Uncharted 2

gadulinho

New member
Bez reklam
Tam w jaskiniach w górach ? Otoczka śnieg, lód, strumyczek, dużo skakania, towarzyszy nam człowiek z wioski, atakuje nas 1 stwór ?

Jeśli o to chodzi to po prostu trzeba go zastrzelić, wpakować w ... kulek i tyle ;)
 

pejotpe

New member
Bez reklam
jarwlos napisał:

Na jakim poziomie trudności? Na normalu to on dziabnął "tubylca", po ostrzelaniu Wasz "tubylec" dziabnął "potwora", ten złapał Drake'a i trzeba było mu z bliska przycelować w łeb.

A wracając do podsumowania (i porównania z pierwszą częścią):
- mniej zagadek do rozwiązania z dziennikiem (raptem trzy ze stopniem trudności dla debila),
+ chyba trochę mniej strzelania w nieoczekiwanych miejscach
+ więcej przestrzeni do walki - w końcu można tłuc z zaskoczenia, albo sensownie biegać z ostrzeliwaniem się
+ więcej skakania
+ skradanie ma sens
 

ps_user

New member
Bez reklam
Miodzio miodzio, zostało mi tylko Hard & Crushing :cry: , ale ciągle coś uparcie mi przeszkadza w zgarnięciu Platynki

Grał ktoś na Very easy ? Można większość potyczek przejść bez jednego strzału :hihi:
 

vasyndrom

New member
niestety nie gralem na easy jednak hard i crushing wiele sie soba nie roznia, dla gracza ktory siedzi w temacie pare h gry i platyna w kieszeni ;)
 

ps_user

New member
Bez reklam
Toż tyle mi zostało, parę H :rolleyes: Jednak to ktoś pożyczy inną ciekawą grę na parę dni, to w B.F. Bad Company skład się układa i multi wzywa :D
 

pav3l

New member
Bez reklam
Hard nie jest wcale taki hard, jest dość łatwy do przejścia. Natomiast Crushing - tam są problemy....Generalnie przeciwnik celniej strzela i mniej strzałów może Nat przyjąć na klatę żeby zginąć...
 

pejotpe

New member
Bez reklam
ps_user napisał:
Grał ktoś na Very easy ? Można większość potyczek przejść bez jednego strzału :hihi:
Ja nie grałem - bo mi U1 po przejściu na najłatwiejszym poziomie przyznał sporo osiągnięć (np. za zebrane skarby), ale żadne nie liczyło się jako pucharek, na wyższych poziomach trudności nie było takich problemów - za to jeśli chciałbym dostać nie przyznane mi pucharki, musiałbym skasować stan znalezionych skarbów itd.
 

Dawidowski1000

New member
Mały offtop

Hehe właśnie jestem w trakcie oglądania na Canal+ filmu "Wyprawa Kapitana Sir Francisa Drake'a " -pra pra pra dziadka Nathana :D
Film jest z 2009 roku i jest nawet nawet .
 

Peek

New member
Bez reklam
Gra ukończona, zajęła mi 10 i pół godziny. Najlepsza grafika dotąd w grach video. Jednak moim zdaniem CoD MW2 jest jeszcze lepsze, ale tylko o włos. 2 Hiper-Mega produkcje za mną do zamknięcia roku growego 2009 pozostało mi:
- Dokończenie Resident Evil 5
- Ponad Połowa InFamous
- Prawie Cały Batman: AA
- Prawie Cały Wolfesntein
- Coś co jeszcze kupię czyli Assassin's Creed 2, Tekken 6, lub NBA 2K10
 
Do góry