WD TV HD Media Player

Junkers

New member
Witam

Dawno nie miałem czasu na zabawe z naszą zabawką (bawi się syn:( ) ale ostatnio zmieniłem soft na najnowszy firmowy i zauważyłem pare niepokojących rzeczy :
1. do wd mam podłaczone 2 dyski firmowe seagate FreeAgent po 320 GB, po wyłączeniu dyski się wyłanczają (to dobrze:) ) ale po włączeniu dyski same nie startują pomaga tylko ponowne wyjęcie i włożenie wtyczki USB :confused: :confused: Dlaczego tak się dzieje ???????????????
2. nieraz następuje zmiana rozdzielczości chociaż mam na stałe ustawione 1080p ????????????????

POMOCY !!!!!
 

mat_one

New member
Witam
Urządzenie zaciekawiło mnie, bo odtwarza pliczki FLAC - jest sporo płyt w internecie do pobrania w tym formacie za darmo. Chciałbym ten sprzęcik używać jako odtwarzacz płyt FLAC. Czy jest możliwość aby jakoś sensownie obsługiwać go bez podłączania do telewizora? Tylko światłowodem do wzmacniacza. Czy sprzecik ma funkcje rozpoznawania typu zawartosci tzn. wrzuce na pendrive 2 plytki FLAC, a on automatycznie zacznie odtwarzac pierwsza?

Pozdrawiam
Mateusz
 

luka80

New member
chato.pl napisał:
oficjalny fw (1.02.07) obsługujący pl znaczki :arrow:
.

.

wrzuciłem ten soft do mojego nowo zakupionego wdtv ale niestety nie ma polskich znaków w tekscie, czy cos trzeba ustawiać dodatkowo? nic jeszcze nie ruszałem w ustawieniach

ps. sprzecik jak za taką kase pierwsza klasa!
 

stopa2012

New member
Witam mam pytanie czy WD TV będzie mi odtwarzał filmy nagrywane kamerką sony sr 10

Witam mam pytanie czy WD TV będzie mi odtwarzał filmy nagrywane kamerką sony sr 10 w największej jakości HD bez zadnych problemów z obrazem i dźwiękiem. Pytam bo czytam tutaj że problemy z dźwiękiem jakieś są.
Format kompresji wideo mojej kamerki to AVCHD (HD), MPEG2(SD)
Format kompresji audio to Dolby Digital 2/5.1-kanałowy
Dolby Digital 5.1 Creator
Dziękuje z góry za odpowiedźi
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

akwidzynski

New member
Bez reklam
Wd

rezmus napisał:
wrzuc link do niewielkiego fragmentu materialu na pewno szybciej dostaniesz odpowiedz.

Witam
Rezmus przygotujesz polska paczke do tego ostatniego firmware.
Z gory dzieki :)

O sorki szybki jesteś :D firmware juz jest :)
 
Ostatnia edycja:

arturovw

New member
Od kilku dni posiadam WD HD TV, szczerze mówiąc bardzo jestem z niego zadowolony, wszystko działa tak jak powinno, dźwięk DTS obraz 1080p płynny ;) Jednak jest jedno ale, proszę mi powiedzieć gdzie mogę umieścić miniaturki do filmów aby były widoczne na ekranie. Siedzę, czytam i ręce mi już opadają. Na pewno był już taki watek poruszany i jeśli go przeoczyłem to przepraszam że się powtarzam. Jeśli komuś by nie sprawiło to problemu to proszę o pomoc, gdzie je umieścić,jakie powinny mieć wymiary - bardzo dziękuję za odpowiedź.
 

