Uncharted 2

Peek

New member
Bez reklam
Co do Batmana to śmiało mozna go dodawać do gier takich jak Uncharted 2 czy Modern Warfare 2 jako najlepsze gry roku, choć jeszcze duzo w nim przede mną. Grafika świetna, wszyscy fani będą zachwyceni, śwetny scenariusz, bossowie. Jego mozna brać na 100%, w ciemno.

Wolfenstein mnie osobiście zawiódł, o ile częścią Return to Castle Wolfenstein na PC jarałem się jak głupi to ten nowy Wolf troche póki co mnie zawodzi. Grafika jak na obecny moment technologiczny nie zachwyca. Okropna kupa przecholowanych cudaków. Ukończyłem 7% gry, więc nie mogę za dużo powiedzieć, ale jeśli jesteś fanem serii to bierz.
 

zbynio81

Member
grubsze postacie sa do dzisiaj dzieki INDYKOWI W USA :)

pytanie z innej beczki: czemu tak długo multi się ładuje a póżniej długo szuka grupki osób do wybranej rogrywki multi?

łącze mam ponad 1mb i zadnych lagów.

Szlak mnie trafia czekając ponad minute a nawet 5 min na jakis serwer.
lepiej samemu sobie wyszukiwac.
 

wojti12

New member
skonczylem single na wymagajacy - odblokowal sie crushing

ale wczoraj wszedlem pierwszy raz na multi i odpadlem
ale jazda
- druzyna na druzyne i kooperacja (3 osoby) nie moglem sie oderwac
ale niektorzy wymiatacze maja staty - musza kuc 24h :D

po singlu takie multi jest super przedluzeniem na zabawe z U2
 

gadulinho

New member
Bez reklam
Nie wiem jaką taktyka grałeś na hard (ja głównie latałem i atakowałem, coś jak filmy akcji, byle do przodu, dużo wymainy ognia, walki wręcz, zero taktyki), ale na crushing trzeba już pokombinować, kryć się, celować z ukrycia, przeczekać jakiś atak itd. Taktyka ma duże znaczenie. Mnie najprzyjemniej grało się właśnie na crushing. To co wkur*** mnie w MW2, czyli ciągły napływ bandziorów tu nie występuje. Możesz każdą scene walki rozegrać jak chcesz, policzyć ile kogo jest i jazda :D

Multi mnie nie wciągneło, ale i tak na 1000% - U2 - GRA ROKU
 

azet

Member
Bez reklam
może ktoś pomóc ? stanołem w misjii ... gdzie trzeba skierowac lustra z promieniami światła , jak ją przejść ? nie wiem jak dostać się do luster z drugiej strony sali ....
 

k0val

New member
Siemka, nie grałem jeszcze w przygody Nathana Drake'a więc mam takie pytanie, kupić 1 i 2 czy lepiej od razu samą 2?
zdecydowanie w 1 powinno się zagrać niektórzy sądzą że jest lepsza od 2 ale jak dla mnie dwójka przebija jedynkę trybem multiplayer
 
Ostatnia edycja:

gadulinho

New member
Bez reklam
Jak dla mnie jedynka wcale nie jest gorsza i dziwie się tym, którzy grają tylko w dwójke nie znając/nie grając w pierwszą część przygód Drake'a. Najpierw graj w U1, potem w U2 ;)
 

Forest89

Active member
Bez reklam
Nie no jedynka jest gorsza, chociażby pod względem grafiki chociaż nadal pierwsza część potrafi wymieść niektóre nowe gry pod względem grafiki. A dwójka to już całkiem masakra. Ja polecam zagrać najpierw w część pierwszą a potem w drugą, tak będzie najlepiej ;)
 

k0val

New member
ja teraz właśnie próbuje zdobyć platynke w pierwszej części uncharted ,został mi do przejścia poziom Crushing który potrafi nieźle wnerwić ale ma to też swoje uroki ;)
 

cyber78

Member
Bez reklam
Siemka, nie grałem jeszcze w przygody Nathana Drake'a więc mam takie pytanie, kupić 1 i 2 czy lepiej od razu samą 2?

Zdecydowanie nie zalecam grania najpierw w 2 a później w 1 - postęp w jakości grafiki jest zauważalny i może przeszkadzać.
Biorąc pod uwagę cenę U1 na Allegro nie widzę powodów, żeby nie zaliczyć serię w kolejności 1,2.
 

Rufi-PS3

New member
Zdecydowanie nie zalecam grania najpierw w 2 a później w 1 - postęp w jakości grafiki jest zauważalny i może przeszkadzać.
Biorąc pod uwagę cenę U1 na Allegro nie widzę powodów, żeby nie zaliczyć serię w kolejności 1,2.


Mam problem, gościu z mojej miejscowości wymieniłby się U2 za AC 2 i dopłacił by 20zł. Bardzo będzie mi to przeszkadzać że najpierw zagram w 2?
Czy 2 jest kontynuacją 1? O grafikę nie ma problemu, dla mnie nie jest najważniejsza :p.
 

gadulinho

New member
Bez reklam
Dwójka to poniekąd kontynuacja jedynki. Inaczej mówiąc pare wątków w dwójce nie zrozumiesz nie grając w jedynke (choć są to wątki poboczne, nie wpływają na fabułe główną - jakieś powiązania między postaciami itp.)
Poza tym zamień AC2 na U2 i w tym sammy czasie zamów U1, które kosztuje koło 50 zł i problem z głowy ;)
 
Do góry