały dekoder na czarny?
pytam bo kolega 3 dni temu podpisał umowe na bialasa ale jak byl u mnie to mu się spodobal czarny
oczywiście zaplacil by 48zl
wziąl go ze sklepu 'media expert'

i jaka udało się koledze wymienić dekoder?

Pozdrawiam
WojtasW
 
E

erura

Guest
witam chcialbym się dowiedzieć czy można wymienić biały dekoder na czarny?
pytam bo kolega 3 dni temu podpisał umowe na bialasa ale jak byl u mnie to mu się spodobal czarny
oczywiście zaplacil by 48zl
wziąl go ze sklepu 'media expert'
Można wymienić. Przy abonamencie 48zł trzeba zapłacić 100zł za czarny dekoder + przedłużenie umowy o 13 miesięcy.
 

pc4150

New member
Podobno są plotki, że Orange Sport kończy współprace z C+ i ma pojawić się w N i CP na ile wydaję się to prawdziwe?
 

koprus

New member
Witam, mam pewien problem. Zainstalowałem dzisiaj dekoder i problem dotyczy kanałów HD

o ile HBO HD, NFILM HD, MTV HD, ANIMAL HD działa dobrze to problem mam np z TVN HD, EUROSPORT HD, MGM HD - te kanały cały czas klatkują, zacinają się, podczas zacinania pojawia się mnóstwo kolorów.

Czym to może być spowodowane?
 

igoor1983

New member
witam czy w turbodekoderze jest cos takiego jak "memo"? bo wlasnie przeszedlem do n z upc i w sumei brakuje mi tylko nagrywania 2 programow i wlasnie tego przypomnienia
 

chmielu28

New member
n wprowadziło Polsat (nie HD) do oferty programów żeby go odbierać należy kupić specjalne urządzenie w salonie n które kosztuje ponad stówkę podłącza sie to coś do portu usb w dekoderze nki :)
 

arsenal

Moderator
VIP
DVB-T USB Stick. Podłączony do anteny naziemnej odbiera Polsat z multiplexów cyfrowych. Jeśli jesteś w zasięgu nadajnika oczywiście.
 
Do góry