TV OLED Philips 55OLED804/12 - Recenzja | Test | Opinie

Grzesiek01

New member
Problem z DTS po aktualizacji

A ja powiem kilka złego:
1. Po aktualizacji ostatniej mam problem z filmami przez USB z dźwiękiem DTS. Obraz i dźwięk jest rwany i na razie nie wiem co z tym zrobić. Nie da się oglądać. Wystarczy ze przełączę np na 5.1 i już jest Ok. Problem w tym ze nie każdy film ma sciezki i w obu formatach
2. Od czasu do czasu się zwiesza. Pomaga ostry reset.
Ale czy o to chodzi żeby tak się działo kiedy kupujemy tv za prawie 6tys
3. Po kilku miesiącach pilot zaczął gorzej reagować.
4. Mam pewne zastrzeżenia do sprawności działania systemu. Nie wiem czy to wina za słabego procesora czy samego androida.

Z plusów to napewno obraz + ambilight to bajka.
Ale nie jest tak ze jest to tv idealny.
 

SDman

Banned
Czy ktoś kto posiada ten telewizor w 55" i mógłby zmierzyć jakie jest rozstawienie nóżek do zewnętrznej krawędzi? I jakie są ich wymiary? Dziękuję z góry.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Przypomnij się proszę w poniedziałek to zmierzymy ..
————

Grzesiek 01
Ja bym zgłosił do serwisu.
A jaki masz soft ?
 

Grzesiek01

New member
Rozstaw nóżek po zewnętrznej w 55” to 79cm

Wady czy raczej usterki które przedstawiłem występują okresowo wiec nie jest tak ze zawsze jak włączę TV to się dzieje.
Dodatkowo sama procedura reklamacji czy serwisu takiego byka mnie przeraża. Nie wyobrażam sobie żebym miał go spakować teraz do pudła i wysłać :(

Wydaje mi się ze ma to jakis związek ze sprzętami które są do niego podłączone tj. Xbox one, Netia czy dysk przez USB. Zdarza się np ze wyłączając konsole wyłącza się i TV.
Dopóki nie dzieje się coś za każdym razem poczekam ze zgłoszeniem.
Dodam jeszcze ze wcale mnie nie dziwi ze czasem się tnie skoro jest na androidzie ;)
Wiec przyjmuje to z dobrocią inwentarza.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

SDman

Banned
Dla pewności powinieneś mieć kabel HDMI 2.0 (sprawdzonej marki).
Nazwy handlowe HDMI-CEC są różne dla różnych firm. Philips nazywa to "EasyLink" i tam posprawdzaj co masz poustawiane.
Pomóc może też zmiana portów.
 

SDman

Banned
Karta CI (common interface), ktoś używa w tym modelu starszego modułu
bez +. TV ma standard Ci+ 1.4
Prośba o dwa słowa jak działa.
 

Lechu1956

New member
@SDman. Telewizory z CI+ 1.4 powinny być kompatybilne wstecz. W TCL też jest CI+ 1.4 ECP . Stary moduł ncam z 2011 roku działa. Trochę nowsze conax smit, czy alpha crypt z kartą smart hd też działają. Owszem, nieraz wyskakuje na chwilę wiadomość ,że kanał kodowany. Ale tak niestety jest także w dwóch innych telewizorach , które posiadam. Chyba, że masz na myśli jakiś moduł wielostrumieniowy. Tu nie ma pojęcia.
 
Do góry