WD TV Live HD Media Player (WDTV 2)

himilsbach

New member
Zmieniłem dostawce internetu z netii na plusa mam pytanie co muszę zrobić aby mieć dostęp do internetu w wd tv live media player, routera nie posiadam
wcześniej gdy miałem netię dostęp do internetu miałem za pomocą kabla crosowanego
W tej chwili posiadam modem huawei E398 internet LTE system operacyjny windows 7
 
Ostatnia edycja:

himilsbach

New member
Czy te kino domowe bez problemu podłącze pod wd tv live media player tak aby dzwięk był we wszystkich głośnikach planuję kupić ten zestaw budżet mam ograniczony chodzi mi głównie o głośniki proszę o odpowiedz
Samsung HT-D350
 

Gucio2004

New member
Witam potrzebuję pomocy, zakupiłem WD TV Live HD i mam problem ponieważ nie mam dźwięku po optyku (ustawienia poprawne kable sprawne) tzn. amplituner nie wykrywa mi 5.1. Można cos na to poradzić. na WD TV gen. 1 nie było z tym żadnego problemu. Dzięki za wyrozumiałość.
 

Gucio2004

New member
w sumie sprawa rozwiązana na zagranicznych forach też mieli ten problem. Potrzebny był downgrade do wersji 1.4.12. Na najnowszej 1,7... nie działało to dobrze. Starsze softy są na stronie WD wraz z instrukcją jak taką operację przeprowadzić. Dzięki za pomoc
 

garibaldi

Member
Witam
Mam mały problem z napisami na WD TV live HD.
Odtwarzacz jest podłączony do Synology i może się łączyć albo przez sambe albo przez dlna.
Mam serial do niego napisy w srt i txt (srt robione z txt w BESTplayerze). Problem polega na tym że napisy jak odtwarzam serial łącząc się przez sambe strasznie szybko znikają. Praktycznie jak są krótkie wypowiedzi ich nie widać. Niektóre dialogi pojawiają się na ułamek sekundy. Jak łącze się z tymi samymi plikami przez TV (samsung all share) tego problemu nie ma. Dziwne też jest to że łącząc się przez DLNA WD nie mam w ogóle napisów. WD nowy z aktualnym softem.
 

himilsbach

New member
jak ma optyka to tak z DTS i DD5.1
Zakupiłem te kino domowe dzwięk słaby chociaz za te pieniadze niczego lepszego nie mozna było sie spodziewać po podłączeniu przewodem optycznym dzwięk jest ale nie 5.1 w Dolby Digital jest 5.1 natomiast w dts nie. Wgrałaem najnowszy oficjalny soft poprzednio miałem najnowszy b-rada na sofcie b-rada dzwieku z dts wogule nie miałem wd podpiety pod wejscie optyczne dopiera jak zmieniłem na stereo dzwięk sie pojawił. I tu moje pytanie czy aby był dzwięk 5.1 dts kino domowe musi obsługiwać DTS czy wystarczy że wd tv live obsługuje Dts ,Proste może pytanie ale nia znam się na tych sprawach za bardzo proszę o odpowiedz w internecie przysługuje prawo zwrotu do 10 dni pozostało mi jeszcze 6 dni. Proszę o odpowiedz.
 
Ostatnia edycja:

Radoslav

New member
(...) I tu moje pytanie czy aby był dzwięk 5.1 dts kino domowe musi obsługiwać DTS czy wystarczy że wd tv live obsługuje Dts ,Proste może pytanie ale nia znam się na tych sprawach za bardzo proszę o odpowiedz w internecie przysługuje prawo zwrotu do 10 dni pozostało mi jeszcze 6 dni. Proszę o odpowiedz.

Oczywiście że tak. To że WD obsługuje DTS to oznacza tylko tyle że jest w stanie odczytać taki zapis ze ścieżki audio. Natomiast Twoje kino musi umieć to "obsłużyć" żeby w takiej właśnie jakości zagrać. Jak nie obsługuje to zrobi "down'a" do najwyższego obsługiwanego formatu 5.1.
 

bugger

New member
Witam.

Kupiłem niedawno WDTV Live. Mam też sieć lokalną z dyskiem twardym podłączonym do routera. Wszystko ładnie chodzi i mam repozytorium plików. Teraz chciałbym zrobić porządek (udostępnić) swoje płyty CDAudio, VideoCD i DVD. Jak najlepiej to zrobić? Przerobić je na ISO czy lepiej np. przekonwertować muzykę na mp3/flac?
 

kolunio

New member
Witam
Msms takie pytanie czy istnieje jakies alternatywne oprogramowanie aby mozna bylo podloczyc pod usb wdtv kamerke internetowa i zeby ona byla widoczna w sieci?
Pozdrawiam
 

Navigon

New member
Witam.

Kupiłem niedawno WDTV Live. Mam też sieć lokalną z dyskiem twardym podłączonym do routera. Wszystko ładnie chodzi i mam repozytorium plików. Teraz chciałbym zrobić porządek (udostępnić) swoje płyty CDAudio, VideoCD i DVD. Jak najlepiej to zrobić? Przerobić je na ISO czy lepiej np. przekonwertować muzykę na mp3/flac?
Osobiście dvd przerabiam na .iso, bo wtedy widzi menu dvd, a muzykę na mp3 (320 kb/s), ale flac to też dobry pomysł.
 

ReadOnly

New member
O.. No tak, przeoczylem ;) Dzieki za informacje. Choc z drugiej strony obecnie mam Mante DVBT05(wczoraj kupilem), ale nie jestem z niej w pełni zadowolny, wiec moze wymienie ...

EDIT: Na stronie jest napisane:
Wyjścia wideo: HDMI i RCA (kompozytowe) - wiec czy przez RCA mozna podlaczyc zestaw glosnikow ?
 
Ostatnia edycja:
Do góry