Viera VS Kuro

Status
Zamknięty.

Masta_J

Active member
Bez reklam
Kolego najpierw pisałeś, że obraz na KURO nie jest lepszy dwa razy od Panasonika.
Potem nagle już Twoim zdaniem tego się przecież nie da określić.
Czepiasz się miażdżenia, 10 razy itp.
To są dla mnie czyste kpiny, to z matematyką również.

Pozdrawiam,
 

Holt_

New member
Bez reklam
dokładnie. Nie da się takich rzeczy określić w kategoriach "2 razy, 10 razy" itd. Bo to brednie. Można mieć jedynie czysto subiektywne odczucie, że coś jest lepsze, trochę lepsze....o miażdżeniu moim zdaniem nie ma w ogóle mowy w przypadku tych nowych TV, różnice pomiędzy nimi,zwłascza przy mocniejszym sygnale, są naprawdę minimalne.

A już bredzić na podstawie subiektywnych odczuć o referencyjności to doprawdy przesada.
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Fajnie. Nie da się.
Ale wcześniej określałeś prawda? I o to właśnie mi chodzi, o te brednie.

Nie ma mowy o miażdżeniu bo nie miałeś takiej prezentacji w domu - sprawa prosta, po prostu nie widziałeś tego na własne oczy więc Ci się nie dziwię. Nie masz pojęcia o czym piszesz i tyle.
Ja to widziałem, widział mój ojciec i kolega oraz osoba prowadząca prezentację - wnioski mieliśmy takie same.

Tobie nie pasi, że TV może być referencyjny? W porządku.
Jednek wielu ludzi to widzi na własne oczy a taki tytuł dla KURO tylko ich w tym utwierdza.

Pozdrawiam,
 

Holt_

New member
Bez reklam
Masta_J napisał:
Nie ma mowy o miażdżeniu bo nie miałeś takiej prezentacji w domu - sprawa prosta, po prostu nie widziałeś tego na własne oczy ,

no jasne. Peeeewnie, że nie. Nie widziałem w domu. Jeden mój znajomy ma Pioneera w stodole, a drugi Panasonica na placu przed domem, parasolem go osłania jak pada.

Tak, nie pasi mi ,zę Tv może być referencyjny pod względem tego, że się komuś obraz najbardzije podoba. Podobnie jak nie pasi mi, że pies może być elokwentny dlatego, że się z nim własciciel dobrze rozumie.
 
Ostatnia edycja:

ArtS007

New member
Bez reklam
Masta_J napisał:
Ja to widziałem, widział mój ojciec i kolega oraz osoba prowadząca prezentację - wnioski mieliśmy takie same.
Osoba prowadząca prezentację nie powinna zabierać w tej sprawie głosu. Takie jest moje zdanie.

Holt napisał:
Z Pioneerem może rywalizować Panasonic i tyle. LCD już nie rywalizują z plazmami, bo akurat ten wyścig już się skończył, plazma jest technologią dziś na swiecie mniej popularną i producenci plazm rywalizują ze sobą.
Obawiam się, że możesz nie mieć racji. Gdyby nie bariera technologiczna nie pozwalająca na budowę ekranów plazmowych HD o wielkości mniejszj od 37", sytuacja wcale nie byłaby taka klarowna.

Powrócę jeszcze do mnożnika jakości. Naprawdę, dajmy sobie spokój w mierzeniu się na krotność "lepszości" jednego nad drugim. Tego nie da się zmierzyć.

ArtS :)
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry