WD TV Live HD Media Player (WDTV 2)

webes

Member
wersja 1.02.21_WDLXTV_LIVE-0.4.5.1 [flash]
jest skopana niestabilna - odradzam.
nowsza poprawiona wersja z 31.12.2010
1.02.21-WDLXTV-Live-0.4.5.3 [flash]
 

topsy

New member
Ostatnia edycja:

webes

Member
Mnie tam nic nie kopie :)
Obydwie wersję są niesamowicie szybkie,w pierwszej są problemy z showcast'em
Jak zapodajesz informację,to zapodaj też linka do nowej wersji :

nie tylko z showcast'em miedzy innymi z rTorrentem, Transmission i paroma jeszcze, ale o tem możesz sam poczytać na stronce forum.wdlxtv
a co do podawania linka to być może nie zwróciłeś uwag na fakt iż...

"UWAGA! Z powodu częstego spamu linki do postów można dodawać dopiero po napisaniu 5 wypowiedzi."

Zatem nie irytuj się człecze.
 

Fuber

New member
Firmware 1.04.17_V

Release 1.04.17 (12/30/10)
  • Resolved USB keyboard response time.
  • Resolved crashing when hot plugging USB keyboard.
  • Resolved artifact lines or screen flicker while in Preview mode sometime.
  • Resolved slow exiting from Flingo app.
  • Resolved inability to add to Deezer playlist.
  • Resolved Facebook not providing upload option.
  • Resolved several minor user interface issues within Facebook, Deezer, Mediafly and YouTube.

    General Info:
    We have temporarily blocked USB mounting of Advanced Format (4k sector) HDD greater than 2TBs.
Mam u siebie od niedawna. Puki co stabilne.
 

edi730

New member
Kolego zanim coś napiszesz to czytaj, bo jak każdy będzie dublował informacje to gówno z tego forum będzie. A w ogóle to mam w domu psa i kota i też są stabilne ;)
 

lechxxxl

New member
polskie menu

witam,
posiadam WD hd tv live i mam pytanko czy do wersji oficjalnego oprogramowania 1.04.10_V jest możliwość dogrania języka polskiego w menu ? czy taka opcja jest możliwa tylko w nieoficjalnym oprogramowaniu ?

pozdrawiam
 

edi730

New member
W oficjalnym sofcie nie można dograć polskiego. W alternatywnym owszem, ale po co Ci język polski w tym playerku? Menu jest tak proste i intuicyjne że laik nie ma problemu z odczytem. A instrukcja w pdf chyba wystarczy...
 

szymanek17

New member
Mam pytanie co do youtube. Mówicie, że youtube w hd działa. Mnie gdy chce odtworzyć większość plików wyświetla się komunikat " This video is restricted by the video content owner and is not available on TV connected devices". Sprawdzałem na najnowszym sofcie, a także na alternatywnym.
Wiecie co można, z tym zrobić?
 

szymanek17

New member
Dziwne bo sprawdzałem ten soft i problem cały czas ten sam. Filmy które powinny być w hd mam w zwykłej rozdzielczości, już nie mówiąc o tym, że bardzo wiele filmów nie działa i wyświetla się komunikat wcześniej cytowany. Może trzeba coś przełączyć?
 

webes

Member
Witam
Z ciekawości przejrzałem około 20 filmików i "0" problemów, podaj może jakiś konkretny przykład, a przede wszystkim sprawdź czy w S00custom-options albo w Web Frontend, masz zaznaczoną opcje
youtubeHD
i zaznaczone odpowiednio 720P albo 1080P


mowa tu oczywista wyłącznie o alternatywie czyli np. 1.02.21-WDLXTV-Live-0.4.5.3
 
Ostatnia edycja:

webes

Member
A myślałem że wsio jest jasne - OK!

to że masz coś z "tej strony" to nie wszystko musisz jeszcze odpowiednio skonfigurować sobie ów soft
do tego właśnie służy plik o nazwie S00custom-options
otwierasz go w np. Notatniku albo Notepad2 odszukujesz linie z:
#config_tool -c YOUTUBE_SWITCHER=youtubeHD
usuwasz # i linia wygląda tak
config_tool -c YOUTUBE_SWITCHER=youtubeHD
analogicznie z:
#config_tool -c YOUTUBE_QUALITY=270P
#config_tool -c YOUTUBE_QUALITY=360P
#config_tool -c YOUTUBE_QUALITY=480P
#config_tool -c YOUTUBE_QUALITY=720P
#config_tool -c YOUTUBE_QUALITY=1080P
usuwasz # przy 720P albo 1080P albo innej z wymienionych
zapisujesz i zostawiasz na dysku, pendrive podpiętym pod wd a następnie restart wdka.

Inny sposób:
wpisać w przeglądarke (ja mam Mozille) adres swojego WD czyli IP, podajemy hasło: wdlxtv i takiż login
następnie kliknasz w ikone z WDLXTV Config w zakładce Main odnajdujesz Services: Online
i w YOUTUBE_SWITCHER wybierasz You TubeHD
poniżej masz YOUTUBE_QUALITY gdzie wybierasz rozdziałke
na koniec klikasz SAVE i zamykasz przeglądarkę od teraz cieszysz sie You TubeHD
mam nadzieję że dość jasno wytłumaczyłem co z czem - prościej już sie nie da no chyba coby gotowca ktoś ci dał, ale co w tym za frajda

a co do Kobe Bryant Clinic - HD, czy: NBA TV Top 10, to jak już wspomniałem "0" problemów z HD
 
Ostatnia edycja:
Do góry