WD TV Live HD Media Player (WDTV 2)

ReadOnly

New member
1. Niektore klawisze na pilocie Manty uruchamiaja pewne funkcje mojego tv LG i na odwrot.
2. Menu co jakis czas sie przycina (najnowsza wersja oryginalnego firmware'u)
3. Odtwarzanie plikow flac z dysku podlaczonego do Manty przez usb nie jest plynne - wystepuja krotkie przerwy (<1s). Wydaje mi sie, ze nie jest to wina dysku, gdyz plik mkv z filmem 720p odtwarzany byl plynnie, bez 'zaciec'.

ps. To jak z tym audio w WD TV Live ?
 

garibaldi

Member
Wd tv live hd + problem z napisami.

Witam
Posiadam WD Tv live hd (ostatni soft) podłączony sieciowo do Synology na którym stoi server DLNA. Oprócz WD TV live podłączone do niego są 2 TV samsunga (różne modele z Smartcubem i starszy model ale z dlna playerem) + PianoCrat Yamahy która też potrafi logować się i odtwarzać filmy na TV.

Na serwerze mam film w avi + napisy w txt oraz str w jednym katalogu.
Na TV 1, 2, wierzy chodzi wszystko ok mam film + napisy
Na Wd tv live jak loguje się poprzez DLNA mam tylko film bez napisów a jak wchodzę przez udostępnienia sieciowe (samba) to widzi napisy str odtwarza je ale nie da się wielu tekstów odczytać bo pojawiają się tylko na ułamek sekundy. Z tych samych strów jak wywalę txt to i PC jak reszta urządzeń czyta prawidłowo (tekst nie urywa się).
Ktoś ma pomysł dlaczego WD nie widzi żadnych napisów jak chodzi w trybie DLNA a w udostępnieniu strasznie je przycina ??
 

KODO3

New member
movie jukebox w WD Live

witam

Panowie czy WD ma jakis soft do bibliotek filmów w których można pobierać okładki , opis itp.
Coś w stylu movie jukebox , lub XbMC

mam nową wersje
WD TV LIVE STREAMING MEDIA PLAYER WDBGXT0000NBK Gen 3


Dzięki pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

jgx

New member
Bez reklam
Witam
chyba padł mój WD - przestał odtwarzać filmy, wszystko niby działa, wyszukuje i jak załączę to tylko się kółko kręci i lipa, jest tak zarówno po LAN jak i USB, czasami po twardym resecie (dziurką) załapie jeden film i znowu kicha, soft wrzucałem od nowa i nic, filmy na 100% OK (wcześniej oglądane), miał ktoś taki problem?
pozdro


edit wgranie nowego oryginalnego FW rozwiązało sprawe - wszystko działa OK, dziwna sprawa bo wgranie powtórne tego którego używałem nic nuie zmieniało, przy okazjii stwierdziłem że sprzęt działa dużo szybciej niż na alternatywnym (1.02.21_WDLXTV.COM_WDLXTV_LIVE-0.4.5.3 chyba miałem) i skończyły się problemy z połączeniem po LAN!!!
 
Ostatnia edycja:

radioaktywny

New member
Ponowna instalacja softu

Witam,

mam zainstalowaną jakąś wersję softu od b-rad (0.5.1.4). Niestety sporo w niej namieszałem i zainstalowałem ją od nowa. Niestety ponowna instalacja nie czyści konfiguracji systemu. Np. przejmowana jest stara konfiguracja rutorrent. Ustawienia fabryczne nic nie dają. Znacie może jakieś polecenie, które przywróci "fabryczną" konfiguracje? Oczywiście po jego wykonaniu wudek ma się uruchomić ;)

Pozdr.
 

vanderer

New member
Witam
Panowie dopiero nabyłem ten odtwarzacz , proszę o podanie linka do alternatywnego softu w którym jest plugin do pobierania napisów (nie bardzo mam czas na wertowanie całego forum)
Dzięki serdeczne za pomoc:)
 

vanderer

New member
witam próbuje zaktualizowac soft i mam taki w WD

1.05.04 wdlxtv live 0.5.1.1
zmieniam w pliku na
1.05.05 wdlxtv live 0.5.1.1
po restarcie wykrywa nowe oprogramowanie , ładuje sie potem znowu restarti w menu mam dalej stary soft?
Co robię nie tak?
 

webes

Member
stary to znaczy jaki?
Masz zainstalowany 1.05.04_V_WDLXTV.COM_WDLXTV_LIVE-0.5.1.1 a chcesz mieć jaki? To że w pliku zmienisz numerki nie oznacza że od razu masz nowy soft.
Ostatni jaki oficjalnie wydał "b-rad.cc" jest firmware w wersji właśnie
1.05.04_V_WDLXTV.COM_WDLXTV_LIVE-0.5.1.1 wydanej 15.12.2011 co prawda dałem tu kiedyś linka do wersji
1.05.04_V_WDLXTV.COM_WDLXTV_LIVE-0.5.1.4
Minęły jednak miesiące i wciąż cisza o czymś nowszym, poza tym każda kolejna wersja jest coraz mniej udana.
Chcesz wiedzieć więcej wejdź i poczytaj.
forum.wdlxtv.com

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

jgx

New member
Bez reklam
witam
od dłuższego czasu używam tego playera ale do tej pory nie zastanawiałem sie nad jedną rzeczą, mianowicie czy jest jakaś różnica (jeśli tak to jaka) w wersji softu na flash i external. Rozumiem że ta wersja external jest wtedy zainstalowana na usb podpiętym do slotu, tak? Jak duży powinien być pen (czy 128mega starczy?) Analogiczną sytuacje mam w tunku sat ipbox 9900hd i tam wersja na usb ma większe możliwości (dodatki) niz wersja flash czy tutaj jest tak samo?
pozdro 4all
 

radioaktywny

New member
witam
od dłuższego czasu używam tego playera ale do tej pory nie zastanawiałem sie nad jedną rzeczą, mianowicie czy jest jakaś różnica (jeśli tak to jaka) w wersji softu na flash i external. Rozumiem że ta wersja external jest wtedy zainstalowana na usb podpiętym do slotu, tak? Jak duży powinien być pen (czy 128mega starczy?) Analogiczną sytuacje mam w tunku sat ipbox 9900hd i tam wersja na usb ma większe możliwości (dodatki) niz wersja flash czy tutaj jest tak samo?
pozdro 4all

Tak, jest zainstalowana na penie.
128 MB to raczej za mało, ale można spróbować.
 
Do góry