WD TV Live HD Media Player (WDTV 2)

topsy

New member
@Arry

1.Nie,jest tylko rozdzielczość HD
2.Możesz utworzyć sobie dwa moviesheets do jednego filmu,np:jeden podczas przeglądana zawartość dysku.Drugi do pełniejszych inforrmacji.
np:
Folder z filmem
Drugi z pełniejszymi informacjami
 

Attachments

  • Avatar Extended Collectors Edition Real Blu-ray 1080p DTS-HD MA 5.1_sheet.jpg
    Avatar Extended Collectors Edition Real Blu-ray 1080p DTS-HD MA 5.1_sheet.jpg
    471,5 KB · Wyś: 205
  • Avatar Extended Collectors Edition Untouched Bluray 1080p.mkv_sheet.jpg
    Avatar Extended Collectors Edition Untouched Bluray 1080p.mkv_sheet.jpg
    432,5 KB · Wyś: 179

gutekbull

Member
W kwestii braku sieci Windows 7 na WD TV Live,
od dwóch dni jest ok. a zrobiłem tylko jedną rzecz.
W dobrze pracującej sieci,laptopy normalnie się widziały i wszystko było ok. oczywiście poza WD TV Live.
W ustawieniach sieciowych Windows 7 zmieniłem na - "Udostępnianie folderów publicznych - OFF"
Może to było to ? ;-)
Testuje zobaczymy, proszę to sprawdzić,spróbować u siebie.
 

topsy

New member
Sam sobie odpowiem - kiepska ta współpraca ...

.

Testowałeś na jakimś konkretnym modelu ?
Sam zastanawiam się nad jakąś bezprzewodową,małą klawiaturą od Logitec'a
Na razie używam iPhona po wi fi niestety działa tylko do YouTube'a.Chyba że jest jakiś program do pełnej obsługi tak jak klawiatura.
 

himilsbach

New member
Problem z you tube

Ten plik jest obecnie niedostępny .Proszę spróbować później. Sieć działa. Taki komunikat z każdym filmem od wczoraj,wie ktoś może jak rozwiązać ten problem.you tube działa natomiast nie można uruchomić żadnego filmu
 

smyrko1

New member
WD LIVE HD - siec i haslo

Witajcie!

prosze o pomoc w rozwiazaniu problemu.
Od niedawna mam nowy komputer z WIND 7 oraz zainstalowalem aktualizacje na WDLIVE HD. Nie wiem co jest powodem problemu, ktory polega na tym iz podczas przegrywania np. filmu z dysku komputera przez siec na podlaczony pod WDLIVE HD Pendrive w polowie przegrywania wyswietla mi komunikat ze nie mozna czytac z pliku zrodlowego lub plik nie jest dostepny. Male pliki przegrywaja sie bezproblemowo, ale po przegraniu ok 200mb z wiekszego pliku dochodzi kazdorazowo do tego kumunikatu niezaleznia na ktory USB przegrywam (USB 1 lub USB2)

Co jest przyczyna?

Moje drugie pytanie dotyczy wejsca z WDLIVE HD na pliki udostepnione w sieci domowej na komputerze. WD LIVE HD prosi mnie o podanie uzytkownia i hasla sieci. Na WIN mam tylko haslo sieci domowej co tutaj wpisac?

dziekuje za pomoc!
 

himilsbach

New member
Mam to samo, macie koledzy jakieś rady?
Reset systemu pomaga you tube działa ale w słabej rozdzielczosci,natomiast po przestawienu na 720 lub 1080p przestaje działać,dobrze że napisałem że też masz z tym problem,ja z tym walczę od wczoraj.Ostatnio zarejestrowałem urządzenie na stronie producenta,ale czy miało by to jakiś związek z tym
 
Ostatnia edycja:

topsy

New member
Wygląda na to że YouTube znów przestał działać,widocznie wprowadzają jakieś zmiany.Ja nie mogę sprawdzić bo jadę na fw od wd.Za bardzo lubię mediafly,fingo :).
Trzeba poczekać na fw od B-rada.
Tu macie tymczasowego fix'a :
youtube HD
 

