WD TV Live HD Media Player (WDTV 2)

jejek78

New member
Wgrałem ale tak z ciekawości jak powrócić do oryginału a po drugie co te softy wnoszą czy to jest tylko rozbudowanie opcji sieciowe
 

adamo64

New member
Panowie mam prośbę (nie mogę znaleźć na forum):
czym można przekonwertować Audio DTS do mka ?
 
Ostatnia edycja:

Danilo84

New member
Witam. Mam pewien probem z moim WDTV Live. Polega on na tym, że po zaktualizowaniu softu, sprzęt zaczął zrywać połączenie podczas odtwarzania filmu po okolo 5-10 minutach. Wd jest podłączony do sieci pod router linksys. Do routera podłączony jest laptop, a do niego po USB kieszeń na 4 dyski. Właśnie podczs otwarzania filmow WD zrywa połączenie i nie widzi w sieci Laptopa i udostępnionego folderu, natomiast filmy na YouTube chodzą. W czy może być problem?? Kabel sieciowy ma długość 20m, a USB 5m. Pozdrawiam i Proszę o jakieś rady. Czasem występuje to zrywanie czasem nie. Czy może być to uzależnione od JDownloader?? Czy zapycha on łącze.
 

Danilo84

New member
Kliknąłem na link :) Mój problem jest podobny jak Twój. Czy coś poradziłeś na zrywanie połączenia w sieci lokalnej?? Bo to troszke denerwuje jak po 5 minutach się film zrywa i trzeba uruchamiać player od nowa.
 

Danilo84

New member
Tylko, że u mnie pobierało dzisiaj z prędkościa koło 1 Mega, a łącze mam 6 Mega to jakaś dziwna sprawa z tym zrywaniem.
 

xgrzesx2

New member
Zastanawiam się nad zakupem odtwarzacza sieciowe na którym chciałbym oglądać filmy w wysokiej rozdzielczości i w mam następujące pytanie do Was:
1. Czy taki film w wysokiej rozdzielczości da się oglądać korzystając z WiFi ?
2. Ewentualnie mógłbym je oglądać z pendrive. Ile taki film zajmuje ?
 

chato.pl

New member
Ad.1 - da się, ale dość często transmisja potrafi się rwać
Ad.2 - w zakresie od 1,5 do (nawet) 18 GB - wszystko zależy od rozdzielczości obrazu (720 czy 1080), biterate'u i długości trwania samego filmu.
Przeciętnie, film w 720 waży w granicach 4,3 GB, odcinek serialu (też w 720) - 1,1 GB.
 
Ostatnia edycja:
Do góry