Uncharted 2

Masta_J

Active member
Bez reklam
Platyna kupiona w folijce za całe 39 zł :cool:
Ale razem z nią przyszły jeszcze inne gadżety i na wszystko nie starczyło czasu :)

Pozdrawiam,
 

dienekes' shade

New member
Świetna cena. Ja kupiłem ją za 159 w Saturnie. Wówczas było to taniej niż na allegro :cool: Tak, tak drogie dzieci, były takie czasy :p

Ciekaw jestem Twoich wrażeń. W moim przypadku, operując językiem młodzieżowym, gra "zryła mi beret" :mrgreen: i po dzień dzisiejszy jest to jeden z moich ulubionych tytułów.
 

Bambolo82

Banned
Czy ktoś z Was skończył Uncharted na "Crushed"?

Chyba też wróce do tej gry. Mam save'a z Crushed w którym utknąłem gdzieś pośrodku scenariusza. No i mam jeszcze sporo pucharków do odblokowania.
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Demko przesmażyłem wielokrotnie, zawsze wiedziałem, że kiedyś to kupię a wolałem się wyrobić przed drugą częścią ;)

Pozdrawiam,
 

cyber78

Member
Bez reklam
Kiedyś wpadł do mnie mój brat, tak na dwa dni, jest misjonarzem i akurat przyjechał do Polski na trzy tygodnie. Żeby się nie nudził jak byłem w pracy to mu profil założyłem i Uncharted włączyłem - został na 5 dni, aż skończył całość :D . A teraz się dopytuje kiedy będzie dwójeczka, i żeby czekała na niego jak przyjedzie.

Ja jeszcze platyny nie zrobiłem, ale sukcesywnie pracuję nad tym.
Pozdrawiam
 

Bambolo82

Banned
Masta, graj od razu na hard. Z dwóch powodów:

1) gra jest tego warta, aby spedzić nad nią trochę czasu i wydłużyć sobie ten pierwszy gameplay, kiedy poznaje się ciekawą historię; chociaz i tak gra ma to "coś" że wiele osób decyduje się na powtórne przejście Uncharted

2) przejście na Hard daje z automatu 1 pucharek brazowy za przejscie easy i 2 złote za przejscie na normal i hard.

39 zł za Uncharted? To chyba rekordowy stosunek: miód z gry/na 1 zł :-D
 

Bambolo82

Banned
Uncharted 2 chyba mozna uznac za króla targów E3 2009. Lista wyróżnień redakcji relacjonujących targi E3:

Game Critics Awards: Best of E3 2009
* “Best of Show”
* “Best Console Game”
* “Best Action/Adventure Game”

GameSpot
* “Best Graphics”
* “Best PS3 Game”

GameTrailers
* “Best 3rd Person Shooter”
* “Best Graphics”

1UP
* “Best Of Show”
* “Best PS3 Game”

Crispy Gamer
* “Best PS3 Game”

IGN
* “PS3 Game of Show”
* “PS3 Best Action Game”
* “Best Graphics Technology”
* “PS3 Best Multiplayer Experience”
* “PS3 Achievement for Technical Excellence”

G4 Tech TV
* “Best PS3 Game”
* “X-Play’s Game of Show”

GamePro
* “Best of E3” Gold

GameSpy
* “PS3 Game of Show”

Platform Nation
* “Game of Show”

Yahoo! Games
* “Best of E3 2009”
 

Peek

New member
Bez reklam
Grafika po prostu rewelacyjna!!! Lepsza niż w Killzone 2 i Crysisie razem wziętych!!! Po prostu graficzne mistrzostwo świata!!!
 
Do góry