Enjama

New member
Czy na sofcie alternatywnym w Youtube działaja filmiki komercyjne jak Vevo i tym podobne ?
I czy filmy można oglądać w wersji HD ?
Czy wiadomo kiedy można się spodziewać nowej wersji od B-rada ?
 

himilsbach

New member
Dodanie scieżki audio

Czy jest jakiś sposób na dodanie śćieżki audio z pliku dvdrip do pliku mkv 1080p zakładając ze czas scieżki audio zgadza sie z filmem.Jeśli tak to w jaki sposób dobrać odpowiedni fps ścieżki audio do filmu.I czy w ogóle taki film by ruszył na WD tv live HD media player.A mozę ma ktoś jakiś sprawdzony poradnik jak to zrobić. Z góry dziekuję Udało mi się dodać za pomocą mkvmerge sćieżkę audio dvdrip do filmu 1080p mkv wszystko działa jak należy natomiast gdy próbuje obejrzec film na wd tv live hd pojawia się czarny obraz, zanim dodałem ścieżkę film działał. Ma ktos może sprawdzony sposób. Film jest bardzo dobrej jakośći i chciałbym się skupić na jakośći obrazu a nie na czytaniu napisów.w nawiasie mam napisane Header stripping
 
Ostatnia edycja:

tomaj28

New member
Czy jest jakiś sposób na dodanie śćieżki audio z pliku dvdrip do pliku mkv 1080p zakładając ze czas scieżki audio zgadza sie z filmem.Jeśli tak to w jaki sposób dobrać odpowiedni fps ścieżki audio do filmu.I czy w ogóle taki film by ruszył na WD tv live HD media player.A mozę ma ktoś jakiś sprawdzony poradnik jak to zrobić. Z góry dziekuję Udało mi się dodać za pomocą mkvmerge sćieżkę audio dvdrip do filmu 1080p mkv wszystko działa jak należy natomiast gdy próbuje obejrzec film na wd tv live hd pojawia się czarny obraz, zanim dodałem ścieżkę film działał. Ma ktos może sprawdzony sposób. Film jest bardzo dobrej jakośći i chciałbym się skupić na jakośći obrazu a nie na czytaniu napisów.w nawiasie mam napisane Header stripping

Wyłączyłeś kompresję ? Extra options / Compression / none
Jedynie to przychodzi mi do głowy.
 

himilsbach

New member
Wyłączyłeś kompresję ? Extra options / Compression / none
Jedynie to przychodzi mi do głowy.
Zgadza się wielkie dzięki zrobiłem tak jak napisałeś zaznaczyłem compression none i film wreszcie ruszył na wd. Szkoda że wcześniej na to nie wpadłem jeden film już usunąlem z dysku a wystarczyło zaznaczyć tylko none.Wielkie dzięki za pomoc.Film działa jak należy i do tego z lektorem.
 

Enjama

New member
Czy na sofcie alternatywnym w Youtube działaja filmiki komercyjne jak Vevo i tym podobne ?
I czy filmy można oglądać w wersji HD ?
Czy wiadomo kiedy można się spodziewać nowej wersji od B-rada ?


Powtórzę swoje pytanie, dodatkowo chciałem zapytać czy jest opcja przeskoku do dane fragmentu filmu poprzez podanie dokladnego czasu np 1h 52min filmu. ?
Przewijanie filmu mkv po sieci nawet x16 nie należy do przyjemnych ... trwa to wieki.

Czy na sofcie alternatywnym jest taka opcja ? przechodzenia do danego fragmentu filmu ?
Wiem że jest przycisk przeskoku co 10 min ale to działa jedynie przy filmach dvd albo Bluray.
 

multisync

New member
W oryginalnym sofcie przeskok o 10 minut można zrobić w następujący sposób:
nacisnąć przycisk przewijania na podglądzie a następnie szybko wcisnąć przycisk przejścia do następnego pliku.
u mnie tak to działa.
 
Do góry