TV LCD LED Samsung D7000(46") Wszystko o serii D7000

Chris_M

New member
Ja D7000 na 100% biorę tylko teraz pytanie czy okres przedświąteczny który się zbliża będzie obfitował w wyprzedaże czy może wzrosty cen?
Wyprzedaży w okresie przedświątecznym, to ja jeszcze nigdy nie widziałem!
Przed Świętami, to każde barachło da się sprzedać, bo ludzie zakupowego amoku dostają.
 

Kris99

New member
Dzisiaj Serwis zabrał mojego d7000 o rozmiarze 40 cali - powód wypalony jeden pixel (świecący na niebiesko).

Mam pytanie czy ktoś miał już taki przypadek? i Czy jest to podstawa do wymiany matrycy?

K.
 

tdx

New member
Bez reklam
Dzisiaj Serwis zabrał mojego d7000 o rozmiarze 40 cali - powód wypalony jeden pixel (świecący na niebiesko).

Mam pytanie czy ktoś miał już taki przypadek? i Czy jest to podstawa do wymiany matrycy?

K.

Jak świeci na niebiesko to nie pixel tylko subpixel. Samsung podchodzi do sprawy indywidualnie ale skoro tv Ci zabrali to pewnie wymienią matryce
 

Kris99

New member
Jak świeci na niebiesko to nie pixel tylko subpixel. Samsung podchodzi do sprawy indywidualnie ale skoro tv Ci zabrali to pewnie wymienią matryce


A jak wyglądają przepisy gwarancji w tym temacie?
Panowie którzy brali twierdzili że zapozna się z tym technik i oceni, dodali także że jakby to był model wyższy tj. d8000 to na pewno wymienią matrycę :???:

Było by fajnie jakby Samsung się postarał i wymienił matrycę bo TV ma ledwo 1 miesiąc.
Kurczę podoba mi się ten TV (pomijając jego oczywiste wady) i nie chciałbym zmienić zdania o firmie Samsung
 
Ostatnia edycja:

tdx

New member
Bez reklam
A jak wyglądają przepisy gwarancji w tym temacie?
Panowie którzy brali twierdzili że zapozna się z tym technik i oceni, dodali także że jakby to był model wyższy tj. d8000 to na pewno wymienią matrycę :???:

Producent dopuszcza możliwość występowania bad pixeli i subpixeli zgodnie z normą i klasą matrycy.
A technik opowiada bzdury z tym D8000 :)
W którym miejscu miałeś ten subpixel?
 

Primer

New member
Oj i tu się z kolegą nie zgodzę.Świecący piksel na ciemnym tle wg Samsunga jest bezdyskusyjnie podstawą do wymiany matrycy,niezależnie od tego gdzie się on znajduje tak informuje infolinia i serwis.Z martwymi pikselami już nie jest tak kolorowo.Przerabiałem to jak miałem D6500:)
Ale wymiana matrycy to żadne szczęście.Znajomy miał taki przypadek, jeden świecący piksel którego ciężko było znaleźć ale zgodnie z zasadą wymienili matrycę.To co mu wstawili to była jakaś porażka kąty tragiczne,kolory zimne sine i nic tu nie dawała regulacja,ekran wyglądał jak mętny,kontrast masakra nie wspomnę o 3d.Mówcie co chcecie ale Samsung to firma oszustów.Klient kupuje tv i modli się żeby wewnątrz była dobra matryca.Jak jeden model tv może mieć tak wielką różnicę w jakości obrazu.To jest dla mnie oszustwo w czystej postaci.Po prostu trzeba mieć fart i to wielki.


Producent dopuszcza możliwość występowania bad pixeli i subpixeli zgodnie z normą i klasą matrycy.
A technik opowiada bzdury z tym D8000 :)
W którym miejscu miałeś ten subpixel?
 

weksla

New member
Bez reklam
Hmmm wydaje mi się że nie ma możliwości ustawienia pilota tak aby świecił cały czas.

A ja mam pytanie czy da się ustawić tak proporcje obrazu aby z BR mieć obraz na całym ekranie tv (bez ucinania boków) i żeby nie było czarnych poziomych pasów. Zawsze mnie drażnią te pasy....
 

color1

New member
Napisy

To i ja o coś dopytam skoro chodzi o serię D7000 - jaki NAS/DLNA prawidłowo współpracuje z tym TV jeśli chodzi o serwowanie napisów do plików MKV ?
 

weksla

New member
Bez reklam
W moim D7000 zjawisko cloudingu praktycznie nie występuje, a jeśli już jest ktoś czepliwy to jest zauważalne tylko w samych narożach, jednak mi to nie przeszkadza w niczym
 

mezjash

New member
ja wczoraj odebrałem swojego D7000. Chmurki praktycznie niewidoczne, ale i tak będę chciał się doszukać jakiś dobrych ustawień TV do oglądania filmów. Wczoraj coś pogmerałem, bo na dynamicznym wieczorem mnie już oczy bolały... taka lampa:)

TDX - sprawdziłem i mam matryce Samsunga:)

To i ja o coś dopytam skoro chodzi o serię D7000 - jaki NAS/DLNA prawidłowo współpracuje z tym TV jeśli chodzi o serwowanie napisów do plików MKV ?

nad NASem się zastanawiam, ale obecnie wszystko leci po DLNA co prawda filmy puszczam z kina domowego Samsunga HT-D5550 i napisy do plików mkv w formacie srt mi czyta.
 
Do góry