garabasz

New member
arturovw napisał:
Od kilku dni posiadam WD HD TV, szczerze mówiąc bardzo jestem z niego zadowolony, wszystko działa tak jak powinno, dźwięk DTS obraz 1080p płynny ;) Jednak jest jedno ale, proszę mi powiedzieć gdzie mogę umieścić miniaturki do filmów aby były widoczne na ekranie. Siedzę, czytam i ręce mi już opadają. Na pewno był już taki watek poruszany i jeśli go przeoczyłem to przepraszam że się powtarzam. Jeśli komuś by nie sprawiło to problemu to proszę o pomoc, gdzie je umieścić,jakie powinny mieć wymiary - bardzo dziękuję za odpowiedź.
w tym przypadku rozmiar nie ma znaczenia ;), jpg-a wrzucasz do katalogu w którym masz film i dajesz identyczną nazwę jak nazwa filmu i to na tyle w tym temacie
 

arturovw

New member
Bardzo dziękuję za wszystkie odpowiedzi, po powrocie z pracy zabiorę się za wrzucanie miniaturek ;) I oczywiście poinformuje czy udało mi się wszystko poprawnie wykonać ;D
 

w1lly

New member
Witam!

Dawno do tego tematu nie odwiedzałem a teraz okazuje się, że jest 130 stron do tego. Ja zatrzymałem sie na informacji, ze nie czyta napisów z polskimi znaczkami, wiem poprawili to i chyba jest OK.
Mam pytanie czy jeżeli film w mkv ma dźwięk w DTS, to czy poleci takowy dźwięk po laserowym kablu (optyk) do mojego combo (kino domowe)?

Wiem, że w LG BD370 niestety DTS nie poleci po optyku tylko po hdmi, a dla mnie to problem nie do przejścia.

Proszę o pomoc bo przeglądanie tylu stron to trochę zbyt czasochłonne dla mnie.
Z góry dziękuję i pozdrawiam
w1lly
 
Ostatnia edycja:

adimg19

New member
w1lly napisał:
Witam!

Dawno do tego tematu nie odwiedzałem a teraz okazuje się, że jest 130 stron do tego. Ja zatrzymałem sie na informacji, ze nie czyta napisów z polskimi znaczkami, wiem poprawili to i chyba jest OK.
Mam pytanie czy jeżeli film w mkv ma dźwięk w DTS, to czy poleci takowy dźwięk po laserowym kablu (optyk) do mojego combo (kino domowe)?
Tak, DTS poleci po kablu optycznym. Sam mam podlaczonego WDTV do glosnikow Logitech Z-5500
 

mac79

New member
w1lly napisał:
Witam!

Dawno do tego tematu nie odwiedzałem a teraz okazuje się, że jest 130 stron do tego. Ja zatrzymałem sie na informacji, ze nie czyta napisów z polskimi znaczkami, wiem poprawili to i chyba jest OK.
Mam pytanie czy jeżeli film w mkv ma dźwięk w DTS, to czy poleci takowy dźwięk po laserowym kablu (optyk) do mojego combo (kino domowe)?

Wiem, że w LG BD370 niestety DTS nie poleci po optyku tylko po hdmi, a dla mnie to problem nie do przejścia.

Proszę o pomoc bo przeglądanie tylu stron to trochę zbyt czasochłonne dla mnie.
Z góry dziękuję i pozdrawiam
w1lly
oczywiście że poleci,
przetestowane, potwierdzone, zero problemów

pozdro
 

111kris

New member
arturovw napisał:
Od kilku dni posiadam WD HD TV, szczerze mówiąc bardzo jestem z niego zadowolony, wszystko działa tak jak powinno, dźwięk DTS obraz 1080p płynny ;) Jednak jest jedno ale, proszę mi powiedzieć gdzie mogę umieścić miniaturki do filmów aby były widoczne na ekranie. Siedzę, czytam i ręce mi już opadają. Na pewno był już taki watek poruszany i jeśli go przeoczyłem to przepraszam że się powtarzam. Jeśli komuś by nie sprawiło to problemu to proszę o pomoc, gdzie je umieścić,jakie powinny mieć wymiary - bardzo dziękuję za odpowiedź.

Wystarczy umieścić fotkę okładki w formacie jpeg w katalogu z filmem - nazwa jpeg-a bez znaczenia. Ja mam na dysku okładki z nazwą "z" i wszystkie pokazuje bez problemu. Soft oryginalny lub pl
 
Do góry